Sparingi drużyn z Kujawsko-Pomorskiego przed wiosną 2023. Wyniki, terminarz

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Lider Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski 5:3
Lider Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski 5:3 MG
Podajemy wyniki sparingów drużyn piłkarskich z Kujawsko-Pomorskiego przygotowujących się do rundy wiosennej sezonu 2022/23. Strzelcy, terminarze meczów.

Wyniki - poniedziałek 30 stycznia 2023
Pomorzanin Serock - GLKS Dobrcz-Wudzyn 1:2
Bramki: - testowany - Camilo Villarreal 2

Niedziela 29 stycznia 2023
Skrwa Skrwilno - Naprzód Jabłonowo 1:1 (1:0)
Bramki: Jakub Trędewicz - Paweł Kwiatkowski (wolny)

Kujawiak Kowal - LTP Lubanie 3:0
Bramki: Rafał Jankowski 2, Kacper Moczulski

Grom Osie - Tor Laskowice 4:1
Bramki: - Stanisław Rakowski

Wyniki - sobota 28 stycznia 2023
Olimpia Grudziądz - Tłuchowia Tłuchowo 3:2 (1:0)
Bramki: Rogala (36), Warcholak (69), Leirosa (84) - Dawid Kieplin 2 (60, karny, 72)

Lech Rypin - Włocłavia Włocławek 3:4 (2:1)
Bramki: Adam Małkowski (34), Kamil Sternicki (42), testowany (56) - Paweł Behlke (32), Kamil Kuropatwiński 2 (60, karny, 64), Stanisław Łojewski (65)

Elana Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski 6:0 (3:0)
Bramki: Kościelecki, Góra, Kowalski, Wróblewski, Rożnowski 2

Zawisza Bydgoszcz - Gryf Wejherowo 6:1 (0:1)
Bramki: Igor Sobieralski, Fabian Leonowicz 2, Kacper Nowak, Maciej Koziara, Alan Serwach - Maciej Leske

Sparing Zawisza Bydgoszcz - Gryf Wejherowo

Sparing Zawisza Bydgoszcz - Gryf Wejherowo 6:1 [zdjęcia]

Wda Świecie - Jaguar Gdańsk 6:1 (3:0)
Bramki: Łukasz Chruścicki (15, karny), Jakub Węgrzyn (31), Tomasz Żyliński (38), Filip Ławicki (75), Oskar Januszewski (78), Tymoteusz Majka (90) -

Notecianka Pakość - Zdrój Ciechocinek 2:0 (0:0)
Bramki: Przemysław Strzesak (46), Łukasz Gryglewicz (47)

Cuiavia Inowrocław - Szturm Junikowo Poznań 0:2 (0:1)

Start Eco-Pol Pruszcz - Noteć Łabiszyn 4:2 (3:1)
Bramki Pruszcz: Damian Stasikowski (37), Oleksandr Ovsiak (42), Bartosz Czerwiński 2 (45, 55) - Daniel Czarnowski (6, samobójcza), Tefs Maksymilian (78)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Sokół Kleczew 0:1 (0:1)

Lider Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski 5:3 (1:0)
Bramki: Daniel Wiliński 2, Patryk Cichocki 2, Wiktor Gawroński - Szymon Gryczewski 3

Sportis Łochowo - GLKS Dobrcz-Wudzyn 2:1 (2:1)
Bramki: Maciej Sieradzki, Mikołaj Szmelc -

Stal Grudziądz - Chełminianka Chełmno 1:3 (1:1)
Bramki: - testowany I 2, testowany II.

Piast Kołodziejewo - Unia Janikowo juniorzy starsi 7:0 (4:0)

MUKS CWZS Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 1:5
Bramki: testowany, Bartłomiej Świątek, Patryk Zieliński 2, Antoni Chylewski

Polonia Bydgoszcz - Gopło Kruszwica 4:2 (2:1)
Bramki: Szal, Olejniczak, samobójcza, Marczyński - Sikorski, Sobczak

KS Zootechnik Kołuda Wielka - Kujawy Markowice 3:1 (3:1)
Bramki: Ugorski, Turowski, testowany -

Mustang Ostaszewo - Start WIP Stawki 3:2 (0:2)
Bramki Ciesielski, Gęgotek, Lubowicz - Olejnik, testowany

