Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz [relacja live]

pomorska.pl
Olimpia domową porażką z MKS-em Kluczbork skomplikowała sobie drogę do utrzymania w I lidze. By cel nadal był realny, konieczne jest dopisanie trzech punktów w środowym spotkaniu z Pogonią Siedlce. Początek spotkania o godz. 20.30.

Pogoń Siedlce 1:2 Olimpia Grudziądz
74' Banasiak
79' Rybicki
83' Nildo

90'+4 Koniec spotkania! Olimpia wywozi z Siedlec cenne trzy punkty
90'+3 Żółta kartka dla Zigona
90'+1 Kontra Olimpii, strzał Nildo mógł zaskoczyć Misztala, ale ten w ostatniej chwili sięgnął piłkę
90' Spotkanie potrwa cztery minuty dłużej
90' Strzał Osolińskiego sprzed pola karnego grudziądzan, piłka minęła bramkę strzeżoną przez Fabiniaka
89' Osoliński dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale piłka minęła wszystkich piłkarzy ustawionych w polu karnym grudziądzan
89' Piter-Bućko sfaulował Augustyniaka 30 metrów od własnej bramki
86' Banasiak opuszcza boisko, w jego miejsce zagra Darmochwał
83' Olimpia ponownie na prowadzeniu! Świetne dośrodkowanie Skóreckiego na głowę Nildo, który pokonał Misztala!
81' Zmiana także w ekipie gospodarzy. Paczkowski za Dybca
80' Zigon za Smolińskiego
79' Błąd Fabiniaka, który przepuścił piłkę między rękawicami po strzale Rybickiego
78' Dybiec przytrzymywał Nildo, ale gwizdek sędziego milczy
77' Piter-Bućko zatrzymał akcję Gołębiewskiego
75' Gooool! Dybiec popełnił błąd, piłkę przejął Nildo, odegrał Banasiakowi, który pewnym strzałem skierował piłkę do bramki!
74' Świerblewski bliski zdobycia bramki! Z linii piłkę wybił Piter-Bućko
71' Osoliński ukarany żółtą kartką
69' Strzał Wrzesińskiego ponad bramką Olimpii
68' Strzał Jonkisza wybronił Fabiniak
67' Groźna akcja gospodarzy, dośrodkowanie Świerblewskiego, jednak Fabianiak czujny był w swoim polu karnym
64' Wrzesiński wpadł na maikrofon ustawiony poza boiskiem i długo nie podnosił się z murawy. Ostatecznie wrócił na boisko i
62' Dobre dogranie piłki przez Malca i Nildo miał kolejną szansę, ale strzał obronił Misztal
61' Kontra Pogoni, Jonkisz nie przypilnował jednak linii stworzonej przez piłkarzy z Grudziądz i był na spalonym
60' Szansa Nildo, ale nie pokonał bramkarza z Siedlec
60' Koronkowa akcja Olimpii, Banasiak do Ciechanowskiego, który był jednak na spalonym
59' Faul na Banasiaku w środku pola
58' Zmiana także w ekipie gospodarzy. Świerblewski za Dzięgielewskiego
54' Kurowski za Bartlewskiego
52' Groźna kontra grudziądzan, ale podanie Smolińskiego skierowane było do znajdującego się na spalomnym Nildo
50' Dobre dogranie Rybickiego przed pole karne Olimpii, jednak żaden z jego kolegów nie zdołał tego wykorzystać
50' Dobra próba strzału Malca, piłka minęła bramkę gospodarzy
48' Augustyniak już na boisku
47' Augustyniak ucierpiał w starciu ze Skóreckim, potrzebna była pomoc sztabu medycznego
46' Rybicki zastąpi Dudę

