Świąteczna niespodzianka od EC1 – interaktywne warsztaty online! Baw się z nami i weź udział w konkursie.

Materiał promocyjny EC1
Udostępnij:

Będzie to możliwe dzięki naszemu "Kalendarzowi grudniowych eksperymentów"! Zabawa zacznie się w Mikołajki i potrwa aż do Sylwestra. Na swoim Facebooku zespół Centrum zaserwuje Wam serię zimowych zgadywanek, rebusów i zadań do samodzielnego wykonania w domu. Ten wyjątkowy kalendarz pełen świątecznych wyzwań ma zadanie rozweselić Wam ostatnie dni mijającego roku. Pakiet zadań możecie także pobrać za darmo w formie pliku PDF (zobacz) na stronie choć oczywiście będzie nam bardzo miło, jeśli czasem zajrzycie na Facebooka Centrum Nauki i Techniki EC1 i pochwalicie się efektami swojej pracy. Mało tego, dla aktywnych uczestników naszej zimowej zabawy przygotowaliśmy specjalny KONKURS.

Świąteczna niespodzianka od EC1 – interaktywne warsztaty online! Baw się z nami i weź udział w konkursie.

Do wygrania vouchery do CNiT EC1 oraz pakiety naszych wyjątkowych gadżetów, w tym nasze czapki na zimę „Izolator” z limitowanej edycji wykonane przez Pan tu nie stał. Co zrobić, żeby wziąć udział? Wystarczy, że zrobicie zdjęcia, nagracie wideo lub w jakikolwiek innym sposób zaprezentujecie efekty Waszych grudniowych eksperymentów opisanych w naszym kalendarzu. Jest ich naprawdę wiele, ale wystarczy, że wykonacie cztery z nich! Szczegóły w REGULAMINIE

Jak aktywnie spędzać czas w domu?

Jedna świąteczna zagadka dziennie to dla Was za mało? Centrum Nauki i Techniki EC1 zaprasza do interaktywnych doświadczeń, które pomogą Wam zrozumieć świat. Nasi eksperci dwoją się i troją, abyście mogli zapomnieć o nudzie. Domowe Centrum Nauki i Techniki On-line to strona, którą stworzyliśmy specjalnie z myślą o małych odkrywcach, którzy nigdy nie mają dość zabawy i eksperymentów. Znajdziecie na niej pakiety zadań, które zamienią Wasze kuchenne stoły w prawdziwe laboratoria. Wszystko, czego potrzebujecie do wykonania zadań znajdziecie pod ręką, w kuchennej szafce lub szufladzie biurka.

Zajęcia z klasą online

Dla klas mamy Zajęcia z klasą online, ponieważ wierzymy, że nauka zdalna może być efektywna i ekscytująca. Nie prowadzimy wykładu, lecz interaktywną rozmowę wzbogaconą profesjonalnymi multimediami, prezentacjami i projekcjami. Koniecznie daj o nas znać znajomym nauczycielom i edukatorom!

Skuteczne sposoby na samodzielną naukę

Nie możesz spać, bo zbliża się ważny sprawdzian? Wychodzimy z założenia, że szkolną zmorą uczniów nie jest konieczność zdawania trudnych egzaminów. Nie jest nią też matematyka, ani żaden inny przedmiot. Problem tkwi w braku umiejętności uczenia się. Dowiedz się, jak się uczyć, żeby się nauczyć, podczas naszego cyklu 90-minutowych spotkań na żywo – nie tylko dla maturzystów!

Jak aktywnie i ciekawie spędzić przerwę świąteczną?

To jeszcze nie koniec atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy, ponieważ nie znosimy nudy i wierzymy, że nauka to przede wszystkim dobra zabawa. Co w trawie bzyczy? i Poszukiwacze stylów: ABC architektury to nasze zajęcia online w ramach Akademii Centrum Nauki i Techniki EC1. Dzięki tym interaktywnym spotkaniom dowiemy się, co to jest architektura i jakie są jej podstawowe style. W trakcie czterech spotkań poznamy ozdobne style pisma, a z kartonów i pudełek wykonamy model fabryki lub elektrowni. Poznamy także podstawy perspektywy oraz pojęcia takie jak linia horyzontu. Będziemy rysować kamienice, drzewa i chodniki. A to tylko część tego, co Was czeka w ramach cyklu.

Nie zapomnieliśmy też, że czas spędzony wspólnie w domu to dla Was szansa do tego, żeby stworzyć coś razem. Umożliwią Wam to stworzone w Centrum Nauki i Techniki EC1 rodzinne warsztaty online. W repertuarze: magiczne sztuczki matematyczne, wybuchające wulkany i wodne czary. Więcej tematów już w styczniu!

Sprawdźcie szczegóły naszej oferty: https://centrumnaukiec1.pl/

141 771. Tyle razy obejrzeliście materiały, które dla Was przygotowaliśmy w czasie pierwszego lockdownu. Od tamtego momentu zrobiliśmy wszystko, aby rozwinąć naszą ofertę tak, by przygotowane przez nas treści trafiały do jak najszerszej grupy odbiorców, by były zrealizowana na jak najwyższym poziomie, by pomagały nauczycielom w realizowaniu podstaw programowych, a ciekawych świata, zabierały w podróż po tym, co nieznane i intrygujące. Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Wideo

Materiał oryginalny: Świąteczna niespodzianka od EC1 – interaktywne warsztaty online! Baw się z nami i weź udział w konkursie. - Dziennik Łódzki

Dodaj ogłoszenie