KS Gwiazda Bydgoszcz (junior starszy) - Piaski Bydgoszcz 3:5

Zawisza II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 6:0 (3:0)

LZS Bobrowo - Promień Kowalewo Pomorskie 5:2

Mławianka Mława - Sparta Brodnica 5:1
Bramki: Mateusz Stryjewski 2, testowany 2, Odillon - Aranowski

Wilki Wilczyn - Tarant Wójcin 2:0

Cukrownik Tuczno - Unia Gniewkowo 1:3

Znasz termin sparingu, wynik, strzelców? Daj znać:
Messenger
telefon: 519-503-679

Trwa głosowanie...

Czy przywiązujesz wagę do wyników meczów sparingowych?

Wyniki wcześniejszych sparingów

Środa 25 stycznia 2023
KKS Kalisz - Unia Solec Kujawski 5:1 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Putno, Wojciech Maroszek, Kamil Koczy, Jakub Wilczyński 2 - Kamil Żylski

Wtorek 24 stycznia 2023
Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kowal 5:0 (4:0)
Bramki: testowany 4, Stanisław Łojewski.

Lech Rypin - Skrwa Skrwilno 6:0 (3:0)
Bramki: Martyn Trędewicz (13), Łukasz Dormowicz 2 (28, 75), Paweł Zieliński (40), Bartosz Narewski (88), Jakub Listkowski (89)

Start Eco-Pol Pruszcz - Wisła Fordon 15:0 (9:0)
Bramki: Wojciech Lewandowski 3, Patryk Jarantowicz 2, Oleksandr Ovsiak 2, testowany II 2, testowany III 2, Bartosz Czerwiński, Damian Stasikowski, testowany I, testowany IV.

Sobota 14 stycznia 2023
Lider Włocławek - Start WIP Stawki 1:0 (0:0)
Bramka: Damian Figura (89)

Wda Świecie - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:3 (0:2)
Bramki: Oskar Lipkowski 2 (32, 40), Piotr Siekirka (75)

Sobota 21 stycznia 2023
Chemik Moderator Bydgoszcz - Tarpan Mrocza 1:1 (1:0)
Bramki: Szymon Maziarz - Kamil Fojut

Elana Toruń - Start WIP Stawki 5:1 (3:1)
Bramki: Mateusz Góra 2, Marcin Kościelecki 2, Jay Jaskólski -

Zawisza Bydgoszcz - Wda Świecie 7:2 (2:1, 1:0, 4:1)
Bramki: Maciej Koziara, Fabian Leonowicz, Mateusz Oczkowski, Sebastian Rugowski 2, Adam Paliwoda, Wojciech Żelazo - Łukasz Chruścicki (28), testowany (81)

Zawisza Bydgoszcz - Wda Świecie

Sparing Zawisza Bydgoszcz - Wda Świecie 7:2 [zdjęcia]

Sparingi czwartoligowców - wyniki, strzelcy - podsumowanie

Lider Włocławek 2 (2-0-0), bramki: 6:3
Wyniki: Start WIP Stawki 1:0, Łokietek Brześć Kujawski 5:3
Strzelcy (6): Damian Figura, Daniel Wiliński 2, Patryk Cichocki 2, Wiktor Gawroński

Wda Świecie 3 (1-0-2), bramki: 8:11
Wyniki: Chemik Moderator Bydgoszcz 0:3, Zawisza Bydgoszcz 2:7, Jaguar Gdańsk 6:1
Strzelcy (8): Łukasz Chruścicki 2, zawodnik testowany, Jakub Węgrzyn, Tomasz Żyliński, Filip Ławicki, Oskar Januszewski, Tymoteusz Majka

Notecianka Pakość 1 (1-0-0), bramki: 2:0
Wyniki: Zdrój Ciechocinek 2:0
Strzelcy (2): Przemysław Strzesak, Łukasz Gryglewicz

Cuiavia Inowrocław 1 (0-0-1), bramki: 0:1
Wyniki: Szturm Junikowo Poznań 0:2

Sportis Łochowo 1 (1-0-0), bramki: 2:1
Wyniki: GLKS Dobrcz-Wudzyn 2:1
Strzelcy (2): Maciej Sieradzki, Mikołaj Szmelc

Chełminianka Chełmno 1 (1-0-0), bramki: 3:1
Wyniki: Stal Grudziądz 3:1
Strzelcy (3): testowany I 2, testowany II.

