GKS Katowice - Olimpia Grudziądz [zapis relacji na żywo]

Łukasz Szalkowski
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz [relacja live]
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz [relacja live] Kamil Zieliński
Piłkarze Olimpii Grudziądz przegrali kolejny mecze w pierwszej lidze. Dziś ulegli na wyjeździe GKS Katowice.

GKS Katowice 3:1 Olimpia Grudziądz
43' Adrian Frańczak
52' Mateusz Kamiński
57' Bartosz Jaroch
90'+2 Januszkiewicz

GKS Katowice: Dobroliński - Pietrzak, Czerwiński (82' Januszkiewicz), Pielorz, Kamiński - Wołkowicz (89' Petasz), Leimonas, Jurkowski, Frańczak - Pitry (87' Duda), Goncerz
Rezerwowi: Bucek - Cholerzyński, Petasz, Bętkowski, Ceglarz, Januszkiewicz, Duda

Olimpia Grudziądz: Fabiniak - Jaroch, Zalepa, Piter-Bućko, Banasiak - Łabędzki (56' Kurowski), Smoliński (82' Aleksander), Popović, Szczot (61' Skórecki), Kaczmarek - Cieśliński
Rezerwowi: Szulc - Bielawski, Kurowski, Skórecki, Rogalski, Aleksander, Szymański

90'+5 Sędzia kończy spotkanie. GKS pewnie pokonał Olimpię
90'+4 Słupek uratował gospodarzy przed stratą bramki po "główce" Pitera-Bućko
90'+2 Januszkiewicz ukarany żółtą kartką
90'+2 GKS podwyższa prowadzenie! Kontra gospodarzy, Januszkiewicz popędził prawą stroną boiska i technicznym strzałem pokonał Fabiniaka
90' Sędzia doliczył cztery minuty do podstawowego czasu gry
90' Duda ukarany żółtą kartką za faul na rywalu
89' Duda z rzutu wolnego trafił w mur ustawiony przez zawodników z Grudziądza
88' Kurowski sfaulował Pielorza blisko własnego pola karnego. Gracz Olimpii zobaczył za to zagranie żółtą kartkę
87' Duda za Pitrego
86' Aleksander do Cieślińskiego, który walczył o czystą pozycję z Kamińskim. Górą z tego pojedynku wyszedł gracz GKS-u
85' Zalepa wybił piłkę po wrzutce rywali
84' Zamieszanie w polu karnym Olimpii, ale piłka nie wpadła do siatki
82' Zmiana także w ekipie gospodarzy. Januszkiewicz zagra za Czerwińskiego
82' Trzecia zmiana w Olimpii. Aleksander zmieni Smolińskiego
81' Faul Cieślińskiego na Dobrolińskim
78' Groźna kontra GKS-u i strzał Frańczaka obronił Fabiniak
76' Strzał Popovica z dystansu, ale piłka odbiła się od stopera z Katowic i minęła linię końcową
72' Goncerz świetnie zgrał głową do Pielorza, który uderzył mocno z pierwszej piłki. Futbolówka odbiła się jednak od gracza Olimpii i opuściła boisko
71' Goncerz obrócił się z piłką w polu karnym, oddał strzał z trudnej pozycji. Z trudem obronił Fabiniak
69' Jaroch zwiódł rywala w środku pola i zagrał w kierunku Cieślińskiego, ale napastnik Olimpii nie zdołał sięgnąć futbolówki
68' Kaczmarek na skrzydle minął rywala, ale wrzutka nie należała już do udanych
67' Żółta kartka dla Popovica, choć to Leimonas zagrał nieczysto
65' Kontra gospodarzy, ale Goncerz nie zrozumiał się z Pitrym i piłka została zagrana
63' Pitry niecelnie sprzed pola karnego
62' Dośrodkowanie w pole karne GKS-u wybili obrońcy
61' Skórecki za Szczota
61' Katowiczanie na spalonym
60' Pietrzak faulował Kaczmarka w ataku. Żółtą kartką ukarany gracz GKS-u
57' Gooooool! Świetna wrzutka Kaczmarka, którą wykorzystał Jaroch!
56' Piter-Bućko przez całe boisko podał w kierunku skrzydła, ale asekurował to
54' Powinno być 3:0! Czerwiński świetnie wyłożył piłkę Goncerzowi, który znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, oddał strzał, ale bardzo dobrze interweniował Fabiniak
52' Świetna wrzutka w pole karne i bramkę głową zdobył Kamiński
51' Świetny strzał Goncerza z 25 metrów, ale dobrze interweniował Fabiniak, który wybił fubolówkę ponad poprzeczkę
51' Zejście Popovica w kierunku narożnika pola karnego i strzał, ale bardzo niecelny
50' Popović wrzucił w pole karne, ale Banasiak tylko trącił piłkę głową
47' Drugi korner gospodarzy. Pietrzak wrzucał w pole karne, ale żaden z graczy nie doszedł do piłki
46' Rzut rożny dla GKS-u
46' Początek drugiej połowy

