reklama

Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [19/20 października 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zaktualizowano 
Zawisza Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska Tomasz Czachorowski
Wyniki i obsada sędziowska: 12. kolejka 3. ligi grupa II, 12. kolejka 4. i 11 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz meczów A klasy zaplanowanych na weekend 19/20 października 2019. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

4. liga kujawsko-pomorska - 12. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO.
STRZELCY. TABELA - TUTAJ

Sobota (19.10)
Lider Włocławek - Budowlany KS Bydgoszcz 2:1 (1:0)
Bramki: Robert Ziółkowski (6), Robert Kowalczyk (75) - Patryk Błażejewicz (88)
11 - Krzysztof Kaczmarek

Wideo. Bramki z meczu Lider Włocławek - BKS Bydgoszcz 2:1

Zawisza Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 (1:0)
Bramki: Tomasz Prejs (33), Patryk Straszewski (65) - Jan Kołodziejski (46), Oleg Tabaka (54), Łukasz Pietrzak (78)
12 - Piotr Kośmider

Zawisza Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 w 12. kol...

Chemik Moderator Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 4:1 (2:1)
Bramki: Szymon Maziarz (14, karny), Mariusz Miłek 2 (26, wolny, 62), Bartosz Czyżewski (74) - Patryk Wiśniewski (24)
14 - Konrad Aluszyk

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Legia Chełmża 0:3 (0:0)
Bramki: Bartosz Pawkin 2 (53, 60), Damian Bulman (87)
14 - Łukasz Bania

Piast Złotniki Kujawskie - Lech Rypin 0:7 (0:4)
Bramki: Maciej Jankowski (10), Szymon Moszczyński (37), Maciej Rożnowski 2 (43, głową, 45, karny), Radosław Lewandowski 2 (75, 76), Jakub Wrzosiński (82)
15 - Szymon Raniszewski

Notecianka Pakość- Pogoń Mogilno 0:2 (0:0)
Bramki: Jacek Wojciechowski (61), Wiktor Mrówczyński (90+3, karny)
15 - Krzysztof Ulatowski

KS Sportis Łochowo - Unia Gniewkowo 3:1 (0:0)
Bramki: Ntuli Nhlakanipho (58), Maksym Humeniuk (76), Maciej Słupecki (84) - Mateusz Balik (87)
15 - Sławomir Winiecki

Trwa głosowanie...

kto będzie mistrzem rundy jesiennej w 4. lidze kujawsko-pomorskiej?

Niedziela (12.10)
Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica 0:1 (0:0)
Bramka: Oskar Brzuszczak (90+5)
11 - Łukasz Zasada

Chełminianka Chełmno - Włocłavia Włocławek 2:3 (1:0)
Bramki: Szymon Marks (14), Oskar Andrzejewski (90+2) - Bartosz Śmigiel 2 (63, 76), Paweł Behlke (67)
12 - Bartosz Kowalczyk

Czytaj także

3. liga grupa 2 - 12. kolejka

Sobota (19.10)
Grom Nowy Staw - Pogoń II Szczecin 2:0 (1:0)
Bramki: Robert Wesołowski 2 (36, 54)
14 - Łukasz Chodnicki

Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia 2:4 (0:2)
Bramki: Rafał Leśniewski (57, karny), J. Kubiński (67) - Kazimierowicz 2 (77, 32), Oskar Bohm (66), Bajdur (68)
15 - Paweł Okunowicz

KP Starogard Gdański - Chemik Police 2:1 (1:0)
Bramka: Marcin Kajca (31), Bernard Powszuk (71) - Krzysztof Krakowiak (75, samobójcza)
15 - Mateusz Bieszke

Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 1:6 (0:3)
Bramka: Aleks Silski (70) - Gracjan Goździk (17, wolny, 67), Adam Konieczny (21), Przemysław Kędziora (33, 48, 58, karny)
15 - Aleksander Borowiak

Mieszko Gniezno - Świt Szczecin 1:0 (1:0)
Bramka: Adrian Kaliszan (45)
15 - Marcin Wódkowski

Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 1:2 (1:2)
Bramki: Dawid Przybyszewski (38) - Dawid Gruchała (13), Paweł Rak (19)
15 - Karol Kobędza

Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 0:0
15:30 - Karol Arys

KKS 1925 Kalisz - Sokół Kleczew 2:1 (2:0)
Bramki: Mateusz Mączyński (10), Sebastian Kaczyński (13, wolny) - Tomasz Kowalczuk (69, karny)
18 - Kamil Rybiński

Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp. 3:0 (2:0)
Bramki: Michał Ciarkowski 2 (35, 38), Maciej Witkowski (87)
18 - Piotr Wiśniewski

