Wyniki 31. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej [29-30 maja 2021]

OPRAC.: Grzegorz Oleradzki
Wyniki 31. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej
Wyniki 31. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej WA
W weekend odbędą się mecze 31. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej. Wyniki podawać będziemy na żywo.

Zobacz wideo: mecz Łokietek Brześć Kujawski - Zdrój Ciechocinek

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 31. kolejka

Sobota 29 maja
Polonia Bydgoszcz - Start Warlubie 2:3 (1:2)
Koniec meczu - 2:3
GOOOL 85 min - Dominik Armatowski, karny 2:3
GOOOL 47 min - Śliwiński 2:2
Przerwa - 2:1
GOOOL 45 min - Maciej Śliwiński 2:1
GOOOL 31 min - Kacper Czesiński 2:0
GOOOL 10 min - Hubert Raczkowiak 1:0
11:00 - Sławomir Radzik

Unia Solec Kujawski - Wojownik Wabcz 5:1 (2:1)
Koniec meczu - 5:1
GOOOL 78 min - Pacek 5:1
GOOOL 70 min - Arkadiusz Piskorski 4:1
GOOOL 54 min - Filip Maison 3:1
Przerwa - 2:1
GOOOL 31 min - Krzysztof Urtnowski 2:1
GOOOL 17 min - Szymon Szymański 1:1
GOOOL 11 min - Sebastian Pacek - 1:0
11:00 - Maciej Kaczmarek

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Cyklon Kończewice 3:1 (1:0)
Koniec meczu - 3:1
GOOOL 90+2 - Mateusz Laskowski 3:1
GOOOL 80 min - Szymon Graczyk 2:1
75 min - 1:1
GOOOL 62 min - Łukasz Sikorski 1:1
Przerwa - 1:0
GOOOL 18 min - Marcin Szulc 1:0
11:00 - Gerard Gólcz

Mustang Ostaszewo - Krajna Sępólno Krajeńskie 7:0 (2:0)
Koniec meczu - 7:0
GOOOL 74 min - Dudek 7:0
GOOOL72 min - Mateusz Ciesielski 6:0
GOOOL 66 min - Ciężkowski 5:0
GOOOL 64 min - Maciej Dudek 4:0
GOOOL 50 min - Ciężkowski 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 33 min - Patryk Ciężkowski 2:0
GOOOL 15 min - Jakub Weiszewski 1:0
16:00 - Maciej Gebler

Promień Kowalewo Pomorskie - Flisak Złotoria 3:0 (2:0)
Koniec meczu - 3:0
GOOOL 47 min - Bartoszyński 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 13 min - Bartoszyński 2:0
GOOOL 2 min - Paweł Bartoszyński 1:0
17:00 - Piotr Wysocki

Unia Wąbrzeźno - Radzynianka Radzyń Chełmiński 2:1 (2:0)
Koniec meczu - 2:1
90 min - goście nie wykorzystują rzutu karnego
GOOOL 66 - Jakub Waszlewski 2:1
Przerwa - 2:0
GOOOL 33 min - Godlewski 2:0
GOOOL 12 min - Jakub Godlewski 1:0
17:00 - Marcin Drogowski

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Sokół Radomin 2:2 (0:1)
Bramki: Valentin Dah (60), Mirosław Ratkowski (85, karny) - Paweł Jachowski 2 (30, 70)
18:00 - Mariusz Orzechowski

Niedziela 30 maja
Olimpia II Grudziądz - Victoria Czernikowo 3:1 (2:1)
Informuje Leszek Jurkiewicz
Koniec meczu - 3:1
GOOOL 66 min - Filip Prykaszczyk 3:1
Przerwa - 2:1
GOOOL 32 min - Vahe Mnatsakanyan 2:1
GOOOL 21 min - Hubert Kubiaczyk 1:1
GOOOL 16 min - Michał Gorczyński 0:1
12:00 - Piotr Drogowski

