MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Tu nie będzie prądu w Kujawsko-Pomorskiem. Planowane wyłączenia [3 lutego 2024]

OPRAC.: GM
Wideo
od 16 lat
Tu Energa zaplanowała wyłączenia prądu w najbliższym tygodniu (w dniach 1-8 lutego 2024). W galerii podajemy miejscowości i ulice, przy których będą problemy z prądem. W naszej galerii podajemy wykaz miejscowości w województwie Kujawsko-Pomorskim, w których zaplanowane zostały prace modernizacyjne związane z planowanymi wyłączeniami prądu.

W nadchodzących dniach mieszkańcy Kujawsko-Pomorskiego będą musieli zmierzyć się z planowanymi wyłączeniami prądu. Wyłączenia są konieczne do przeprowadzenia prac modernizacyjnych i konserwacyjnych na sieci energetycznej, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i stabilności dostaw energii elektrycznej.

Firmy energetyczne zazwyczaj starają się minimalizować niedogodności dla swoich klientów, planując prace w godzinach, kiedy zapotrzebowanie na energię jest najniższe. Niemniej jednak, wyłączenia prądu mogą powodować pewne trudności, zwłaszcza dla osób starszych, osób z problemami zdrowotnymi, a także dla firm i instytucji, które są zależne od ciągłego dostępu do energii elektrycznej.

Planowane wyłączenia prądu są w następujących regionach w Kujawsko-Pomorskiem

  • Region Brodnica
  • Region Grudziądz
  • Region Radziejów
  • Region Rypin
  • Region Toruń
  • Region Włocławek

Tu Energa zaplanowała wyłączenia prądu w dniach 1-8 lutego 2024 roku

W przypadku planowanych wyłączeń prądu, zaleca się przygotowanie na taką ewentualność. To obejmuje naładowanie wszystkich niezbędnych urządzeń elektronicznych, takich jak telefony komórkowe, laptopy czy power banki. Warto również zaopatrzyć się w latarki, baterie i świeczki na wypadek dłuższego braku prądu.

Trwa głosowanie...

Gdyby podsumować 2023 roku jednym zdaniem, to brzmiałoby ono:

Pamiętajmy, że planowane wyłączenia prądu są niezbędne dla utrzymania bezpieczeństwa i niezawodności sieci energetycznej. Dzięki regularnym pracom konserwacyjnym i modernizacyjnym, dostawcy energii mogą zapewnić stabilne i bezpieczne dostawy prądu dla wszystkich swoich klientów.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Tu nie będzie prądu w Kujawsko-Pomorskiem. Planowane wyłączenia [3 lutego 2024] - Włocławek Nasze Miasto

Wróć na grudziadz.naszemiasto.pl Nasze Miasto