Siatkarze Stali Grudziądz przegrali z AZS Zielona Góra [wideo, zdjęcia]

Stal wygrywała z AZS Zielona Góra 2:1, ale ostatecznie przegrała 2:3, dopisując do swojego dorobku kolejny punkt.

Stal Grudziądz - AZS UZ Zielona Góra 2:3 (25:22, 15:25, 25:21, 16:25, 7:15)

Mecz Stali z AZS Zielona Góra zapowiadał się na bardzo zacięty, bo obie drużyny były sąsiadami w tabeli, mając na swoim koncie po cztery "oczka". Rzeczywiście, starcie było wyrównane. Pierwszego seta nieznacznie wygrali grudziądzanie, ale w drugim musieli uznać wyższość rywali, którzy zwyciężyli do 15. Stal w trzeciej odsłonie meczu wygrała do 21 i miała wygraną za trzy punkty na wyciągnięcie ręki. Wtedy obudzili się jednak goście, którzy grali pewnie w każdym elemencie i bezlitośnie wykorzystywali błędy grudziądzan. Zielonogórzanie wygrali czwartego seta do 16, a w tie-breaku do 7 i to oni cieszyli się ze zwycięstwa.