Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

W trzeciej kolejce I ligi grudziądzcy szczypiorniści zagrają na wyjeździe ze spadkowiczem z Ekstraligi - SPR Wybrzeżem Gdańsk. Początek spotkania o godz. 19.

SPR Wybrzeże Gdańsk 38:21 Mueller MKS Grudziądz

SPR Wybrzeże Gdańsk: Plaszczak Patryk, Ćwikliński Paweł, Dworaczek Sergiusz, Niedziółka Oskar, Kornecki Hubert, Chmieliński Artur, Bednarek Michał, Sulej Jacek, Rogulski Łukasz, Prymlewicz Wojciech, Papaj Piotr, Kondratiuk Adrian, Suwisz Maciej, Skrzypczak Patryk, Abram Patryk, Nillson Dawid

Mueller MKS Grudziądz: Ziółkowski Maciej, Piernicki Aleksander, Kostrzewa Mateusz, Łyszczarz Kacper, Bartecki Michał, Pożoga Szymon, Nalaskowski Mateusz, Orłowski Mateusz, Kruszewski Paweł, Chmurski Damian, Kozłowski Michał, Mrozowicz Przemysław, Wiśniewski Łukasz, Prietz Tomasz, Babicki Mariusz

60' Koniec spotkania. Grudziądzanie rozgromieni przez Wybrzeże Gdańsk 38:21
60' Rzut karny wykorzystał Kostrzewa
60' I kolejna kara dla gospodarzy. Tym razem dla Skrzypczaka. Sędzia podyktował także rzut karny
58' Suwicz ukarany dwoma minutami na ławce
57' Suwicz z drugiej linii idealnie w dolny róg bramki strzeżonej przez Prietza
57' Plaszczak pokonany przez Babickiego
56' Kolejna strata grudziądzan, świetne wejście Kondratiuka między obrońców i kolejna bramka
56' Kontratak gospodarzy i bramkę rzucił Skrzypczak
55' Suwisz pokonał Prietza
55' Wiśniewski trafił do siatki z siódmego metra
54' Sędzie podyktował rzut karny dla Mueller MKS-u
53' Abram rzuca bramkę ze skrzydła
52' Rzut karny dla gdańszczan. Wykorzystał go Prymlewicz
51' Kolejna bramka Wiśniewskiego
50' Jarosław Knopik poprosił o przerwę
50' Chmurski obronił rzut karny wykonywany przez Kondratiuka
50' Bartecki sfaulował rywala, gdy ten oddawał już rzut. Sędzia wskazał na siódmy metr
49' Wiśniewski rzuca bramkę po świetnym podaniu na skrzydło
48' Niecelny rzut grudziądzan i piłka w rękach gospodarzy
47' Pożoga ukarany dwoma minutami poza parkietem
46' Wiśniewski rzucił bramkę z prawego skrzydła
45' Kostrzewa rzucił bramkę z rzutu karnego
45' Kara dwóch minut dla Papaja i rzut karny dla grudziądzan
44' Kontra gospodarzy i ponownie Niedziółka
44' Niedziółka trafił do bramki MKS-u
43' Mrozowicz ponad bramką gdańszczan
41' Kostrzewa rzucił bramkę z rzutu karnego
41' Rzut karny dla grudziądzan za obronę w kole
40' Orłowski z dystansu pokonał Plaszczaka
39' Rzut z siedmiu metrów wykorzystał Ćwikliński
39' I kolejny rzut karny dla Wybrzeża Gdańsk
38' Kndratiuk wykorzystał rzut karny
38' Dobra interwencja Chmielińskiego, kontra gdańszczan i faul Mrozowicza na rywalu. Sędzia podyktował za to rzut karny i ukarał zawodnika Mueller MKS-u dwoma minutami na ławce
38' Niecelny rzut grudziądzan, szybka akcja gospodarzy, piłka na skrzydło do Papaja, który rzucił bramkę
36' O czas poprosił Jarosław Knopik, trener Mueller MKS-u
32' Bramka Rogulskiego i szybka odpowiedź grudziądzan po golu Nalaskowskiego
31' Dobra piłka na skrzydło i Kruszewski przelobował Płaszczaka
31' Rozpoczęła się druga część spotkania

