Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz [relacje live]

Olimpia zagra w Siedlcach zaległe spotkanie dwunastej kolejki I ligi. Siedlczanie zajmuję miejsce tuż nad strefą spadkową. Olimpia w tabeli jest dziewiąta i dwa "oczka" przewagi nad dzisiejszymi rywalami. Początek meczu o godz. 19.

Pogoń Siedlce 1:1 Olimpia Grudziądz
57' Adrian Paluchowski
60' Volodomyr Koval

Pogoń: Rafał Misztal - Jakub Szrek, Maciej Wichtowski, Mateusz Żytko, Damian Świerblewski, Dominik Kun, Daniel Chyła (46' Dawid Polkowski), Piotr Krawczyk (64' Piotr Mroziński), Michał Bajdur (46' Adrian Paluchowski), Grzegorz Tomasiewicz, Dariusz Zjawiński
Rezerwowi: Przemysław Frąckowiak, Jarosław Ratajczak, Paweł Łydkowski, Piotr Mroziński, Dawid Polkowski, Adrian Paluchowski, Cezary Demianiuk.

Olimpia: Wojciech Małecki - Damian Ciechanowski, Miha Goropevsek, Matic Zitko, Michael Olczyk - Mateusz Klichowicz, Maciej Wolski, Konrad Handzlik (76' Hubert Adamczyk), Damian Michalik, Adrian Klimczak (64' Marcin Kaczmarek) - Ville Salmikivi (59' Volodymyr Koval)
Rezerwowi: Wojciech Muzyk, Sebastian Chruściel, Marcin Kaczmarek, Volodomyr Koval, Hubert Adamczyk, Jakub Wawszczyk, Krystian Popiela.

90'+3 Koniec meczu
90' Sędzia doliczył trzy minuty
83' Dośrodkowanie Zjawińskiego, Paluchowski był blisko doskoczenia do piłki, ale ostatecznie nie zdołał oddać strzału
82' Sędzia pokazał Polkowskiemu żółty kartonik
76' Ostatnia zmiana w Olimpii - Adamczyk za Handzlika
76' Kaczmarek ukarany żółtym kartonikiem
74' Strzał Zjawińskiego, ale piłka minęła bramkę Misztala
71' Handzlik dograł w pole karne, tam był Klichowicz, który oddał strzał głową, ale wysoko ponad bramką
69' Po żółtej kartce otrzymał Małecki i Paluchowski
68' Groźny strzał Paluchowskiego, ale piłka minimalnie mija słupek bramki
64' Mroziński zmienił Krawczyka
64' Kaczmarek za Klimczaka
60' Szybka odpowiedź grudziądzan! Bramkę zdobył Volodomyr Koval
59' Koval wchodzi na boisko. Schodzi Salmikivi
57' Zjawiński dograł w pole karne, a głową piłkę do bramki wpakował Adrian Paluchowski
54' Strzał Michalika, ale obronił Misztal
53' Żółta kartka dla Klichowicza
51' Tomasiewicz zagrał prostopadle do Paluchowskiego, ale szybszy był Małecki i chwycił piłkę, zanim dobiegł do niej gracz Pogoni
48' Michalik dośrodkował z rzutu rożnego, ale do piłki najwyżej wyskoczył Misztal i wybił ją z pola karnego
46' Początek drugiej połowy
46' Dwie zmiany w Pogoni: Paluchowski wchodzi za Bajdura a Polkowski za Chyłę

45'+1 Koniec pierwszej części spotkania
45' Sędzia doliczył minutę do podstawowego czasu gry
44' Chyła stracił piłkę w środku pola. Michalik zagrał Handzlikowi, którego strzał świetnie obronił Misztal
40' Mchalik strzelił z zaskoczenia, piłka odbiła się od jednego z siedlczan i minimalnie minęła bramkę
35' Świerblewski ukarany żółtą kartką
30' Krawczyk dograł z rzutu rożnego, główkował Chyła, ale ponad bramką
25' Olimpia na razie zdecydowanie przeważa
21' Klichowicz z końcowej linii zagrał wzdłuż bramki Pogoni. Żaden z graczy z Grudziądza nie przeciął piłki, która w końcu wpadła pod nogi Handzlika. Ten z niezłej pozycji trafił jednak tylko w słupek bramki Misztala
19' Krawczyk oddał strzał, ale trafił prosto w zawodnika Olimpii
16' Bardzo aktywny od początku meczu jest Klichowicz. Tym razem minął rywala na skrzydle, starał się dorzucić piłkę w pole karne, ale zrobił to bardzo niedokładnie
13' Olimpia naciska coraz bardziej. Teraz Klichowicz dograł Klimczakowi, który jednak z kilku metrów nie trafił nawet w światło bramki Misztala
12' Michalik uderzał sprzed linii pola karnego, jednak niecelnie
10' Klichowicz wrzucił piłkę w pole karne, ale obrońcy Pogoni wybili futbolówkę
7' Tempo meczu na razie nie porywa, obie drużyny wzajemnie się badają
4' Klichowicz zdecydował się na strzał, ale piłka minęła bramkę gospodarzy
2' Zitko skutecznie przerwał akcję Bajdura
1' Początek spotkania