Paweł Przedpełski wicemistrzem Polski!

SZYMON SZAR
Patryk Młynek
Junior Unibaxu Toruń w rozegranym w Tarnowie finale młodzieżowych indywidualnych mistrzostw Polski wywalczył srebrny medal. Od Przedpełskiego lepszy był tylko absolutny faworyt finału Patryk Dudek. Kamil Pulczyński był trzynasty, a Łukasz Przedpełski czternasty.

Dudek wywalczył komplet 15 pkt. O mistrzowskim tytule zadecydował wyścig czternasty w którym popularny Duzers w bezpośrednim pojedynku pokonał Pawła Przedpełskiego. Natomiast w dwudziestej gonitwie Bartosz Zmarzlik wygrywając z Przedpełskim zapewnił sobie brązowy medal.

Powstaje Cheerleaders Unibax Team! Masz od 16 do 24 lat? Dołącz do klubu! [ZDJĘCIA]