Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [5/6 października 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zaktualizowano 
Arkadiusz Wojtasiewicz
Wyniki i obsada sędziowska: 10. kolejka 3. ligi grupa II, 10. kolejka 4. i 9 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz meczów A klasy zaplanowanych na weekend 5 i 6 października 2019. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

4 liga kujawsko-pomorska 10. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY. TABELA - TUTAJ

Sobota (5.10)

Lider Włocławek - Unia Gniewkowo 2:1 (1:0)
Bramki: Patryk Miarka (2), Robert Kowalczyk (57) - Kamil Fajkowski (53)
12 - Dariusz Orzechowski, boisko OSiR ze sztuczną nawierzchnią.

Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 4:0 (2:0)
Bramki: Patryk Straszewski 2 (13, 32), Bartosz Bąk (56), Korneliusz Sochań (70, karny)
14 - Jerzy Rolbiecki

Kujawianka Izbica Kujawska - Włocłavia Włocławek 0:3 (0:2)
Bramki: Tomasz Szablewski (23, głową), Bartłomiej Feter (39), Michał Rutkowski (55, samobójcza)
14 - Łukasz Bania

Chemik Moderator Bydgoszcz - Lech Rypin 0:2 (0:1)
Bramki: Paweł Lewandowski 2 (45, 85)
14 - Adam Kraśnicki

Orlęta Aleksandrów Kujawski - KS Sportis Łochowo 0:0
15 - Dariusz Drozd

Pomorzanin Toruń - Budowlany KS Bydgoszcz 2:0 (1:0)
Bramki: Masato Hayashi 2 (44, 64)
15 - Piotr Ciesielski

Piast Złotniki Kujawskie - Legia Chełmża 0:0
15 - Piotr Kośmider

Notecianka Pakość - Cuiavia Inowrocław 0:0
15 - Rafał Podlewski

Chełminianka Chełmno - Sparta Brodnica 0:2 (0:1)
Bramki: Adam Reise 2 (43, 55)
15:30 - Łukasz Boiński

Czytaj także

Trwa głosowanie...

Drużyna z jakiego podokręgu wywalczy mistrzostwo 4. ligi kujawsko-pomorskiej?

Wideo. Zobaczcie bramki z meczu Lider - Unia . Flesz piłkarski po 10. kolejce

III liga grupa II - 10. kolejka

Sobota (5.10)
KP Starogard Gdański - Świt Szczecin 1:1 (1:1)
Bramki: Filip Sosnowski (24) - Paweł Krawiec (34)
11 - Hubert Sawicki

Nielba Wągrowiec - Polonia Środa Wlkp. 4:1 (1:0)
Bramka: Rafał Leśniewski (24, karny), Mateusz Kaczor (60), Jakub Kubiński 2 (71, 88) - Adrian Szynka (64, karny)
15 - Maciej Martyniuk

Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 0:5 (0:3)
Bramki: Dawid Cempa 4 (11, 15, 31, 61), Filip Burkhardt (90+4)
15 - Krzysztof Kanclerz

Jarota Jarocin - Chemik Police 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Sobecki (77)
16 - Piotr Wiśniewski

Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 2:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Piotrowski (34), Szymon Chać (62)
15 - Łukasz Ostrowski

Mieszko Gniezno - Górnik Konin 3:0 (1:0)
Bramka: Łukasz Zagdański (43), Tomasz Bzdęga (72), Damian Pawlak (77)
16 - Dawid Błażejczyk

Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 1:0 (0:0)
Bramka: Sebastian Deja (64)
18 - Marek Marcinkowski

KKS 1925 Kalisz - Unia Janikowo 3:3 (2:1)
Bramki: Paweł Łydkowski (9), Sebastian Kaczyński (24), Mateusz Żebrowski (62, karny) - Gracjan Goździk (16), Przemysław Kędziora (55), Adam Konieczny (90+3)
18 - Denis Błaszczak

Niedziela (6.10)
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 3:0 (1:0)
Bramki: Igor Łasicki (44), Manias (64), Marcel Wędrychowski (67)
11 - Paweł Wrzeszczyński

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 9. kolejka

Sobota (5.09)

Sokół Radomin - Elana II Toruń 2:3 (2:2)
Bramki: Dariusz Grochocki (1), Krzysztof Czajkowski (9) - Przemysław Mycan 2 (10, 67), Sebastian Rak (13)
11 - Karol Rolewicz

