KS Meble Wójcik Elbląg - MKS Grudziądz [relacja live]

W ostatnim meczu przed zimową przerwą KS Meble Wójcik Elbląg podejmą Mueller MKS Grudziądz. Początek spotkania o godz. 17.

KS Meble Wójcik Elbląg 38:20 Mueller MKS Grudziądz

KS Meble Wójcik Elbląg: 1. Głębocki Marcin, 4. Malczewski Jakub, 6. Spychalski Damian, 8. Adamczak Paweł, 10. Gębala Stanisław, 11. Szopa Marcin, 12. Ram Sebastian, 13. Nowakowski Adam, 14. Serpina Oskar, 16. Fiodor Adrian, 17. Olszewski Jakub, 19. Adamczak Piotr, 22. Netz Kamil, 23. Malandy Damian, 24. Kupiec Mikołaj, 48. Tórz Michał.

Mueller MKS Grudziądz:
1. Prietz Tomasz, 3. Kostrzewa Mateusz, 4. Janikowski Kelian, 5. Knopik Jarosław, 6. Bartecki Michał, 8. Mrozowicz Przemysław, 9. Ossowski Arkadiusz, 10. Orłowski Mateusz, 11. Kruszewski Paweł, 12. Chmurski Damian, 13. Kozłowski Michał, 14. Nalaskowski Mateusz, 15. Wiśniewski Łukasz, 16. Goszczycki Dawid, 19. Babicki Mariusz

60' Koniec spotkania. Pogrom w Elblągu
60' Ossowski rzuca bramkę elblążanom
60' I znowu bramkę rzuca Olszewski
59' Ponownie bramka Olszewskiego
59' Olszewski wykorzystał rzut karny
59' Trzecia kara dla Mrozowicza i w efekcie czerwona kartka
58' Czas dla trenera gospodarzy
51' Dwuminutowa kara dla Mrozowicza
51' Kontra gospodarzy i tym razem wykorzystał ją Serpina
50' Strata Mueller MKs-u i Olszewski pokonuje Prietza
49' Szybka odpowiedź gospodarzy. Trafia Serpina
49' Kostrzewa rzuca bramkę z kontrataku
45' Janikowski pokonał golkipera gospodarzy
45' Tórz trafia do bramki grudziądzan
43' Mrozowicz faulował rywala podczas rzutu, sędziowie nie ukarali go jednak. Bramka dla elblążan
42' Kostrzewa nie trafia ze skrzydła
41' Rzut karny dla grudziądzan. Pewnie wykorzystał go Kostrzewa
41' Szopa myli się w sytuacji sam na sam z Goszczyckim
40' Dwuminutowa kara dla Gębali
40' Goszczycki broni rzut rywali
39' Babicki z dystansu pokonuje Fiodora
38' Gębala trafia do siatki grudziądzan
37' Błąd gospodarzy w ataku. Kostrzewa przedarł się między graczami z Elbląga, ale rzucił obok bramki
36' Kostrzewa nie myli się z siódmego metra
36' Rzut karny dla Mueller MKS-u
35' Gospodarze rzucają ponad bramką
31' Początek drugiej połowy

30' Koniec pierwszej części meczu
30' Sędziowie dopatrzyli się faulu grudziądzan. Po kontrataku bramkę zdobyli elblążanie.
28' dwie kontry gości w krótkim czasie i dwa gole
27' Szopa wykorzystał rzut karny
27' Sędziowie uznali, że Janikowski faulował rywala i ukarali go dwoma minutami na ławce. Gospodarze będą mieli też rzut karny
26' Głębocki broni rzut grudziądzan
24' Szopa wykorzystał rzut karny
24' Czerwona kartka dla Orłowskiego
24' Wiśniewski ze skrzydła pokonuje Głębockiego
23' Olszewski wykorzystuje kontratak
21' Znowu szybka strata MKS-u i bramka gospodarzy
21' Rzut karny dla elblążan. Nie pomylił się Szopa, pokonując Chmurskiego
21' Świetna bramka Kupca z dystansu
19' Rzut karny dla Mueller MKS-u. Wykorzystuje go Kostrzewa
19' Adamczak trafia do siatki grudziądzan z drugiej linii
18' Mueller MKS wykorzystuje rzut karny
17' Brutalny faul na Kruszewskim, sędziowie dyktują jednak tylko rzut karny. "Kruchy" raczej już dziś nie zaagra
16' Rzut karny dla elblążan. Wykorzystał go Szopa
15' Kontra grudziądzan, świetnie rozegrał Kostrzewa, a bramkę rzucił Nalaskowski
14' Bramkę rzuca Janikowski. Mamy remis
14' Kolejny błąd gospodarzy w ataku
13' Babicki popełnił błąd kroków. Adamczak nie wykorzystał jednak dobrej sytuacji, trafiając w poprzeczkę
12' Kolejna strata Mueller MKS-u i skuteczna kontra gospodarzy
11' Kontra gospodarzy, Nowakowski był w sytuacji sam na sam z Chmurskim, ale to grudziądzanin wyszedł górą z tej sytuacji!
10' Rzut Spychalskiego zatrzymuje się na poprzeczce
10' Adamczak ponownie trafia do siatki
9' Ossowski z drugiej linii!
9' Adamczak przedarł się przez obronę gości i rzucił bramkę. Karę dwóch minut otrzymuje Wiśniewski
8' Wiśniewski ze skrzydła! Grudziądz na prowadzeniu.
7' Elblążanie faulują w ataku, piłka dla MKS-u
7' Głębocki broni rzut grudziądzan
6' Błąd gracza z Elbląga, który podczas rzutu nadepnął na linię szóstego metra
6' Wiśniewski zdobywa bramkę ze skrzydła. Mamy remis.
5' Chmurski obronił rzut rywala. Chwilę później gospodarze przecięlli jednak długie podanie do wybiegającego gracza z Grudziądza. Bramka Nowakowskiego
4' Kontra elblążan i bramkę rzucił Malczewski
3' Błąd gospodarzy w ataku, z kontrą wyszedł MKS i Janikowski pokonał golkipera rywali
3' Szybka akcja Mueller MKS-u i ze skrzydła trafił Nalaskowski
2' Grudziądzanie twardo w obronie, gospodarze długo nie mogli rzucić bramki. Chmurski obronił rzut z dystansu, jednak do piłki dopadł Nowakowski i trafił do siatki
1' Strata grudziądzan w ataku. Szansę na kontrę mają elblążanie
1' Początek spotkania