Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz [relacja live]
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz [relacja live] Kamil Zieliński
Olimpia Grudziądz zremisowała na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz.

Sandecja Nowy Sącz 1:1 Olimpia Grudziądz
12' Rudolf Urban (k)
90' Maciej Rogalski

Sandecja Nowy Sącz: Marek Kozioł, Marcin Makuch, Dawid Szufryn (75' Cheikh Niane), Przemysław Szarek, Kamil Słaby, Bartosz Sobotka, Matej Nather, Rudolf Urban (66' Fabian Fałowski), Sebastian Szczepański, Mateusz Bartków (59' Szymon Kuźma), Maciej Bębenek.
rezerwowi: Łukasz Radliński, Cheikh Niane, Dawid Janczarzyk, Filip Piszczek, Fabian Fałowski, Adrian Danek, Szymon Kuźma.

Olimpia Grudziądz: Bartosz Fabiniak, Adrian Bielawski (79' Rafał Babul), Michał Łabędzki, Adam Banasiak. Michal Piter-Bućko, Kamil Kurowski (10' Denis Popović), Marcin Smoliński (60' Arkadiusz Aleksander), Marcin Kaczmarek, Maciej Rogalski, Adam Cieśliński, Dariusz Kłus.
rezerwowi: Mikołaj Brylewski, Patryk Urbański, Patryk Skórecki, Rok Elsner, Denis Popvić, Arkadiusz Aleksander, Rafał Babul.

90'+4 Koniec meczu! Olimpia wywiozła z Nowego Sącza jedno "oczko".
90' Sędzia doliczył cztery minuty do podstawowego czasu gry
90' Żółta kartka dla Popovica
90' GOOOOOOL! Olimpia dopięła swego. Rogalski wykorzystał świetne podanie Popovica i wpakował piłkę do siatki!
87' Żółta kartka dla Bębenka
85' Kaczmarek ponownie z rzutu rożnego skierował piłkę w pole karne, ale poradził sobie z tym obrońca gospodarzy
83' Kaczmarek wykonywał rzut rożny, Babul uderzył na bramkę, a piłkę chwycił Kozioł
81' Wrzutka Popovica z rzutu wolnego, do piłki doszedł Kłus, który minimalnie się pomylił
79' Babul za Bielawskiego
77' Kaczmarek główkował po wrzutce Kaczmarka, ale piłkę chwycił Kozioł
75' Niane za Szufryna
74' Sobotka ukarany żółtą kartką
72' Popović dośrodkował w pole karne, Piter-Bućko główką ponad poprzeczką
67' Rzut wolny dla Sandecji wykonywał Bębenek, którego dośrodkowanie pewnie chwycił Fabiniak
67' Fałowski za Urbana
63' Dwa rzuty rożne z rzędu dla Olimpii. Drugą wrzutkę wybili obrońcy
60' Zmiany w obu zespołach. W Olimpii Aleksander zmienił Smolińskiego, a w Sandecji Kuźma wszedł za Bartkowa
56' Bartków sfaulował Łabędzkiego w środku pola
54' Bębenek z dystansu uderzył na bramkę Fabiniaka, ale piłka minimalnie minęła słupek
51' Dośrodkowanie Kaczmarka z prawej strony, piłka opuściła jednak boisko
50' Sandecja broni się całym zespołem i czeka na kontry
48' Bielawski fauluje Sobótkę 30 metrów od własnej bramki. Piłkę po rzucie wolnym wybił Banasiak
48' Gra toczy się w środku pola
46'Początek drugiej połowy spotkania

45'+1 Koniec pierwszej części meczu
44' Sędzia doliczył minutę do podstawowego czasu gry
44' Uderzenie Rogalskiego odbili obrońcy gospodarzy
42' Dobre dośrodkowanie Kaczmarka z prawej strony boiska, ale z tym zagraniem poradzili sobie defensorzy Sandecji
41' Popović strzelał z rzutu wolnego, podyktowanego 30 metrów od bramki gospodarzy. Udało się jednak wywalczyć tylko rzut rożny
39' Świetny strzał Rogalskiego z 25. metrów, pewnie interweniował jednak Kozioł
37' Słaby z żółtą kartką za faul na Kaczmarku
35' Z rzutu rożnego dośrodkował Kaczmarek, strzelał Kaczmarek. Było blisko gola, ale Bartków wybił piłkę z linii bramkowej
32' Rzut wolny dla Olimpii 30 metrów od bramki. Do piłki podszedł Popović, którego strzał okazał się niecelny
31' Dośrodkowanie Makucha z prawej strony boiska mogło okazać się bardzo niebezpieczne, jednak piłka opuściła plac gry
28' Bartków uderzył technicznie sprzed pola karnego, ale piłka minęła słupek
25' Olimpia naciska cofniętych gospodarzy, którzy nastawili się na grę z kontrataków
23' Grudziądzanie poradzili sobie z wrzutką z rzutu rożnego
23' Szczepański sprzed pola karnego oddał niezły strzał, ale Fabiniak zdołał wybić piłkę poza boisko
22' Bielawski zobaczył żółty kartonik za faul na połowie gospodarzy
20' Faul Bielawskiego na wysokości pola karnego Olimpii. Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie znalazło jednak żadnego adresata
19' Teraz sił spróbował Banasiak, ale piłka minęła słupek
17' Kaczmarek z dystansu, ale piłkę poza linię końcową sparował Kozioł. Po rzucie rożnym do futbolówki dopadł Piter-Bućko, ale strzelił ponad poprzeczką
12' Rudolf Urban wykorzystał "jedenastkę" i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie
11' Rzut karny dla gospodarzy
10' Kurowski nie może kontynuować gry. Zmienił go Popović
9' Bartków sfaulował Kurowskiego w środku pola, za co zobaczył żółtą kartkę
7' Wrzutka Kurowskiego z lewej strony boiska, w niezłej sytuacji znalazł się Smiloński, ale trafił w bramkarza Sandecji
4' Cieśliński zbiegł na prawą stronę, dośrodkował w pole karne, ale futbolówkę pewnie chwycił Marek Kozioł
1' Pierwszy gwizdek!

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0