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 12. kolejka

Sobota (19.10)
Start Eco-Pol Pruszcz - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4:3 (1:1)
Bramki: Jakub Krukowski (35), Dawid Wietrzykowski (56), Fabian Chabowski (62), Łukasz Karolak (75) - Martyn Kugaczewski (70), Arkadiusz Kozłowski (68), Valentin Dah (90+3)
11 - Bartosz Kaczyński

Flisak Złotoria - Unia Solec Kujawski 2:4 (2:2)
Bramki: Mateusz Pietrowski (29), Tomasz Śliwiński (39) - Kacper Sapa (25, 85), Oliwer Moranowski (27), Marcin Napierała (47)
13 - Piotr Drogowski

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Mustang Ostaszewo 2:1 (1:1)
Bramki: Mikołaj Kalinowski (24), Radosław Mik (57) - Miłosz Kwiatkowski (36)
14 - Mariusz Korpalski

Krajna Sępólno Krajeńskie - Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:1 (0:0)
15 - Łukasz Boinski

Polonia Bydgoszcz- Elana II Toruń 2:1 (1:1)
Bramki: Sebastian Pacek 2 (18, 50) - Hubert Maciąg (4)
15 - Karol Rolewicz

Unia Wąbrzeźno - Promień Kowalewo Pomorskie 5:0 (2:0)
15 - Radosław Papierowski

Sokół Radomin - Cyklon Kończewice 4:0 (3:0)
Bramki: Artur Bruzdewicz 2 (8, 32), Kornel Stasiak 2 (45, 70)
16 - Paweł Sarnowski

Niedziela (20.10)
Olimpia II Grudziądz - Wda Świecie 0:3 (0:0)
Bramki: Bartosz Czerwiński (49), Karol Maliszewski (51), Wojciech Ernest (74).
14 - Mikołaj Kamzelewski

Czytaj także

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 12. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY. TABELA - TUTAJ

Sobota (19.10)
Łokietek Brześć Kujawski - Kujawiak Lumac Kowal 3:2 (1:0)
11 - Mariusz Burda

LTP Lubanie - Noteć Łabiszyn 4:1 (0:0)
15 - Damian Dorn

Szubinianka Szubin - LKS Dąb-BOSiR Barcin 2:4 (1:2)
15 - Daniel Błaszczyk

Zdrój Ciechocinek - Wisła Dobrzyń n/Wisłą 0:0
15 - Piotr Ciesielski

Goplania Inowrocław - Kujawianka Strzelno 4:1 (2:1)
15 - Patryk Piluś

Niedziela (20.10)
GKS Baruchowo - KS Prisma Dent Brzoza 1:2 (1:1)
13:30 - Sylwester Rasmus

Ziemowit Osięciny - Lubienianka Lubień Kujawski 2:2 (1:2)
15 - Piotr Wysocki

Gopło Kruszwica - Mień Lipno 1:2 (1:1)
15 - Radosław Kaczorowski

A klasa grupa Bydgoszcz I - 10. kolejka

Sobota (19.10)
Start Warlubie - Victoria Niemcz 6:0 (2:0)
Bramki: Bojanowski (40), Klimek (43), Kuczmiński (54), Śliwiński (59, 83), Ceyer (80)
12 - Adam Drozdek

Tucholanka Hydrotor Tuchola - Grom Więcbork 6:1 (4:0)
Bramki: Patryk Kaszczyszyn, Mateusz Renkiewicz Mateusz, Krzysztof Budzyński, Wojciech Schroeder, Karol Kowalski - Remigiusz Błociński
13:30 - Rafał Kaczorowski

Kamionka Kamień Krajeński - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska 1:4 (0:1)
Bramki: Dariusz Spica (karny) -
14 - Tomasz Linke

Victoria Koronowo - GLKS Dobrcz-Wudzyn 3:0
Bramki: Adrian Bielawski, Patryk Zieliński, Damian Stasikowski
15 - Marcin Modry

Rawys CEO Raciąż - Fala Świekatowo 7:0 (3:0)
Bramki: Rafał Pasiński 2, Dominik Rybacki 2, Tobiasz Mocek 2, Mateusz Pril
15 - Jarosław Klein

Cis Joltex Cekcyn - Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz 0:1 (0:0)
15 - Paweł Matuszak

Niedziela (20.10)
Sparta Przysiersk - Grom Osie 1:2
14:30 - Sławomir Mąka

A klasa grupa Bydgoszcz I - 10. kolejka

Sobota (19.10)
Zagłębie Piechcin - Spójnia Białe Błota 1:1
11 - Dawid Sieradzki

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Zootechnik Kołuda Wielka 7:3
Bramki: Dawid Markowski (7, 30), Marcin Skonieczka (19, 73), Michał Wołczyk (26), Artur Zaborowski (32), Jarosław Dąbrowski (84) - Kamil Pluciński (58), Kamil Pluciński (70), Filip Bednarek (80)
12 - Dariusz Drozd