Elana II Toruń - Victoria Koronowo 1:0 (1:0)
Bramki: Jakub Karolak (19)
18:00 - Sebastian Szubski

1. Unia Solec Kujawski 28 70 142-27
2. Pomorzanin Serock 29 64 85-26
3. Start Warlubie 29 58 63-42
4. Mustang Ostaszewo 28 58 81-44
5. Victoria Czernikowo 31 53 51-55
6. Victoria Koronowo 29 49 59-31
7. Sokół Radomin 30 48 71-51
8. KP Polonia Bydgoszcz 29 43 66-57
9. Wojownik Wabcz 28 39 54-49
10. Elana II Toruń 28 38 45-46
11. Promień Kowalewo 29 36 62-75
12. Krajna Sępólno 31 35 55-82
13. Olimpia II Grudziądz 27 28 47-62
14. Unia Wąbrzeźno 28 28 41-80
15. Naprzód Jabłonowo 28 27 44-59
16. Flisak Złotoria 28 25 40-77
17. Cyklon Kończewice 29 22 38-75
18. Radzynianka 28 13 25-125

Trwa głosowanie...

Która drużyna wywalczy mistrzostwo 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa II?

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 31. kolejka

Sobota 29 maja
Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Mień Lipno 2:2 (1:1)
Informują: Jacek Koncikowski oraz Rafał Wiśniewski
Koniec meczu - 2:2
GOOOL 71 min - Miłosz Markiewicz 2:2
GOOOL 51 min - Lewicki 1:2
Przerwa - 1:1
GOOOL 45+2 - Bartosz Lewicki, karny 1:1
30 min - 1:0
GOOOL 6 min - Andrzej Dopieralski 1:0
15:00 - Andrzej Sobieszczyk

LKS Dąb-BOSiR Barcin - Łokietek Brześć Kujawski 4:6 (0:3)
Informują: Andrzej Wojtynek oraz Marietta Niewiadomska
Koniec meczu - 4:6
GOOOL 90+1 - Łukasz Kotlarek 4:6
GOOOL 87 min - Konrad Janiszewski 3:6
GOOOL 85 min - Marciniak 2:6. Szósty raz w sezonie napastnik Łokietka zalicza hat-tricka. Trzykrotnie kończył też mecz z dorobkiem 4 goli.
75 min - 2:5
GOOOL 63 min - Marciniak 2:5
GOOOL 62 min - Leszek Wisz 2:4
GOOOL 51 min - Borys Skowroński 1:4
GOOOL 48 min - Gabriel Boniec 0:4. Debiutancki gol wychowanka klubu (rocznik 2005) w rozgrywkach seniorskich
Przerwa - 0:3
GOOOL 37 min - Łukasz Kraszewski 0:3
GOOOL 23 min - Marcin Pałczyński 0:2
GOOOL 12 min - Dawid Marciniak, karny 0:1
15:00 - Piotr Kośmider

Szubinianka Szubin - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5:1 (1:0)
Informuje: Szymon Fiałkowski
Koniec meczu - 5:1
GOOOL 90+1 - Kacper Baranowski 5:1
GOOOL 84 min - Kamil Ośka 5:0
GOOOL 79 min - Miłosz Grobelny, głową 4:0
GOOOL 67 min - Jakub Donarski 3:0
GOOOL 49 min - Adrian Gorajewski, głową 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 36 min - Szymon Staśkiewicz 1:0
19 min - 0:0
8 min - 0:0
16:00 - Dawid Kosma

Notecianka Pakość - Tłuchowia Tłuchowo 5:0 (2:0)
Informują: Łukasz Gajewski oraz Kazimierz Grzywiński
Koniec meczu - 5:0
GOOOL 85 min - Dominik Smaruj 5:0
GOOOL 80 min - Łukasz Gryglewicz 4:0
GOOOL 47 min - Swojnóg 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 35 min - Swojnóg 2:0
GOOOL 29 min - Przemysław Swojnóg 1:0
20 min - 0:0
16:00 - Sławomir Winiecki