Start Eco-Pol Pruszcz - Mustang Ostaszewo 1:4 (1:3)
Bramki: Jakub Krukowski (37) - Patryk Piotrowski (1), Jakub Weiszewski (18), Maciej Dudek 2 (45, 60)
11 - Radosław Papierowski

Polonia Bydgoszcz - Promień Kowalewo Pomorskie 7:0 (5:0)
Bramki: Sebastian Pacek 3 (19, 34, 75), Łukasz Chruścicki 2 (43, 51), Rafał Kubacki 2 (26, 33, karny)
11 - Artur Żeliszczak

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Wda Świecie 0:1 (0:0)
Bramka: Łukasz Wenerski (71)
11 - Dawid Kosmal

Unia Solec Kujawski - Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:0
15, Radzyń, - Grzegorz Sosnowski

Unia Wąbrzeźno - Olimpia II Grudziądz 3:1 (1:1)
Bramki: Szymon Kołodziejczak (35), Paweł Mazurowski 2 (59, 69) - Maciej Delengowski (2)
15:30 - Piotr Drogowski

Krajna Sępólno Krajeńskie - Cyklon Kończewice 4:0(3:0)
Bramki: Artur Dądela (10), Dominik Fierek (17), Damian Rybacki (25), Bartosz Burkiewicz (47)
16 - Mateusz Onysk

Niedziela (6.10)
Flisak Złotoria- Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Pietrowski (72), Filip Kucharski (74) - Szymon Hanzek (7)
12 - Damian Ruczewski

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 9. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY, TABELA - TUTAJ

Sobota (5.10)
Noteć Łabiszyn - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski 3:1 (2:0)
15 - Mariusz Burda

Goplania Inowrocław - Kujawiak Lumac Kowal 2:5 (1:2)
15 - Bartosz Kowalczyk

Zdrój Ciechocinek- KS Prisma Dent Brzoza 2:3 (2:1)
15:30 - Marek Semrau

GKS Baruchowo - Łokietek Brześć Kujawski 4:4 (3:1)
16 - Piotr Wysocki

LTP Lubanie - Mień Lipno 2:1 (1:0)
16 - Sylwester Rasmus

Szubinianka Szubin - Wisła Dobrzyń n/Wisłą 3:3 (2:1)
16 - Patryk Piluś

Gopło Kruszwica - Kujawianka Strzelno 4:0 (1:0)
16 - Szymon Lewandowski

Niedziela (6.10)
Ziemowit Osięciny - LKS Dąb-BOSiR Barcin 1:4 (0:2)
15 - Radosław Kaczorowski

A klasa grupa I Bydgoszcz - 8. kolejka

Sobota (5.10)
LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - GLKS Dobrcz-Wudzyn 3:1
12 - Bogdan Jarosz

Kamionka Kamień Krajeński - Victoria Niemcz 3:2
14 - Adam Drozdek

Start Warlubie - Fala Świekatowo 2:1
15 - Robert Bujnicki

Rawys CEO Raciąż - Grom Osie 3:4
15 - Tomasz Linke

Sparta Przysiersk - Cis Joltex Cekcyn 2:1
15 - Janusz Pajonkowski

Tucholanka Hydrotor Tuchola- Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz 1:2
16 - Mateusz Muszyński

Victoria Koronowo - Grom Więcbork 5:0 (2:0)
16 - Piotr Mirż

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Zawisza Bydgoszcz 3:0 w 9. kol...

A klasa grupa II Bydgoszcz - 8. kolejka

Sobota (5.10)
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Piast Kołodziejewo 1:0
11 - Paweł Matuszak

Noteć Gębice - Zootechnik Kołuda Wielka 2:2
14:30 - Michał Chrzanowski

Pałuczanka Żnin - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka 1:2
16 - Piotr Nowicki

Mikrus Szadłowice - Spójnia Białe Błota 7:2
16, Orłowo - Mateusz Mrówczyński

Znicz Rojewo- Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 6:1
16 - Jakub Najdowski

Zagłębie Piechcin - Pogoń II Mogilno 2:3
15 - Bartosz Hak

Noteć Inowrocław - Victoria Kołaczkowo 3:0
16 - Dawid Sieradzki

A klasa grupa I Toruń - 7. kolejka

Sobota (5.10)
Victoria Czernikowo - Wisła Grudziądz 1:2
14:30 - Maciej Ardanowski

