Weronika Folmer, z KST Elektryk Grudziądz druga na regatach w Giżycku [zdjęcia]

OPRAC.: (PB)
Weronika Folmer z KST Elektryk zajęła drugie miejsce wśród kobiet i szóste w klasyfikacji generalnej w klasie ILCA 4 (dawniej Laser 4.7) w Finale Pucharu Polski klasy Laser. Mariusz Kluk/ Nadesłane KST Elektryk
Weronika Folmer z KTS "Elektryk" zajęła drugie miejsce wśród kobiet i szóste w klasyfikacji generalnej w Finale Pucharu Polski klasy Laser na jeziorze Niegocin.

Weronika Folmer z KST "Elektryk" zajęła drugie miejsce wśród kobiet i szóste w klasyfikacji generalnej w klasie ILCA 4 (dawniej Laser 4.7) w Finale Pucharu Polski klasy Laser. Zwyciężyła Karolina Jałoszyńska z Klubu Żeglarskiego Nysa.

Trzydniowe zawody odbyły się na Jeziorze Niegocin. Łącznie startowało w nich ponad 200 zawodników. W klasie ILCA 4, w której rywalizowała grudziądzanka, na starcie zameldowało się prawie 100 osób, w tym 38 kobiet.

Jak informuje Włodzimierz Folmer z KST "Elektryk", rywalizacja była zacięta, a o wyniku końcowym decydowało każde miejsce w poszczególnych wyścigach.

Zawody były podsumowaniem całorocznego cyklu regat, który wyłonił zwycięzców w Rankingu Pucharu Polski 2021.

Zawodniczka KST "Elektryk" Grudziądz zwyciężyła w kategorii ILCA 4 w klasyfikacji Seniorek.

Weronika Folmer, z KST Elektryk Grudziądz druga na regatach ...