PGE GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz [wynik na żywo]

Olimpia podczas drugiego zimowego obozu mierzy się z PGE GKS Bełchatów. Sparing odbywa się na boisku w GOSiR w Gomunicach.

PGE GKS Bełchatów 0:1 Olimpia Grudziądz
45' Marcin Kaczmarek (rzut karny)

90' Koniec spotkania
63' Piter-Bućko ponownie na boisku. Zastąpił zawodnika testowanego
62' Mikołaj Pankowski za Matica Zitko
55' Oskar Trzepacz zastąpił Nildo
55' Mecz nieco się wyrównał, choć nadal optyczną przewagę mają grudziądzanie
46' W Olimpii w przerwie doszło do kilku zmian. Ciechanowski zmienił Bielawskiego, Malec - Pitera-Bućko, Szarpak - Woźniaka, Banasiak - Darmochwała, Skórecki - Kaczmarka, a Babul - Kurowskiego.
46' Początek drugiej połowy

45' Koniec pierwszej części meczu
45'' Olimpia tuż przed przerwą wychodzi na prowadzenie! Kaczmarek wykorzystał rzut karny
44' "Jedenastka" dla Olimpii! Kamil Kurowski był faulowany w polu karnym bełchatowian.
19' Świetna okazja Olimpii! Darmochwał zagrał do Kaczmarka, którego w ostatniej chwili zatrzymali obrońcy z Bełchatowa
15' Olimpia nadal prowadzi grę i jest groźniejsza w akcjach ofensywnych
10' Grudziądzanie w pierwszych minutach spotkania naciskają rywali. Oddali dwa strzały na bramkę i częściej utrzymują się przy piłce
1' Początek spotkania

PGE GKS Bełchatów: Krakowiak – Klemenz, Wdowiak, Cverna, Kubáň – Rachwał, Szymański – Wroński, Papikyan, Demianiuk – Flaszka

II połowa: Lenarcik – Zgarda, Michalski, Kowalski, Szymorek – Witasik, Nouri – Maciejewski, Ryszka, Góralczyk – Gierszewski

Olimpia Grudziądz: Fabiniak – Bielawski, Żitko, Piter-Bućko, Woźniak – Darmochwał, Wolski, Kurowski, Kaczmarek – Testowany, Nildo.

Rezerwowi: Wróbel, Królczyk, Ciechanowski, Malec, Szarpak, Smoliński, Skórecki, Banasiak, Babul, Trzepacz