Victoria Lisewo - Wojownik Wabcz 2:1 (2:0)
15:30 - Karol Zygadlewicz

Orzeł Głogowo - Zamek Bierzgłowski 2:2
16 - Robert Pasek

Pogrom Zbójno - Drwęca Golub-Dobrzyń 3:2
16 - Andrzej Keński

Niedziela (6.10)
Stal Grudziądz - Błękitni Podwiesk 3:4
13 - Wojciech Wyka

LZS Świedziebnia - Węgrowianka Węgrowo 6:0
14 - Dariusz Orzechowski

A klasa grupa I Włocławek - 8. kolejka

TABELE PO 8. KOLEJCE A KLASY - GRUPY WŁOCŁAWEK

Sobota (5.10)
Lech Dobre - Kujawy Kozy 3:1 (0:1)
Bramki: Jakub Skonieczka 2 (55, 70), Cezary Kocent (90+2) - Krzysztof Kwiatkowski (35)
15 - Szymon Osieczak

Sadownik Waganiec - Orzeł Służewo 5:0 (2:0)
Bramki: Piotr Nowak 2 (38, 90+3), Błażej Butlewski (44), Krzysztof Dróbkowski (78), Adam Czajkowski (85)
13:30 - Filip Krzywicki

Wzgórze Raciążek- Piast Bądkowo 0:4 (0:0)
Bramki: Łukasz Morawski 2 (56, 59), Jakub Chojnacki 2 (68, 77)
16 - Łukasz Zasada

Niedziela (6.10)
Tęcza Topólka - Start Stawki 4:2 (2:0)
Bramki: Dawid Stawicki 2 (9, 65), Daniel Komorowski (18, karny), Łukasz Kosiński (57, karny) - Michał Lewandowski (83), Adrian Sikorski (88)
14 - Rafał Jankowski

Orlęta II Aleksandrów Kujawski - MGKS Lubraniec 0:4 (0:1)
Bramki: Patryk Polnisiak 3 (35, 70, 78), Kacper Andrzejewski (82)
15 - Marcin Koziorowicz

Unia Choceń - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:3 (0:2)
Bramki: Łukasz Lewandowski (76, wolny) - Dawid Kurtys 3 (15, 44, 61)
16 - Mariusz Pyszorski

A klasa grupa II Włocławek - 8. kolejka

Sobota (5.10)
Grot Kowalki - Kujawiak Kruszyn 2:1 (1:0)
Bramki: Tomasz Wysocki (26), Kamil Lewandowski (65) - Konrad Błaszczyk (50)
16 - Damian Ruczewski

Victoria Smólnik - Wicher Wielgie 4:1 (2:0)
Bramki: Szymon Giętkowski 2 (10, przewrotka, 90, strzał z wolnego prawie z połowy boiska), Maksymilian Kacprzyk (22), Paweł Mularski (73, głową) - Kacper Krajewski (73)
16:15 - Łukasz Woźniak

Niedziela (6.10)
Łokietek II Brześć Kujawski - GKS Fabianki 9:8 (7:3)
Bramki: Billy Abbott 4 (2, 31, 35, 86), Marcin Chamryga 2 (14, 44), Piotr Gałka 2 (41, 69), Szymon Gryczewski (17) - Przemysław Słomski 4 (12, 34, 55, 72), Damian Uzarski (42), Tomasz Pniewski (70), Dawid Słomski (90), Kamil Kotarski (90+2)
11 - Mateusz Tybińkowski

Tłuchowia Tłuchowo - Wiślanin Bobrowniki 1:2 (0:0)
Bramki: Daniel Sieciński (55) - Jakub Domagalski (60), Daniel Wichrowski (67)
11 - Marcin Praźniewski

Skompensis Skępe - Skrwa Skrwilno 2:5 (1:3)
Bramki: Marcin Nadrowski (44), Artur Grzeszczak (69, samobójcza) - Jakub Fałdowski (7), Hubert Celebucki 2 (10, 75), Szymon Celebucki (16), Szymon Błachewicz (71)
13 - Łukasz Zasada

Kujawy Kozy - MGKS Lubraniec 1:1. Wyniki 7. kolejki A klasy ...

Widzisz błąd, masz informacje o meczach. Daj znać w komentarzach lub telefonicznie: 519 503 679. Messenger
Aby odświeżyć - kliknij F5.

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [5/6 października 2019] - Gazeta Pomorska

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3