Start Stawki - Skrwa Skrwilno 5:3 (2:2)
Bramki: Tomasz Waszak 2 (42, 45), Michał Witkowski 2 (47, 69), Artur Smykowski (77) - Paweł Usakowski 2 (26, 82), Marcin Detmer (29)
MGKS Lubraniec - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:2 (1:0)
Bramki: Patryk Polnisiak (16) - Daniel Kuligowski (68), Dawid Wojtczak (71)
Piast Bądkowo - Lech Dobre 2:2 (1:2)
Bramki: Jakub Przekwas 2 (13, 67) - Piotr Pakulski(30), Adrian Kotlarz (44, samobójcza)
Tęcza Topólka - Victoria Smólnik 1:5 (1:1)
Bramki: Marcin Ściślewski (16) - Albert Sołtysiński (26), Piotr Gotłarz 2 (50, 81), Maksymilian Kacprzyk (74), Piotr Janowski (84)
Wiślanin Bobrowniki - Wicher Wielgie 3:0 (0:0)
Bramki: Dawid Bisowski (67), Łukasz Strużewski (83), Krzysztof Kijewski (89)
Grot Kowalki - Orzeł Służewo 0:4 (0:0)
Bramki: Michał Piotrowski 3 (75, 85, 90), Szymon Zakrzewski (78)
Unia Choceń - GKS Fabianki 1:9 (0:5)
Bramki: Adam Dankowski (73) - Jakub Brandt 3 (19, 24, 41), Mateusz Kłosowski (18), Łukasz Bejger (39), Łukasz Kaźmierski 3 (63, 70, 77), Marcin Curyło (48)
Tabela po 11. kolejce A klasy, grupa Włocławek
- GKS Fabianki 11 24 59-19
- Zjednoczeni Piotrków Kujawski 11 24 43-19
- Wiślanin Bobrowniki 11 23 42-15
- Orzeł Służewo 11 23 25-15
- Start Stawki 11 22 41-15
- MGKS Lubraniec 11 20 32-20
- Lech Dobre 11 19 27-20
- Grot Kowalki 11 18 32-23
- Unia Choceń 11 18 22-27
- Skrwa Skrwilno 11 9 34-35
- Victoria Smólnik 11 9 18-55
- Piast Bądkowo 11 7 16-34
- Wicher Wielgie 11 2 18-39
- Tęcza Topólka 11 0 6-79
Klasyfikacja strzelców po 11. kolejce A klasy, grupa Włocławek
- Jakub Brandt (GKS Fabianki) - 14
- Adrian Surmacki (Wiślanin Bobrowniki) - 11
- Michał Witkowski (Start Stawki) - 10
- Przemysław Kosowski (Wicher Wielgie) - 9
- Tobiasz Kondracki (MGKS Lubraniec) - 9
- Krystian Szpanelewski (Wiślanin Bobrowniki) - 8
- Piotr Charzewski (Wiślanin Bobrowniki) - 8
- Adam Dankowski (Unia Choceń) - 8
- Przemysław Budka (Skrwa Skrwilno) - 8
- Przemysław Słomski (GKS Fabianki) - 8
- Dawid Słomski (GKS Fabianki) - 8
- Marcin Pieściński (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 7
- Piotr Gotłarz (Victoria Smólnik) - 7
- Dominik Urbański (Start Stawki) - 7
- Michał Laskowski (Grot Kowalki) - 7
- Paweł Rybicki (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 6
- Michał Piotrowski (Orzeł Służewo) - 6
- Mirosław Pilarski (MGKS Lubraniec) - 6
- Oskar Niedzielski (Lech Dobre) - 6
- Krystian Pawłowski (Grot Kowalki) - 6
- Dawid Kaszuba (GKS Fabianki) - 6
- Filip Waśkiewicz (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 5
- Daniel Kuligowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 5
- Artur Smykowski (Start Stawki) - 5
- Hubert Maciągowski (Skrwa Skrwilno) - 5
- Szymon Zakrzewski (Orzeł Służewo) - 5
- Łukasz Kosiński (MGKS Lubraniec) - 5
- Mateusz Kłosowski (GKS Fabianki) - 5
- Łukasz Kaźmierski (GKS Fabianki) - 5
- Kamil Kawczyński (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 4
- Dawid Kurtys (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 4
- Konrad Strużyna (Wiślanin Bobrowniki) - 4
- Krzysztof Sroka (Unia Choceń) - 4
- Piotr Olach (Unia Choceń) - 4
- Jakub Kacprzak (Start Stawki) - 4
- Zbigniew Ziemkiewicz (Piast Bądkowo) - 4
- Marceli Krygier (Lech Dobre) - 4
- Dominik Kościński (Lech Dobre) - 4
- Kamil Litwin (Grot Kowalki) - 4
- Karol Pawelec (Grot Kowalki) - 4
- Patryk Betliński (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 3
- Kacper Baranowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 3
- Dawid Kardasz (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 3
- Daniel Wichrowski (Wiślanin Bobrowniki) - 3
- Maksymilian Kacprzyk (Victoria Smólnik) - 3
- Paweł Błachewicz (Skrwa Skrwilno) - 3
- Łukasz Konic (Skrwa Skrwilno) - 3