Sparta Brodnica 1 (0-0-1), bramki: 1:5
Wyniki: Mławianka Mława 1:5
Strzelcy (1): Jakub Aranowski

Chemik Moderator Bydgoszcz 3 (1-1-1), bramki: 4:2
Wyniki: Wda Świecie 3:0, Tarpan Mrocza 1:1, Sokół Kleczew 0:1
Strzelcy (4): Oskar Lipkowski 2, Piotr Siekirka, Szymon Maziarz

Elana Toruń 2 (2-0-0), bramki: 11:1
Wyniki: Start WIP Stawki 5:1, Orlęta Aleksandrów Kujawski 6:0
Strzelcy (11): Mateusz Góra 3, Marcin Kościelecki 3, Jay Jaskólski, Kowalski, Wróblewski, Maciej Rożnowski 2

Włocłavia Włocławek 2 (2-0-0), bramki: 9:3
Wyniki: Kujawiak Kowal 5:0, Lech Rypin 4:3
Strzelcy (9): zawodnik testowany 4, Stanisław Łojewski 2, Paweł Behlke, Kamil Kuropatwiński 2

Lech Rypin 2 (1-0-1), bramki: 9:4
Wyniki: Lech Rypin 6:0, Włocłavia Włocławek 3:4
Strzelcy (9): Łukasz Dormowicz 2, Martyn Trędewicz, Paweł Zieliński, Bartosz Narewski, Jakub Listkowski, Adam Małkowski, Kamil Sternicki, testowany.

Start Eco-Pol Pruszcz 2 (2-0-0), bramki: 19:2
Wyniki: Wisła Fordon 15:0, Noteć Łabiszyn 2:4
Strzelcy (19): Wojciech Lewandowski 3, Patryk Jarantowicz 2, Oleksandr Ovsiak 3, testowany II 2, testowany III 2, Bartosz Czerwiński 3, Damian Stasikowski 2, testowany I, testowany IV

Noteć Łabiszyn 1 (0-0-1), bramki: 2:4
Wyniki: Start Pruszcz 2:4
Strzelcy (2): Daniel Czarnowski (samobójcza), Tefs Maksymilian

Tłuchowia Tłuchowo 1 (0-0-1), bramki: 2:3
Wyniki: Olimpia Grudziądz 2:3
Strzelcy (2): Dawid Kieplin 2

Pomorzanin Serock 2 (1-0-1), bramki 7:2
Wyniki: MUKS CWZS Bydgoszcz 5:1, GLKS Dobrcz-Wudzyn 1:2
Bramki (6): testowany 2, Bartłomiej Świątek, Patryk Zieliński 2, Antoni Chylewski

Sparingi trzecioligowców - wyniki, strzelcy - podsumowanie

Zawisza Bydgoszcz 2 (2-0-0), bramki: 13:3
Wyniki: Wda Świecie 7:2, Gryf Wejherowo 6:1
Strzelcy (13): Sebastian Rugowski 2, Maciej Koziara 2, Fabian Leonowicz 3, Mateusz Oczkowski, Adam Paliwoda, Wojciech Żelazo, Igor Sobieralski, Kacper Nowak, Alan Serwach.

Unia Solec Kujawski 1 (0-0-1), bramki: 1:5
Wyniki: KKS Kalisz 1:5
Strzelcy (1): Kamil Żylski