45' Koniec pierwszej części spotkania. GKS ma nad rywalem przewagę i zasłużenie wygrywa
43' Gooooool! Frańczak zszedł do środka boiska i z 40 metrów zdobył piękną bramkę!
40' Pietrzak z dystansu. Taki strzał nie mógł zaskoczyć golkipera Olimpii
39' Świetna sytuacja katowiczan! Idealna piłka na głowę Czerwińskiego, który wyskoczył do niej wyżej i uderzył mocno głową z bliskiej odległości, ale świetnie wybronił to Fabiniak!
38' W Katowicach cały czas pada. Wieje też silny wiatr
36' Czerwiński niecelnie dogrywał w pole karne Olimpii
32' Pietrzak dograł z rzutu wolnego w pole karne, ale z piłką minęli się wszyscy gracze
31' Goncerz ładnie "wyłożył" piłkę przed pole karne, skąd strzelił Pitry, jednak ponad poprzeczką bramki strzeżonej przez Fabiniaka
30' Świetne podanie w poprzek boiska do Szczota, który próbował minąć rywala, ale ta sztuka się nie udała
26' Kontra katowiczan, wrzutka Frańczaka w pole karne Olimpii, główkował Pitry, ale niecelnie
25' Kaczmarek wślizgiem zatrzymał rozpędzającego się na skrzydle Frańczaka
22' Kaczmarek był faulowany przez Frańczaka
22' Smoliński z dystansu, ale niecelnie
17' Pitry sfaulował Łabędzkiego w środku pola
16' Kamiński przejął piłkę, przebiegł z nią kilkanaście metrów, ale pośpieszył się nieco ze strzałem i piłka minęła poprzeczkę bramki grudziądzan
13' Jaroch sfaulował z lewej strony boiska. Dobre miejsce na wrzutkę w pole karne
12' Popović spróbował prostopadłego zagrania do Cieślińskiego, ale czujni byli defensorzy GKS-u
11' Olimpia długo utrzymuje się przy piłce na połowie rywala. Bardzo dobrze pracują skrzydłowi grudziądzkiego zespołu
9' Jaroch dostał podanie przed polem karnym, próbował minąć rywala zwodem, miał szansę na strzał, ale nie zdecydował się na niego
8' Świetne podanie do wychodzącego na czystą pozycję Goncerza. Kaczarek był jednak blisko rywala i zdołał wybić piłkę
6' Przejęcie Cieślińskiego, szansa na kontrę, ale piłkę przejął Frańczak
6' Pietrzak w pole karne, w kierunku Czerwińskiego, ale dobrze interweniował Banasiak
5' Kontra GKS-u, wrzutka w pole karne Olimpii, ale futbolówkę złapał golkiper biało-zielonych
4' Łabędzki faulowany przy bocznej linii boiska
1' Czerwiński z dystansu, ale piłkę pewnie chwycił Fabiniak
1' Początek spotkania