Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz [relacja live]

W pierwszym meczu po zimowej przerwie piłkarze Stomilu Olsztyn na własnym boisku podejmą ostatnią drużynę I ligi - Olimpię Grudziądz. Początek spotkania o godz. 13.

Stomil Olsztyn 1:1 Olimpia Grudziądz
23' Nildo
75' Kujawa

90'+3 Koniec spotkania
90'+3 Kaczmarek faulowany 35 metrów od bramki Stomilu
90' Sędzia doliczył trzy minuty do podstawowego czasu gry
87' Nildo sprzed pola karnego uderzył w poprzeczkę! Co za strzał Brazylijczyka!
86' Kujawa na spalonym
85' Babul zmienia Bartlewskiego
84' Kaczmarek dośrodkował z rzutu wolnego, piłka minęła jednak wszystkich graczy
83' Kujawa z dystansu, ale obok bramki Olimpii
82' Łukasik zmienia Lecha
75' Gol dla Stomilu. Kujawa oparł się na zawodniku Olimpii i precyzyjnym strzałem głową pokonał Fabiniaka
75' Kolejna świetna okazja grudziądzan! Tym razem obrońcy Stomilu w ostatniej chwili zablokowali strzał
74' Było blisko! Po rzucie rożnym główkował jeden z grudziądzan, Skiba wyciągnął piłkę koniuszkami palców!
74' Ogromne zamieszanie w polu karnym Stomilu, Skiba wybił piłkę poza boisko
73' Kurowski faulowany w środku pola
72' Co za szansa Nildo! Znalazł się sam na sam ze Skibą, strzelił jednak prosto w golkipera Stomilu
72' Piotr Darmochwał zastąpił Banasiaka
72' Piotr Głowacki sprzed pola karnego uderzył obok bramki Fabiniaka
70' Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale zawodnicy Stomilu minęli się z piłką
69' Ciechanowski wybił piłkę Kujawie w narożniku boiska, gospodarze mają rzut rożny
63' Z boiska schodzi Piter-Bućko, zastąpi go Dariusz Kłus
60' Suchocki schodzi z boiska. Zastąpił go Piotr Głowacki
57' Banasiak minął rywala i uderzył sprzed pola karnego. Piłka minimalnie minęła prawy słupek bramki Skiby!
55' Kaczmarek faulowany tuż przy linii bocznej boiska
54' Suchocki powstrzymany przez obrońcę Olimpii
52' Prostopadłe podanie w kierunku Suchockiego, jednak skrzydłowy Stomilu nie zdołał opanować piłki
51' Ciechanowski niecelnie do wybiegającego Bartlewskiego
47' Błąd Skiby, który wyszedł wysoko, Kurowski strzelał na pustą bramkę, ale dobrze asekurowali olsztynianie
46' Zmiana w drużynie Stomilu. Paweł Głowacki zastąpił Nisi
46' Początek drugiej połowy

45'+1 Koniec pierwszej części spotkania
45' Dobre dośrodkowanie Ratajczaka z rzutu wolnego, ale piłkę chwycił Fabiniak
45' Sędzie do podstawowego czasu gry doliczył minutę
44' Bartlewski z dystansu i "na raty" złapał Skiba
41' Świetne podanie do Kurowskiego, który z ostrego kąta nie trafił w bramkę Stomilu
39' Nildo miał świetną okazję na podwyższenie wyniku, jednak minimalnie przestrzelił
37' Bucholc wychodził do sytuacji sam na sam, ale był na spalonym
35' Olimpia ma teraz minimalną przewagę, dłużej utrzymuje się przy piłce
32' Dobre dogranie Kaczmarka z rzutu wolnego, główkował Piter-Bućko, jednak świetnie interweniował Skiba
31' Kurowski faulowany tuż przed polem karnym olsztynian
25' Kurowski próbował dośrodkować, jednak piłkę odbił obrońca Stomilu
23' Gooooooool! Kaczmarek zagrał idealną piłkę do Nildo, który główką pokonał Skibę. Jeden z olsztynian wybił piłkę, jednak sędzia uznał, że przekroczyła już linię bramkową
22' Piter-Bućko w ostatniej chwili zatrzymał groźny strzał olsztynian
21' Żółta kartka dla Kurowskiego
17' Akcja olsztynian i korner dla nich. Z wrzutki w pole karne też jednak nic nie wyniknęło
16' Dośrodkowanie z rzutu rożnego, jednak piłkę wybili obrońcy Stomilu
16' Kurowski wywalczył rzut rożny
15' Nisi minął jednego z grudziądzan, zszedł do środka boiska i oddał mocny strzał, jednak wysoko ponad bramką Fabiniaka
14' na razie to gospodarze mają optyczną przewagę, jednak żadna klarowna sytuacja z tego nie powstała
12' Fabiniak pewnie chwycił piłkę po wrzutce Stomilu z rzutu wolnego
11' Kurowski leży na murawie, konieczna jest pomoc lekarska
10' Faul Bartlewskiego na Jeglińskim na połowie Stomilu
9' Bartlewski zszedł z piłką do środka pola, przebiegł kilkanaście metrów, ale piłkę sprzed nóg wybił na aut jeden z olsztynian
7' Dobra akcja Olimpii. Piłka trafiła na skrzydło, do Kaczmarka, który minął jednego rywala i wrzucił futbolówkę w pole karne, tam samotny był Bartlewski, który jednak główkował ponad poprzeczką
5' Kilka podań Stomilu w środku pola, Bucholc chciał dograć wybiegającemu partnerowi, jednak zrobił to bardzo niedokładnie i piłkę przejęli grudziądzanie
4' Bucholc w kierunku Suchockiego, którego dobrze powstrzymał Malec
4' Bartlewski był faulowany na własnej połowie. Olimpia rozpocznie od rzutu wolnego
3' Suchocki popędził prawym skrzydłem, dograł w pole karne, ale piłkę poza boisko wybił Woźniak
1' Rozpoczęli grudziądzanie

12.57 Piłkarze już na murawie! Za moment sędzia rozpocznie spotkanie
12.50 Witamy se stadionu Stomilu Olsztyn! Za 10 minut rozpocznie się mecz, w którym olsztynianie podejmą Olimpię Grudziądz. Zawodnicy obu drużyn zeszli już z murawy i udali się do szatni.

Stomil Olsztyn: Skiba Piotr, Bucholc Janusz, Ratajczak Jarosław, Remisz Rafał, Wełna Tomasz, Jegliński Łukasz, Lech Grzegorz (82' Łukasik Paweł), Nisi Trubasa (46' Głowacki Paweł), Suchocki Łukasz (60' Głowacki Piotr), Kujawa Rafał, Żwir Karol.
Rezerwowi: Leszczyński Michał, Głowacki Paweł, Głowacki Piotr, Klepczarek Piotr, Wypniewski Piotr, Karłowicz Piotr, Łukasik Paweł.

Olimpia Grudziądz: Fabiniak Bartosz, Ciechanowski Damian, Zitko Matic, Malec Mariusz, Woźniak Marcin, Piter-Bućko Michal (63' Kłus Dariusz), Kurowski Kamil, Bartlewski Sebastian (85' Babul Rafał), Kaczmarek Marcin, Banasiak Adam (72' Darmochwał Piotr), Nildo.
Rezerwowi: Królczyk Patryk, Bielawski Adrian, Kłus Dariusz, Wolski Maciej, Darmochwał Piotr, Skórecki Patryk, Babul Rafał.