Sparing Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz [zapis relacji na żywo]

Łukasz Szalkowski
O godz. 11 rozpoczął się mecz kontrolny, w którym Olimpia Elbląg zmierzy się z Olimpią Grudziądz. To sparing bardzo cenny, bo obie ekipy będą miały okazję grać ze sobą w II lidze. Śledźcie wynik i najważniejsze akcje meczu.

Olimpia Elbląg 0:1 Olimpia Grudziądz
82' Marzec

90' Koniec spotkania.
82' Olimpia Grudziądz prowadzi!
70' Strzał elblążan z dystansu, ale niecelny.
65' Mecz się nieco wyrównał.
55' Biało-zieloni cały czas napierają. Elblążanie liczą na kontrataki.
50' Dwa celne strzały grudziądzan, ale zbyt lekkie, by mogły zaskoczyć bramkarza z Elbląga.

45' Sędzia zakończył pierwszą część spotkania.
40' Dobra akcja grudziądzan po przejęciu piłki w środku pola, ale strzał niecelny.
35' Przyjezdni bliscy zdobycia gola, ale piłka po strzale z pola karnego odbiła się od nogi jednego z elblążan i minimalnie minęła słupek.
30' Groźna akcja gospodarzy, jednak strzał z 15 metra okazał się niecelny.
25' Grudziądzanie szarpią, golkiper z Elbląga musi być czujny. Przed chwilą musiał interweniować na linii, jednak nie miał problemów ze złapaniem piłki.
20' Biało-zieloni mieli niezłą okazję po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka minęła jednak poprzeczkę.
15' Grudziądzanie bliscy zdobycia gola po świetnej wrzutce z lewej strony. Zabrakło niewiele.
10' Olimpia Grudziądz naciska, strzał z rzutu wolnego oddał Kaczmarek, ale nadal utrzymuje się bezbramkowy remis.

Przeczytaj też: Olimpia wygrała pierwszy sparing przed sezonem [wideo, zdjęcia]