Archiwalne terminarze
Terminarz - sobota 28 stycznia 2023
Piast Kołodziejewo - Unia Janikowo juniorzy starsi (Trzemeszno, 9:00)
MUKS CWZS Bydgoszcz - Pomorzanin Serock (9:30)
KS Zootechnik Kołuda Wielka - Kujawy Markowice (Inowrocław, 10:00)
Zawisza Bydgoszcz - Gryf Wejherowo (12)
Sportis Łochowo - GLKS Dobrcz-Wudzyn (12)
Lider Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski (12)
Mustang Ostaszewo - Start WIP Stawki (12)
Wda Świecie - Jaguar Gdańsk (12)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Sokół Kleczew (12:30)
Elana Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski (13)
Notecianka Pakość - Zdrój Ciechocinek (13.30, Barcin)
Olimpia Grudziądz - Tłuchowia Tłuchowo (14, Świecie)
Lech Rypin - Włocłavia Włocławek (14)
Start Pruszcz - Noteć Łabiszyn (14)
Cuiavia Inowrocław - Szturm Junikowo Poznań (14)
LZS Bobrowo - Promień Kowalewo Pomorskie (Wąbrzeźno, 14:30)
Wilki Wilczyn - Tarant Wójcin (Inowrocław, 16)
Mławianka Mława - Sparta Brodnica (12)
Polonia Bydgoszcz - Gopło Kruszwica
Stal Grudziądz - Chełminianka Chełmno

Terminarz - niedziela 29 stycznia 2023
Skrwa Skrwilno - Naprzód Jabłonowo (12)
Kujawiak Kowal - LTP Lubanie (Włocławek, 12)
Grom Osie - Tor Laskowice (17)
Victoria Lisewo - Wda II Świecie (18)

Środa 25 stycznia 2023
KKS Kalisz - Unia Solec Kujawski (18.30)

Terminarz - wtorek 24 stycznia 2023
Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kowal (18.30)
Lech Rypin - Skrwa Skrwilno (18.30)

Sobota 21 stycznia 2023
Chemik Moderator Bydgoszcz - Tarpan Mrocza (początek o godzinie 10.30)
Olimpia Grudziądz - Unia Solec Kujawski (12) - mecz odwołany
Zawisza Bydgoszcz - Wda Świecie (12.30)
Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kowal (12) - mecz przełożony na wtorek (18.30)

Elana Toruń - GKS Wikielec (13) - mecz odwołany, goście zrezygnowali z przyjazdu
Elana Toruń - Start WIP Stawki (13)
Lech Rypin - Skrwa Skrwilno (13) - mecz przełożony na wtorek (18.30)
Chojniczanka II Chojnice - Cuiavia Inowrocław (14:30) - mecz odwołany
Sportis SFC Łochowo – Gryf Sicienko (12, Białe Błota) - mecz odwołany
Wisła CLJ 19 Płock - Lider Włocławek - mecz odwołany

Niedziela 22 stycznia 2023
Start Pruszcz - Wisła Fordon (9.30, Bydgoszcz) - mecz odwołany

Sobota 14 stycznia 2023
Lider Włocławek - Start WIP Stawki (początek o godzinie 10)
Wda Świecie - Chemik Moderator Bydgoszcz (12)

Trwa głosowanie...

Czy Włocłavia Włocławek awansuje do 3. ligi w sezonie 2022/23?

Zmiany szkoleniowców
W czasie przerwy zimowej:
Krzysztof Urtnowski nowym trenerem Wdy Świecie
Krzysztof Wasilkiewicz nowym trenerem Pomorzanina Toruń
Wojciech Rojewski nowym trenerem Lidera Włocławek

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

kup teraz

ONLYBIO

Odżywka emolientowa 50ml

Poprzednia najniższa cena: 8,00 zł8,00 zł

kup teraz

ONLYBIO

Odżywka humektantowa 50ml

Poprzednia najniższa cena: 8,00 zł8,00 zł

kup teraz

ONLYBIO

Odżywka proteinowa 50ml

Poprzednia najniższa cena: 8,00 zł8,00 zł

kup teraz

ONLYBIO

Odżywka truskawkowa 200ml

Poprzednia najniższa cena: 22,99 zł22,99 zł

kup teraz

ONLYBIO

Odżywka bez spłukiwania 150ml

Poprzednia najniższa cena: 22,99 zł22,99 zł

kup teraz

ONLYBIO

Odżywka ochładzająca kolor włosów 200ml

Poprzednia najniższa cena: 22,99 zł22,99 zł
Materiały promocyjne partnera

Z Gwiazdami - Marcin Możdżonek - zajawka

Materiał oryginalny: Sparingi drużyn z Kujawsko-Pomorskiego przed wiosną 2023. Wyniki, terminarz - Gazeta Pomorska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na grudziadz.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie