Wyrównane emocje na półmetku Grand Prix 3x3 w Koszykówce

Wojciech Szymaniak
MOSiR w Elblągu
Sezon Grand Prix 3x3 w koszykówce dobiegł połowy, a zakończenie roku 2023 przyniosło zaciętą rywalizację pomiędzy dwoma czołowymi drużynami – Żniwiarzami i ABC. Piąty turniej, który odbył się w hali Szkoły Podstawowej numer 12, dostarczył kibicom sportowych emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Finałowy mecz turnieju przyniósł zaskakujące rezultaty, gdy Żniwiarze stanęli do rywalizacji z liderującym dotychczas ABC. Zwycięstwo Żniwiarzy w tym starciu oznaczało dla nich wyrównanie punktów z ABC i utrzymanie się na szczycie tabeli.

Wyniki spotkań półfinałowych przyniosły emocje na równi z finałem. Żniwiarze zmierzyli się z Amatorami, zdobywając zwycięstwo, podobnie jak Czarna Kobra w pojedynku z ABC. Ta konfrontacja ujawniła, że walka o pierwsze miejsce w tabeli staje się jeszcze bardziej intensywna.

Obecnie obie drużyny, Żniwiarze i ABC, dzielą fotel lidera, zgarniając po 68 punktów w dotychczasowych turniejach. Przed obiema ekipami jeszcze wiele emocji, a druga połowa sezonu obiecuje równie zacięte rozstrzygnięcia.

Kolejny etap Grand Prix 3x3 już w nowym roku, 10 stycznia o 17:00, obiecuje jeszcze więcej niezapomnianych chwil dla kibiców. Szczegółowe wyniki, terminarz i więcej informacji dostępne są na oficjalnej stronie internetowej MOSiR Elbląg.