Gopło Kruszwica - Zdrój Ciechocinek 1:0 (1:0)
Informują: Jan Kozłowski oraz Roman Śmieszny
Koniec meczu - 1:0. Zdrój traci pierwsze punkty w rundzie wiosennej co jeszcze bardziej wyrównuje sytuację w ścisłej czołówce
60 min - 1:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 35 min - Michał Kruszczyński, wolny 1:0
21 min - 0:0
16:00 - Jacek Siwa

GKS Baruchowo - LTP Lubanie 0:0
Informują: Dariusz Janik oraz Marcin Zapiec
Koniec meczu - 0:0
65 min - 0:0
Przerwa - 0:0
17:00 - Piotr Różyński

Niedziela 30 maja
Goplania Inowrocław - Piast Kołodziejewo 1:1 (0:1)
Informują: Andrzej Prabucki, Piotr Goczkowski
Koniec meczu - 0:1
Trwa doliczony czas - 1:1
75 min - 1:1
62 min - 1:1
GOOOL 53 min - Szymon Sobczak 1:1
Przerwa - 0:1
30 min - 0:1
15 min - 0:1
GOOOL 7 min - Łukasz Burkiewicz, karny 0:1
11:00 - Krzysztof Kaczmarek

Pogoń II Mogilno - Wisła Dobrzyń n/ Wisłą 0:2 (0:0)
Informują: Krzysztof Woźniak oraz Krzysztof Tarnacki
Koniec meczu - 0:2
GOOOL 79 min - Mateusz Białoskórski, głową 0:2
66 min - 0:1
GOOOL 55 min - Juliusz Habasiński, karny 0:1
Przerwa - 0:0
30 min - 0:0
15 min - 0:0
17:00 - Maciej Górczyński

Transmisja

1. Notecianka Pakość 29 75 113-22
2. Łokietek Brześć Kuj. 28 71 111-33
3. Zdrój Ciechocinek 28 70 83-25
4. Noteć Łabiszyn 28 54 63-32
5. Gopło Kruszwica 28 50 77-45
6. Lubienianka 28 48 67-47
7. GKS Baruchowo 29 48 49-38
8. Mień Lipno 28 44 45-65
9. Tłuchowia 31 39 54-77
10. Wisła Dobrzyń 28 38 43-50
11. Pogoń II Mogilno 29 37 54-70
12. LTP Lubanie 27 35 48-54
13. Goplania Inowrocław 29 31 30-49
14. BOSiR Barcin 28 29 46-62
15. Piast Kołodziejewo 29 25 35-70
16. Zjednoczeni Piotrków 30 18 30-94
17. Szubinianka 28 16 31-86
18. Ziemowit Osięciny 31 13 20-83

Spadki - na dzień 29 maja (godz. 20.19)
2. liga: Bytovia Bytów, Błękitni Stargard, Olimpia Grudziądz.

3. liga, grupa 2: Mieszko Gniezno, Chemik Police, Górnik Konin, Gryf Wejherowo, Unia Swarzędz, Pomorzanin Toruń, Jarota Jarocin, Nielba Wągrowiec, Bałtyk Koszalin.

4.liga kujawsko-pomorska: KS Brzoza, Kujawiak Kowal, Cuiavia Inowrocław. Baraże: Start Pruszcz, Orlęta Aleksandrów Kujawski.

5. liga, grupa 1: spada 4 lub 5 drużyn (zależy od wyniku baraży): miejsce gwarantujące utrzymanie to 13 lokata.

5. liga, grupa 2: spada 7 albo 8 drużyn (zależy od wyniku baraży), miejsce gwarantujące utrzymanie to 10 lokata.

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki 31. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej [29-30 maja 2021] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie