3. liga, grupa 2 - 5. kolejka
Sobota (31.08)
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1:0
17 - Sebastian Pakuszewski
Gwardia Koszalin - KKS 1925 KALISZ 0:2 (0:2)
15 - Kamil Rybiński
MIESZKO Gniezno - JAROTA Jarocin 4:1
17 - Dawid Maciejewski
GÓRNIK KONIN - Kotwica Kołobrzeg 1:2 (1:1)
16 - Mateusz Tarnawski
Bałtyk Koszalin - Grom Nowy Staw 2:2
15 - Karol Arys
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 4:3
17 - Dawid Błażejczyk
CHEMIK Police - POLONIA Środa Wlkp. 0:2 (0:2)
16 - Maciej Lanckowski
SOKÓŁ Kleczew - Radunia Stężyca 0:2 (0:0)
17 - Eliasz Pawlak
Niedziela (1.09)
Świt Szczecin - Nielba Wągrowiec
17 - Karol Kobędza
4. liga kujawsko-pomorska - 5. kolejka
Czwartek (29.08)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:3 (1:2)
18 - Piotr Kośmider.
Sobota (31.08)
KS Sportis Łochowo - Chełminianka Chełmno 1:1 (1:1)
12 - Szymon Rutkowski
Budowlany KS Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 3:3 (2:1)
12 - Łukasz Boinski
Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław 0:4 (0:2)
13 - Mariusz Korpalski
Unia Gniewkowo - Notecianka Pakość 2:0 (1:0)
13 - Paweł Sarnowski
Legia Chełmża - Kujawianka Izbica Kujawska 2:2 (1:1)
17 - Jerzy Rolbiecki
Lider Włocławek - Pomorzanin Toruń 1:1 (0:1)
17 - Sławomir Winiecki
Niedziela (1.09)
Piast Złotniki Kujawskie - Zawisza Bydgoszcz 0:5 (0:2)
12 - Łukasz Zasada. Mecz w Bydgoszczy
Lech Rypin - Włocłavia Włocławek 2:0 (1:0)
16 - Adam Kraśnicki
5. liga kujawsko-pomorska grupa I - 4. kolejka
Sobota (31.08)
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Polonia Bydgoszcz 1:2 (1:1)
Bramki: Michał Horna (25) - Sebastian Pacek (40), Krystian Born (81)
11 - Patryk Gryckiewicz
Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Start Eco-Pol Pruszcz 0:2
11 - Bartosz Kowalczyk
Wda Świecie - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:2 (0:1)
17 - Dariusz Drozd
Promień Kowalewo Pomorskie - Unia Solec Kujawski 1:0 (1:0)
Bramka Jakub Kawula
17 - Łukasz Bania
Niedziela (1.09)
Olimpia II Grudziądz - Flisak Złotoria 2:0
14 - Grzegorz Sosnowski
Unia Wąbrzeźno - Sokół Radomin 5:1 (2:1)
17 - Karol Rolewicz
Mustang Ostaszewo - Cyklon Kończewice 4:1
17 - Piotr Siewierski
5. liga kujawsko-pomorska grupa II - 4. kolejka
WYNIKI NA ŻYWO, STRZELCY TABELA
Piątek (30.08)
Łokietek Brześć Kujawski - LTP Lubanie 1:2 (1:2)
Bramki: Pałczyński (26) - Mularski (30), Zaranek (35)
17:30 - Mateusz Onysk
Sobota (31.08)
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Mień Lipno 3:1 (1:0)
11 - Radosław Kaczorowski
GKS Baruchowo - Szubinianka Szubin 1:1 (0:1)
11 - Szymon Lewandowski
KS Prisma Dent Brzoza - Noteć Łabiszyn 4:3 (0:3)
11 - Tomasz Szpunar
Lubienianka Lubień Kujawski - Zdrój Ciechocinek 3:3 (0:3)
16 - Adrian Sławkowski
Goplania Inowrocław - Gopło Kruszwica 2:4 (2:3)
17 - Marcin Drogowski
Kujawianka Strzelno - LKS Dąb-BOSiR Barcin 1:4 (1:2)
17 - Sylwester Rasmus
Niedziela (1.09)
Kujawiak Kowal - Ziemowit Osięciny 8:0 (4:0)
17 - Bartłomiej Wiśniewski
A klasa grupa Bydgoszcz I - 3. kolejka
Sobota (31.08)
Rawys CEO Raciąż -Kamionka Kamień Krajeński
17 - Janusz Pajonkowski
Tucholanka Hydrotor Tuchola - Victoria Koronowo
17 - Piotr Mirż
Sparta Przysiersk - Start Warlubie 0:8 (0:3)
12 - Adam Drozdek
Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz - Victoria Niemcz
16:30 - Bartosz Hak
Grom Osie - GLKS Dobrcz-Wudzyn
17 - Paweł Wojtysiak
Niedziela (1.09)
Cis Joltex Cekcyn - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska
11 - Sławomir Mąka
Grom Więcbork - Fala Świekatowo
15 - Adrian Miniszewski
A klasa grupa Bydgoszcz II - 3. kolejka
Sobota (31.08)
Noteć Gębice - Znicz Rojewo
17 - Mateusz Koziorowski
Zagłębie Piechcin - Mikrus Szadłowice
17 - Mariusz Jędrzejczyk
Niedziela (1.09)
Noteć Inowrocław - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
16 - Maciej Górczyński
Pogoń II Mogilno - Zootechnik Kołuda Wielka
16 - Jakub Najdowski
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka
17 - Mateusz Tybińkowski
Spójnia Białe Błota - Piast Kołodziejewo
15 - Robert Bujnicki
A klasa grupa Toruń - 2. kolejka
Sobota (31.08)
WOJOWNIK WABCZ - POGROM ZBÓJNO
11 - Krzysztof Kaczmarek
LZS Świedziebnia - Victoria Czernikowo
17:30 - Robert Pasek
Niedziela (1.09)
Błękitni Podwiesk - WISŁA GRUDZIĄDZ
14 - Piotr Różyński
ORZEŁ GŁOGOWO - Stal Grudziądz
15 - Krzysztof Doroz
Zamek Bierzgłowski - Victoria Lisewo
11 - Karol Zygadlewicz
Drwęca Golub-Dobrzyń - LEGIA OSIEK
17 - Mikołaj Tuszyński
A klasa grupa Włocławek I - 2. kolejka
Sobota (31.08)
Piast Bądkowo - Orzeł Służewo 2:2
17 - Mirosław Landowski
Wzgórze Raciążek - Orlęta Aleksandrów Kujawski II 0:4 (0:2)
Bramki: Bartosz Kozłowski 2 (12, 63), Tomasz Waszak (25), Karol Wienconek (76)
17 - Kamil Płocki
Start Stawki - MGKS Lubraniec 1:0
18 - Rafał Jankowski
Niedziela (31.08)
Tęcza Topólka - Lech Dobre 4:1
14 - Filip Krzywicki
Unia Choceń - Sadownik Waganiec 1:2
16 - Łukasz Woźniak
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawy Kozy 0:1
17 - Tomasz Perliński
A klasa grupa Włocławek II - 3. kolejka
Sobota (31.08)
Victoria Smólnik - Łokietek Brześć Kujawski II 1:6 (0:2)
16 - Sebastian Szubski
Niedziela (1.09)
Tłuchowia Tłuchowo - Grot Kowalki 7:3
11 - Adrian Sławkowski
SKOMPENSIS SKĘPE - UKS SMS WŁOCŁAWEK 2:1
11 - Szymon Osieczak
Wicher Wielgie - Kujawiak Kruszyn 4:1
15 - Marcin Koziorowicz
Skrwa Skrwilno - GKS Fabianki 4:2 (0:0)
13 - Mariusz Pyszorski
Flesz piłkarski. 4. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?