Olimpia Grudziądz - GKS Tychy [relacja live]

Paweł Skraba
Grudziądzanie w sobotę rozegrają kolejne spotkanie na własnym boisku. Tym razem przeciwnikiem będzie walczący o utrzymanie GKS Tychy. Początek meczu o godz. 17.

Olimpia Grudziądz 1:0 GKS Tychy
89' Karol Angielski

90'+3 Koniec meczu!
90'+2 Faul na jednym z grudziądzan
90' +1 Kasperkiewicz przerywa kontratak gości
90' Sędzia doliczył trzy minuty do podstawowego czasu gry
89' Gooooool! Angielski wykorzystał zamieszanie w polu karnym GKS-u i wpakował piłkę do siatki!
89' Dośrodkowanie Michalika w pole karne, fatalny błąd Florka, ale bez konsekwencji
88' Mańka ukarany żółtą kartką za faul na Kaczmarku
87' Klemenz z żółtą kartką
86' Murawę opuszcza Kowalski, zastąpi go Mączyński
84' Kurowski strzelał z 50 metrów, ale minimalnie ponad bramką
82' Zasavitchi zszedł z boiska, zastąpił go Mikołajewski
81' Strzał Angielskiego trafił tylko w boczną siatkę
80' Kaczmarek dośrodkował w pole karne, tam po zamieszaniu piłka opuściła boisko
79' Zasavitchi ukarany żółtym kartonikiem
78' Feruga opuszcza murawę, zastąpił go Banasiak
76' Niezłą sytuację miał Świerczok, ale skutecznie interweniowała defensywa Olimpii
74' Kasperkiewicz sfaulowany przez Boczka
72' Strzał Łukowskiego z dystansu, ale Florek nie pomylił się przy interwencji
71' Zamieszanie w polu karnym Olimpii, ale zagrożenie oddalił Wrąbel
69' Boczek ukarany żółtym kartonikiem za faul na Furtado
68' Furtado wszedł z Wesllema
67' Zitko sfaulował Świerczoka w środku pola
66' Kaczmarek ukarany żółtą kartką
64' Strzał Michalika z dystansu, Florek "wypluł" piłkę przed siebie i Angielski umieścił ją w siatce. Sędzia dopatrzył się jednak spalonego i nie uznal gola
62' Mańka odbił piłkę po dośrodkowaniu Kaczmarka. Rzut rożny dla Olimpii
60' Zasavitchi faulował w środku pola
57' Kaczmarek oddał mocny strzal, który świetną interwncją zatrzymał Florek
56' Tyszanie mieli świetną sytuację! Radzewicz znalazł się sam na sam z Wrąblem, ale dograł koledze, który był na pozycji spalonej
55' Mańka był bliski zdobycia bramki, ale świetną interwencją popisał się Wrąbel
53' Wesllem niecelnie do Łukowskiego
52' Z boiska zszedł Marcn Smoliński, zastąpił go zapowiadany wcześniej Łukowski
50' Do wejścia na murawę przygotowuje się Jakub Łukowski
49' Radzewicz sfaulował Angielskiego na wlasnej połowie
47' Kowalski oddał kąśliwy strzał z 35 metrów, Wrąbel sparował piłkę poza boisko
47' Mańka stracił piłkę w środku pola, ale grudziądzanie nie zdołali tego wykorzystać
46' Dobry odbior Michalika na własnej połowie
46' Początek drugiej połowy