30' Koniec pierwszej połowy meczu. Mueller MKS przegrywa 9:23
29' Kara dwóch minut dla Dworaczka
29' Świetne zagranie na skrzydło do Abramka, który przerzucił piłkę ponad Prietzem
29' Kostrzewa rzuca bramkę z drugiej linii
28' Szybka odpowiedź gospodarzy. Ponownie Kondratiuk
27' Orłowski wszedł między obrońców Wybrzeża i rzucił bramkę
27' Kondratiuk nie pomylił się z siódmego metra
27' I kolejny rzut karny dla gdańskiej drużyny
26' Ossowski zdobył szóstą bramkę dla grudziądzkiego zespołu
26' Kondratiuk rzutem w okienko z rzutu karnego pokonał bramkarza Mueller MKS-u
25' Nieprzepisowo zatrzymywany jeden z gdańszczan podczas akcji. Rzut karny
24' Strata Nalaskowskiego, kontra gospodarzy i bramkę zdobył Dworaczek
24' I ponownie bramkę zdobywa Abram
22' Dobra piłka na koło do Pożogi, jednak ten przekroczył linię szóstego metra
21' Wybrzeże daje się sprawdzić graczom rezerwowym. Oni także ogrywają bezbronnych dziś grudziądzan. Bramka Suwisza, chwilę później Chmursi ponownie pokonany, tym razem przez Abrama
20' Orłowski ponownie z drugiej linii i skapitulował Plaszczak
19' Nillson trafił do siatki MKS-u. Prawdziwy pogrom w Gdańsku
19' Abram pokonał Chmurskiego
19' Nalaskowski nie trafił ze skrzydła
18' Niecelny rzut gospodarzy i szansa na akcję dla grudziądzan
18' Orłowski z drugiej linii, piłkę świetnie wybronił jednak Plaszczak
17' Rzut karny wykorzystał Kondratiuk
17' Ossowski nieprzepisowo zatrzymywał rywala. Sędzia ukarał go za to dwoma minutami poza parkietem. Gospodarze mają także rzut karny
16' Grudziądzanie poprawili nieco skuteczność i łatwiej przychodzi im zdobywanie bramek. Teraz Chmielińskiego ponownie pokonał Orłowski
15' Skrzypczak zgubił rywali i pokonał Chmurskiego
15' Orłowski z dystansu trafia do siatki gospodarzy
14' Znowu niedokładnie grudziądzanie, akcja gości zakończona wbiegnięciem Kondratiuka między graczy MKS-u i kolejną bramką
13' Wybrzeże nie potrzebuje wymyślnych zagrań, by zgubić obrońców z Grudziądza. Rzucają bramki z dziecinną łatwością
13' Kostrzewa z drugiej linii i jest bramka dla MKS-u
12' Strata grudziądzan i chwilę później znów rzucają gospodarze
12' Chmurski obronił rzut karny wykonywany przez Rogulskiego!
11' Bartecki nie zdołał chwycić piłki, Skrzypczak popędził z kontrą, ale faulował go Nalaskowski. Kara dwóch minut dla grudziądzanina i rzut karny
10' Rogulski wydostał się z silnego chwytu jednego z graczy Mueller MKS-u i zdołał rzucić bramkę
9' Bramkę ze skrzydła zdobył Nalaskowski
9' Grudziądzanie nie mają pomysłu na pokonanie świetnie spisującej się obrony gospodarzy. Kolejna strata i gol Skrzypczaka
7' O czas poprosił szkoleniowiec gości
7' Kolejny niecelny rzut Mueller MKS-u, kontra gospodarzy i do siatki trafił Sulej
5' Rzut jednego z grudziądzan wybronił Chmieliński, szybka akcja Wybrzeża i gol Rogulskiego
5' Kostrzewa nie zdołał chwycić piłki, kontra gospodarzy, podanie do Ćwiklińskiego i jest już 3:0 dla gdańszczan
4' Skrzypczak świetnie na koło do Rogulskiego, który umieścił piłkę w siatce
3' Niecelny rzut grudziądzan. Gospodarze spokojnie konstruują akcję
2' Rogulski wykorzystał rzut karny
2' Faul Orłowskiego podczas rzutu jednego z zawodników Wybrzeża. Sędzia podyktował rzut karny i ukarał zawodnika Mueller MKS-u dwoma minutami poza boiskiem
1' Piłka po rzucie Mrozowicza skozłowała przed bramką i minęła poprzeczkę
1' Chmurski obronił rzut rywala, jest szansa na kontrę
1' Rozpoczęli gospodarze!