Łukasz Szalkowski
Rezerwy Olimpii Grudziądz wygrały z Pomorzaninem Toruń i zagrają na etapie wojewódzkim Pucharu Polski olimpiagrudziadz.com
Druga drużyna Olimpii Grudziądz wygrała na własnym boisku z Pomorzaninem Toruń 3:1 i zameldowała się w 1/8 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Olimpia II Grudziądz - Pomorzanin Toruń 3:1 (3:1)
Kacper Rychter (22, 33), Filip Prykaszczyk (40 - karny) - Adam Reise (13)

Skład Olimpii II Grudziądz: Dominik Sasiak – Stanisław Gronowski, Mateusz Dziabas, Łukasz Czubkowski – Filip Okraska (Wojtek Goralski), Filip Prykaszczyk, Damian Kwiryng (Dominik Fabiś), Artur Kobus – Kacper Rychert, Igor Flisikowski (Mateusz Rumiński), Kacper Jarzec (Krystian Janikowski).

W III rundzie Okręgowego Pucharu Polski rezerwy Olimpii Grudziądz podejmowały czwartoligowego Pomorzanina Toruń. Młodzi piłkarze Olimpii stracili bramkę jako pierwsi, już w 13. minucie. Szybko się jednak podnieśli. W 22. minucie wyrównał Kacper Rychter. Ten sam zawodnik 10 minut później cieszył się ze zdobycia drugiej bramki. Na kilka minut przed przerwą rywali "dobił" jeszcze Filip Prykaszczyk, strzelając gola z rzutu karnego.

W drugiej połowie Pomorzanin nie był w stanie pokonać Dominika Sasiaka i nie zdobył nawet kontaktowej bramki. Do 1/8 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski awansowały więc rezerwy Olimpii, osiągając już lepszy wynik, niż pierwsza drużyna grudziądzkiego klubu, która odpadła z rozgrywek po porażce ze Spartą Brodnica.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani