Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce [zapis relacji na żywo]

pomorska.pl
W meczu piłkarskiej pierwszej ligi Olimpia Grudziądz przegrała z Pogonią Siedlce.

Olimpia Grudziądz 0:1 Pogoń Siedlce
51' Adam Duda

Olimpia Grudziądz: Bartosz Fabiniak - Adrian Bielawski, Michał Łabędzki, Michal Piter-Bućko, Marcin Woźniak - Wojciech Reiman, Dejan Zigon (57' Donald Djousse), Kamil Kurowski, Adam Banasiak, Patryk Skórecki (57' Rok Elsner) - Adam Cieśliński
Rezerwowi: Michał Wróbel, Paweł Kowalczyk, Rok Elsner, Marcin Smoliński, Arkadiusz Kasperkiewicz, Donatas Kazlauskas, Donald Djousse.

Pogoń Siedlce: Rafał Misztal - Kondrad Wrzesiński, Ernest Dzięcioł, Rafał Zembrowski, Daniel Chyła, Dawid Dzięgielewski (76' Piotr Ceglarz), Marcin Paczkowski, Daniel Dybiec, Mariusz Rybicki, Krzysztof Bodziony, Adam Duda (83' Piotr Krawczyk)
Rezerwowi: Przemysław Frąckowiak, Łukasz Wójcik, Przemysław Rodak, Sebastian Krawczyk, Krystian Wójcik, Piotr Ceglarz, Piotr Krawczyk

90'+4 Koniec spotkania. Pogoń wygrała z Olimpią 1:0
90'+3 Dośrodkowanie Woźniaka "na rat" chwycił Misztal
90'+2 Kurowski wywalczył rzut rożny
90'+2 Reiman przedarł się z piłką w pole karne rywali, zagrał Cieślińskiemu, którego podanie przeciął Misztal
90' Sędzia doliczył trzy minuty do podstawowego czasu gry
90' Dobra wrzutka w pole karne siedlczan, ale wybił futbolówkę poza boisko
89' Faul na Kurowskim kilkadziesiąt metrów od bramki Pogoni
87' Faul Bielawskiego i żółta kartka dla młodego zawodnika Olimpii
86' Dobry strzał Elsnera z dystansu. Piłka minęła lewy słupek bramki strzeżonej przez Misztala
85' Woźniak atakowany przez dwóch rywali w narożniku boiska. Obrońca Olimpii zdołał wywalczyć rzut rożny
83' Duda schodzi z boiska. Zmienia go Piotr Krawczyk
83' Djousse główkował po wrzutce w pole karne. Piłkę z linii bramkowej wybili siedlczanie
82' Kurowski sfaulowany blisko narożnika pola karnego
81' Pogoń broni się całą drużyną, by utrzymać wynik
79' Dobre dośrodkowanie, jednak w tempo z bramki wyszedł Misztal i chwycił piłkę
78' Djousse faulowany przed linią pola karnego
76' Ceglarz zastąpił Dzięgielewskiego
74' Reiman mocno z dystansu, ale wprost w rywala
70' Piłka po dośrodkowaniu trafiła na głowę zawodnika Pogoni, który uderzył jednak niecelnie
69' Woźniak faulował bez piłki rywala blisko własnego pola karnego
67' Fabiniak pewnie chwycił piłkę po strzale Dzięgielewskiego
67' Misztal wyszedł daleko z bramki i wybił piłkę przed dobiegającym Djousse
66' Reiman z rzutu wolnego wysoko ponad poprzeczką
66' Faul na jednym z grudziądzan tuż przed linią pola karnego
64' Kurowski mocno z 50 metrów, ale piłka w rękach Misztala
63' Wrzesiński ukarany żółtą kartką za faul na Kurowskim
63' Cieśliński zszedł do środka i oddał strzał sprzed pola karnego. Piłkę chwycił jednak Misztal
61' Djousse faulowany w środku pola, ale gwizdek sędziego milczy
60' Reiman dobrze powstrzymuje rywala na własnej połowie
57' Podwójna zmiana w drużynie Olimpii. Zigona zastąpi Djousse, a Skóreckiego - Rok Elsner
53' Wrzesiński faulowany nieopodal własnej bramki
51' Gol dla Pogoni. Dobrą wrzutkę wykorzystał Duda, pokonując Fabiniaka strzałem głową
50' Dybiec faulowany na własnej połowie
48' Piter-Bućko ukarany żółtą kartką za faul na Dzięgielewskim
46' Początek drugiej części spotkania

45' Koniec pierwszej połowy
44' Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Dużo jest też strat i błędów
42' Dośrodkowanie grudziądzan i piłkę wybił jeden z graczy Pogoni. Będzie rzut rożny
37' Gra jest dziś bardzo chaotyczna
35' Daniel Chyła ukarany żółtym kartonikiem
33' Zigon wymieniał podanie ze Skóreckim, zabrakło jednak centymetrów, by przyjąć ostatnie, uwalniające podanie
30' Faul na jednym z grudziądzan w okolicach narożnika boiska
26' Rybicki minął z lewej strony Łabędzkiego, zagrał na długi słupek do Dzięgielewskiego, który nie trafił jednak w piłkę
25' Cieśliński sam na sam z rywalem, ale sędzia dopatrzył się spalonego
22' Ależ szansa przyjezdnych! Piłka w ogromnym zamieszaniu trafiła do jednego z siedlczan, grudziądzanie stanęli jak wryci, przekonani że był spalony, gwizdek sędziego jednak milczał. Fabiniak fantastyczną interwencją zatrzymał jednak strzał gości!
22' Fabianiak świetnie wybronił strzał rywala!
21' Dośrodkowanie z rzutu wolnego wylądowało w rękach Fabiniaka
20' Rutecki nieprzepisowo zatrzymany przez Łabędzkiego. Siedlczanie będą mieli niezłą okazję do wrzutki w pole karne grudziądzan
18' Dobra, prostopadła piłka do Banasiaka, który w sytuacji sam na sam z Misztalem uderzył prosto w golkipera gości
15' Reiman wślizgiem zatrzymał rywala blisko własnego pola karnego
12' Długa piłka do Bielawskiego. Młodzieżowiec Olimpii nie zdołał jednak przyjąć piłki przed linią końcową boiska
10' Świetne podanie do Zigona w polu karnym przyjezdnych. Pomocnik Olimpii oddał strzał, ale prosto w Misztala
9' Rybicki minął z lewej strony boiska Bielawskiego, ale poradził z nim sobie Piter-Bućko
7' Dobra piłka do Cieślińskiego, który wygrał pojedynek biegowy z rywalem i znalazł się blisko bramki. Jego strzał uderzył jednak tylko w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Misztala
6' Strzał Banasiaka z 30 metrów minął poprzeczkę. Było groźnie!
5' Przejęcie grudziądzan w środku pola, Zigon zszedł z piłką w stronę linii, zagrał do Bielawskiego, któremu piłkę sprzed nóg wybił jednak rywal
3' Akcja Pogoni, z lewej strony dośrodkował Chyła, jednak nikt nie zdołał przeciąć tego zagrania i piłka opuściła boisko
2' Rzut wolny z lewej strony boiska. Piłkę w pole karne gości wrzucał Banasiak, najwyżej wyskoczył Woźniak, oddał strzał głową, ale niecelny
1' Warunki do grania są fatalne. W Grudziądzu pada już od kilku godzin i murawa jest mocno nasiąknięta wodą
1' Rozpoczęli grudziądzanie