45' Koniec pierwszej części spotkania
43' Strzal Angielskiego, ale napastnik Olimpii był w trudnej sytuacji i uderzył bardzo lekko
41' Zitko ucierpiał w starciu z rywalem, ale już wszystko jest w porządku
40' Mecz na razie nie porywa. Gra toczy się głównie w środku pola i dużo jest niedokładnych zagrań
38' Zasavitchi uderzał z dystansu i z trudem obronił to Wrąbel
35' Radzewicz wywalczył wyrzut z autu dla swojej drużyny
33' Michalik faulował w środku pola wychodzącego z kontrą zawodnika gości
32' Kasperkiewicz dobrze wybił piłkę po rzucie rożnym rywali
30' Klemenz wybijał piłkę i był bliski umieszczenia jej we własnej bramce
29' Grzeszczyk uderzał z dystansu, ale piłkę pewnie złapał Wrąbel
27' Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzału z pierwszej piłki próbował jeden z grudziądzan, ale nie trafił w piłkę
26' Przejęcie Ferugi na połowie rywala, Angielski dobiegł do piłki, zagrał płasko przed bramkę, ale wybili tyszanie
25' Radzewicz posłał płaską piłkę w pole karne, bez problemu chwycił ją Wrąbel
24' Olimpia ma kolejny rzut rożny
23' Wesllem pędził skrzydłem z piłką i w ostatniej chwili jeden z tyszaan wybił mu futbolówkę sprzed nóg
22' Długie podanie Kasperkiewicza, ale wybił ją Florek
20' Niecelne podanie Radzewicza i wyrzutem z autu rozpocznie Olimpi
19' Dośrodkowanie w pole karne grudziądzan, uderzał Gancarczyk, ale daleko od bramki
17' Długa piłka do Kowalskiego, ale szybszy był Kasperkiewicz
15' Radzewicz strzelał w stronę bramki, ale piłka odbiła się od Klemenza
14' Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Olimpii, Boczek wyskoczył najwyżej, ale strzeliłl obok bramki
12' Piłka w pole karne GKS-u, Kaczmarek przyjął na klatkę piersiową i uderzył w kierunku bramki. Strzał byl jednak zbyt lekki, by mógł zaskoczyć Florka
11' Piłka na wybiegnięcie do Angielskiego, ale szybszy był golkiper przyjezdnych
10' Dośrodkowanie z narożnika boiska, tyszanie wybijają piłkę przed pole karne, ale nie było tam nikogo, kto mogłby uderzyć z dysstansu. Strata Olimpii
9' Kaczmarek minął w polu karnym jednego z tyszan, ale Grzeszczyka nie zdołał już oszukać. Rzut rożny dla Olimpii
8' Zitko sfaulował Świerczoka w środku pola
7' Kolejny celny strzał grudziądzan, tym razem piłkę wybił jeden z obrońców GKS-u
6' Kaczmarek dośrodkował z rzutu rożnego wprost na głowę Kasperkiewicza, którego dobry strzał wybronił Florek, wybijając piłkę ponownie poza boisko
6' Kaczmarek strzelał bezpośrednio z rzutu wolnego, ale dobrze obronił Florek
5' Faul na Ferudze blisko narożnika boiska
4' Długie podanie Michalika kierowane do Kaczmarka, ale skrzydłowy Olimpii nie zdołał opanować piłki
3' Tyszanie od początku starają się długo utrzymywać przy piłce
2' Kasperkiewicz przejął piłkę, zagrał Ferudze, który stracił futbolówkę
1' Faul Olimpii na połowie przyjezdnych
1' Rozpoczęli grudziądzanie

Olimpia Grudziądz: Jakub Wrąbel - Lukas Klemenz, Kamil Kurowski, Marcin Kaczmarek, Karol Angielski, Marcin Smoliński (52' Jakub Łukowski), Daniel Feruga (78' Adam Banasiak), Wesllem Monteiro (68' Jose Furtado), Matic Zitko, Arkadiusz Kasperkiewicz, Damian Michalik.
Rezerwowi: Patryk Królczyk, Damian Warchoł, Adam Banasiak, Damian Ciechanowski, Radosław Jasiński, Jose Furtado, Jakub Łukowski.

GKS Tychy: Paweł Florek, Maciej Mańka, Radosław Pruchnik, Jakub Kowalski, Łukasz Grzeszczyk, Tomasz Boczek, Jakub Świerczok, Mateusz Grzybek, Seweryn Gancarczyk, Marcin Radzewicz, Eugen Zasavitchi
Rezerwowi: Marek Igaz, Mateusz Bukowiec, Erik Tornros, Remigiusz Szywacz, Mateusz Mączyński, Daniel Mikołajewski.