Mikrus Szadłowice - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka 1:8
13 - Maciej Górczyński

Noteć Gębice - Pałuczanka Żnin 0:1 (0:0)
Bramka: Antoni Pietrzak (85)
14 - Jacek Przewozik

Znicz Rojewo - Piast Kołodziejewo 1:4
15 - Mateusz Mrówczyński

Noteć Inowrocław - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2:1
15 - Marcin Ćwikła

Victoria Kołaczkowo - Pogoń II Mogilno 0:5
15 - Robert Bujnicki

Czytaj także

A klasa Toruń - 9. kolejka

Sobota (19.10)
Victoria Czernikowo - Victoria Lisewo 3:2
14:30 - Grzegorz Sosnowski

Unislavia Unisław - Wojownik Wabcz 1:1
15 - Piotr Różyński

Pogrom Zbójno - Wisła Grudziądz 2:0
15 - Piotr Wysocki

LZS Świedziebnia - Drwęca Golub-Dobrzyń 3:1
15 - Andrzej Keński

Węgrowianka Węgrowo- Zamek Bierzgłowski 2:1
15:30 - Mateusz Siemiątkowski

Orzeł Głogowo - Błękitni Podwiesk 2:3
16 - Sylwester Rasmus

A klasa Włocławek grupa I - 10. kolejka

Sobota (19.10)
Start Stawki - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:2 (0:1)
Bramki: Dominik Urbański (70), Dawid Kurtys (88, samobójcza) - Dawid Kurtys (44), Szymon Baranowski (50)
15 - Mateusz Rybicki

Sadownik Waganiec - MGKS Lubraniec 1:0 (1:0)
Bramka: Dawid Wróblewski (29)
15 - Tomasz Perliński

Wzgórze Raciążek - Kujawy Kozy 3:2 (2:1)
Bramki: Stanisław Chojnacki 2 (27, 49), Przemysław Rutecki (30) - Mateusz Wojciechowski (8), Ariel Makowski (89)
15 - Sebastian Szubski

Niedziela (20.10)
Tęcza Topólka - Piast Bądkowo 4:2 (1:1)
Bramki: Krzysztof Kosiński 2 (12, 78), Stawicki 2 (63, 70) - Jakub Chojnacki 2 (33, 55)
14 - Filip Krzywicki

Orlęta II Aleksandrów Kujawski - Lech Dobre 2:1 (2:1)
Bramki: Igor Dąbrowski 2 (21, 24) - Jakub Skonieczka (36, karny)
15 - Mateusz Tybińkowski

Unia Choceń - Orzeł Służewo 1:2 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Ruciński (51, wolny) - Karol Kuźba 2 (39, 48)
16 - Łukasz Woźniak

A klasa Włocławek grupa II - 10. kolejka

Sobota (19.10)
Victoria Smólnik - Wiślanin Bobrowniki 1:5 (1:0)
Bramki: Jacek Majewski (9) - Konrad Sobolewski 2 (55, 66), Maciej Serafin (65, wolny), Konrad Strużyna (76), Jakub Domagalski (78)
13 - Szymon Osieczak

Grot Kowalki - Łokietek II Brześć Kujawski 5:0 (4:0)
Bramki: Krystian Pawłowski, Kamil Lewandowski 2, Tomasz Wysocki, Andrzej Rutkowski
15 - Michał Słupecki

Niedziela (20.10)
UKS SMS Włocławek - Kujawiak Kruszyn 1:3 (1:0)
Bramki: Adrian Kołata (17) - Mateusz Jędrzejewski 2 (61, 86), Mateusz Szejbach (85)
16 - Adam Kraśnicki

Tłuchowia Tłuchowo - GKS Fabianki 3:1 (0:0)
Bramki: Łukasz Konic (49), Daniel Sieciński (64), Sebastian Raniszewski (90+2) - Przemysław Słomski (55).
GKS: Kunicki, Kaszuba, Pniewski, Korpalski, Kantorski, Słomski, D. Nowakowski, Półtorak, Celmer, Słomski. P. Uzarski (Milewski)
11 - Damian Ruczewski

Wicher Wielgie - Skrwa Skrwilno 3:3 (2:1)
Bramki: Kacper Krajewski (23), Michał Ziemiński 2 (42, 62) - Szymon Błachewicz 3 (39, 64, 90+1)
14 - Rafał Jankowski

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [19/20 października 2019] - Gazeta Pomorska

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

K
KIBIC

Ale w Złotnikach strzelanina!!Pogrom Piasta 7:0 !1Kto tam trenuje tego Piasta?????Jak tak beda grać to 100 bramek na bank stracą!!!I zlecą z hukiem. Wstyd panowie Piłkarze-kopacze Piasta!!!!!

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3