- Kamil Cichorek (Skrwa Skrwilno) - 3
- Maciej Narewski (Skrwa Skrwilno) - 3
- Jakub Przekwas (Piast Bądkowo) - 3
- Marcin Krakowski (Orzeł Służewo) - 3
- Patryk Polnisiak (MGKS Lubraniec) - 3
- Kamil Klatt (Grot Kowalki) - 3
- Łukasz Lewandowski (Wiślanin Bobrowniki) - 2
- Arkadiusz Ruciński (Wiślanin Bobrowniki) - 2
- Łukasz Strużewski (Wiślanin Bobrowniki) - 2
- Mariusz Celmer (Wicher Wielgie) - 2
- Jakub Domagalski (Wicher Wielgie) - 2
- Mateusz Giętkowski (Victoria Smólnik) - 2
- Albert Sołtysiński (Victoria Smólnik) - 2
- Krystian Skwarski (Unia Choceń) - 2
- Mateusz Malinowski (Unia Choceń) - 2
- Denis Olejnik (Start Stawki) - 2
- Michał Janik (Start Stawki) - 2
- Mariusz Żywica (Start Stawki) - 2
- Michał Beliński (Start Stawki) - 2
- Tomasz Waszak (Start Stawki) - 2
- Jakub Fałdowski (Skrwa Skrwilno) - 2
- Sebastian Sieklicki (Skrwa Skrwilno) - 2
- Dawid Pogodziński (Piast Bądkowo) - 2
- Szymon Kotowski (Piast Bądkowo) - 2
- Szymon Zupa (Orzeł Służewo) - 2
- Rafał Kołacki (Orzeł Służewo) - 2
- Mateusz Bujalski (MGKS Lubraniec) - 2
- Kacper Andrzejewski (MGKS Lubraniec) - 2
- Daniel Lewandowski (Lech Dobre) - 2
- Kamil Lewandowski (Grot Kowalki) - 2
- Kamil Klimowicz (Grot Kowalki) - 2
- Krzysztof Papis (GKS Fabianki) - 2
- Grzegorz Nowakowski (GKS Fabianki) - 2
- Marcin Curyło (GKS Fabianki) - 2
- Paweł Usakowski (Skrwa Skrwilno) - 2
- Łukasz Deręgowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 1
- Marcin Dadzibóg (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 1
- Michał Kozłowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 1
- Dawid Bisowski (Wiślanin Bobrowniki) - 1
- Krzysztof Kijewski (Wiślanin Bobrowniki) - 1
- Dominik Krzemiński (Wicher Wielgie) - 1
- Eryk Avetisyan (Wicher Wielgie) - 1
- Michał Ziemiński (Wicher Wielgie) - 1
- Dariusz Jesionowski (Wicher Wielgie) - 1
- Sebastian Paszyński (Wicher Wielgie) - 1
- Jacek Majewski (Victoria Smólnik) - 1
- Jakub Szczepański (Victoria Smólnik) - 1
- Piotr Janowski (Victoria Smólnik) - 1
- Patryk Lewandowski (Victoria Smólnik) - 1
- Adrian Malinowski (Unia Choceń) - 1
- Dawid Komorowski (Unia Choceń) - 1
- Patryk Popieliński (Tęcza Topólka) - 1
- Sylwester Szelągowski (Tęcza Topólka) - 1
- Sebastian Popieliński (Tęcza Topólka) - 1
- Filip Frank (Tęcza Topólka) - 1
- Marcin Ściślewski (Tęcza Topólka) - 1
- Krzysztof Kosiński (Tęcza Topólka) - 1
- Kacper Buszka (Start Stawki) - 1
- Bartosz Ogrodowski (Start Stawki) - 1
- Krzysztof Wiśniewski (Start Stawki) - 1
- Bartosz Detmer (Skrwa Skrwilno) - 1
- Daniel Nowatkowski (Skrwa Skrwilno) - 1
- Kamil Podlaski (Skrwa Skrwilno) - 1
- Michał Cieślak (Piast Bądkowo) - 1
- Alan Kruszka (Piast Bądkowo) - 1
- Tomasz Jakubiec (Orzeł Służewo) - 1
- Mateusz Maliszewski (Orzeł Służewo) - 1
- Oliwer Jakóbczak (Orzeł Służewo) - 1
- Miłosz Bladoszewski (Orzeł Służewo) - 1
- Filip Kuczyński (Orzeł Służewo) - 1
- Damian Wiśniewski (MGKS Lubraniec) - 1
- Patryk Aleksiński (MGKS Lubraniec) - 1
- Miłosz Afeltowicz (MGKS Lubraniec) - 1
- Kamil Gułajski (MGKS Lubraniec) - 1
- Kamil Smoliński (MGKS Lubraniec) - 1
- Patryk Kurtys (Lech Dobre) - 1
- Michał Bruch (Lech Dobre) - 1
- Sebastian Marczewski (Lech Dobre) - 1
- Przemysław Cyta (Grot Kowalki) - 1
- Łukasz Malinowski (Grot dla Startu) - 1
- Damian Uzarski (GKS Fabianki) - 1
- Tomasz Pniewski (GKS Fabianki) - 1
- Mateusz Krzemiński (GKS Fabianki) - 1
- Emil Korpalski (GKS Fabianki) - 1
- Arkadiusz Półtorak (GKS Fabianki) - 1
- Dominik Zdziebłowski (GKS Fabianki) - 1
- Dawid Wojtczak (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 1
- Łukasz Bejger (GKS Fabianki) - 1
- Adrian Kotlarz Piast dla Lecha 1
- Piotr Pakulski (Lech Dobre) - 1
- Marcin Detmer (Skrwa Skrwilno) - 1
Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?