45' Koniec pierwszej części meczu
45' Dobra wrzutka Banasiaka z rzutu wolnego, Piter-Bućko główkował obok słupka
44' Ostre wejście Dzięgielewskiego w nogi Woźniaka i sędzia odgwizdał faul
42' Nildo przymierzał się już do strzału głową, ale w ostatniej chwili uprzedził go Augustyniak
42' Szybka odpowiedź Olimpii, grudziądzanie zaatakowali, mając przewagę, jednak z tej akcji niewiele wyszło
41' Dynamiczne wejście Wrzesińskiego w pole karne Olimpii i oddał strzał zewnętrzną częścią stopy. Piłka odbiła się od jednego z grudziądzan i minęła słupek bramki strzeżonej przez Fabiniaka
40' Świetna interwencja Fabiniaka, golkiper gości fenomenalnie wybronił strzał rywala
37' Świetna okazja gospodarzy, grudziądzanie mieli sporo szczęścia i nie stracili bramki
35' Zitko popełnił błąd, jednak Augustyniak nie potrafił wykorzystać tego "prezentu"
34' Woźniak zatrzymał atak gospodarzy świetnym wślizgiem
32' Dobrze rozegrana akcja Olimpii! Banasiak dograł w kierunku Nildo, który oddał strzał głową, jednak ponad poprzeczką
30' Woźniak świetnie do Nildo, który był jednak na pozycji spalonej
26' Murawa na stadionie w Siedlcach jest bardzo mokra, piłkarze miewają przez to problemy z utrzymaniem równowagi
24' Jonkisz zabrał piłkę Ciechanowskiemu na połowie Olimpii, przebiegł z nią kilkanaście metrów i oddał strzał. Ta próba okazała się jednak fatalna
23' Dzięgielewski poradził sobie z Piterem-Bućko, wbiegł w pole karne, ale został wyprzedzony przez Ciechanowskiego
21' Dobra piłka do Nildo, Brazylijczyk miał przed sobą obrońcę, jednak wypuścił sobie piłkę trochę za daleko i Misztal zdążył wyjść z bramki. Golkiper gospodarzy ucierpiał jeszcze podczas tej interwencji
20' Piter-Bućko faulowany na połowie siedlczan
19' Zitko w kierunku Skóreckiego, jednak nieco zbyt mocno
18' Faul na Smolińskim w środku pola
16' Zamieszanie pod bramką Fabiniaka, strzał gospodarzy ponad poprzeczką podniósł jeden z graczy z Grudziądza
15' Akcja Jonkisza lewą stroną boiska, piłka po próbie dośrodkowania opuściłą boisko
13' Mecz na razie jest bardzo wyrównany, żadna drużyna nie potrafiła stworzyć sobie groźnej akcji
12' Kontra Olimpii, Skórecki chciał wykorzystać poślizgnięcie Żytki, jednak został sfaulowany. Żółta kartka dla gracza Pogoni
11' Fabiniak miał problemy przy strzale siedlczan, ale wszystko zakończyło się bez wpadki
8' Świetna akcja grudziądzan zakończona minimalnie niecelnym strzałem Skóreckiego
7' Olimpia długo utrzymuje się przy piłce, szukając swoich szans
6' Zitko skutecznie zatrzymał Dzięgielewskiego
5' Rzut wolny rozegrany źle przez piłkarzy Pogoni
4' Faul Woźniaka na Dzięgielewskim, żółta kartka dla bocznego obrońcy Olimpii
1' Błąd Wrzesińskiego, piłkę przejął Banasiak i oddał mocny strzał, przy którego obronie sporo problemów miał Misztal
1' Początek spotkania

Pogoń Siedlce: Misztal - Wrzesiński, Zembrowski, Żytko, Augustyniak, Dybiec (81' Paczkowski), Osoliński, Jonkisz, Dzięgielewski, Duda (46' Rybicki), Gołębiewski
Rezerwowi: Frąckowiak, Rybicki, Świerblewski, Maćkowski, Wójcik, Paczkowski, Dmowski

Olimpia Grudziądz: Fabiniak - Ciechanowski, Zitko, Malec, Woźniak - Skórecki, Smoliński (80' Zigon), Bućko, Bartlewski (54' Kurowski), Banasiak - Nildo
Rezerwowi: Królczyk, Szarpak, Zigon, Kaczmarek, Kurowski, Trzepacz