Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu cieszyńskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Oto oficjalne wyniki wyborów do rady powiatu cieszyńskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, które opublikowała PKW. Dowiedz się, jak głosowano w Twoim regionie. Poniżej publikujemy szczegółowe dane.
Wyniki wyborów do rady powiatu cieszyńskiego z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SIKORA Florian Jakub: pozycja 1 : 3,2% (2 593 głosów)
- ŁUKASIAK Andrzej Janusz: pozycja 2 : 3,2% (2 593 głosów)
- CIEMAŁA Krystian Andrzej: pozycja 3 : 3,2% (2 593 głosów)
- STYRNALSKA Urszula Irena: pozycja 4 : 3,2% (2 593 głosów)
- MYSAKOWICZ Konrad: pozycja 5 : 3,2% (2 593 głosów)
- CIEŚLAR Krystyna: pozycja 6 : 3,2% (2 593 głosów)
- RYMORZ Elżbieta Bronisława: pozycja 7 : 3,2% (2 593 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- KAWULOK Kazimierz Jan: pozycja 1 : 0,76% (618 głosów)
- MOLENDA Danuta Halina: pozycja 2 : 0,76% (618 głosów)
- KAWULOK Jędrzej Maria: pozycja 3 : 0,76% (618 głosów)
- ŻWAK Grzegorz Łukasz: pozycja 4 : 0,76% (618 głosów)
- ŁACEK Lucyna Weronika: pozycja 5 : 0,76% (618 głosów)
- GORYCZKA Magdalena Irena: pozycja 6 : 0,76% (618 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW:
- ŁABAJ Danuta Monika: pozycja 1 : 2,98% (2 419 głosów)
- SIEKIERKA Adam Stanisław: pozycja 2 : 2,98% (2 419 głosów)
- KWAŚNY Irena: pozycja 3 : 2,98% (2 419 głosów)
- ROKICKI Janusz: pozycja 4 : 2,98% (2 419 głosów)
- KOCUREK-MUSZYŃSKA Ewa Maria: pozycja 5 : 2,98% (2 419 głosów)
- SIEDLECKA Dorota Bożena: pozycja 6 : 2,98% (2 419 głosów)
- WAPIENIK Janusz: pozycja 7 : 2,98% (2 419 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO:
- KUKUCZKA Krystian Bartłomiej: pozycja 1 : 1,97% (1 597 głosów)
- BASZCZYŃSKA Dominika Mariola: pozycja 2 : 1,97% (1 597 głosów)
- KRUPA Marlena Maria: pozycja 3 : 1,97% (1 597 głosów)
- SZUL-JAKIEŁA Wiktoria Weronika: pozycja 4 : 1,97% (1 597 głosów)
- STEFAŃSKI Patryk Damian: pozycja 5 : 1,97% (1 597 głosów)
- PRZEWORSKA Magdalena Elżbieta: pozycja 6 : 1,97% (1 597 głosów)
- SPANDEL Wojciech Tomasz: pozycja 7 : 1,97% (1 597 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY POWIATU CIESZYŃSKIEGO:
- SZCZUREK Mieczysław Jerzy: pozycja 1 : 3,08% (2 498 głosów)
- MAŁYSZ-TULEC Karolina Wiktoria: pozycja 2 : 3,08% (2 498 głosów)
- MACURA Michał Tomasz: pozycja 3 : 3,08% (2 498 głosów)
- SZYMIK-TELESZ Marta Maria: pozycja 4 : 3,08% (2 498 głosów)
- MILEWSKI Ryszard Mieczysław: pozycja 5 : 3,08% (2 498 głosów)
- CICHOMSKA Janina Alfreda: pozycja 6 : 3,08% (2 498 głosów)
- HUCZAŁA Zbigniew Franciszek: pozycja 7 : 3,08% (2 498 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO DLA POWIATU:
- BIELSKI Łukasz Kazimierz: pozycja 1 : 1,56% (1 268 głosów)
- PILCH Brygida Monika: pozycja 2 : 1,56% (1 268 głosów)
- HEROK Krzysztof Tomasz: pozycja 3 : 1,56% (1 268 głosów)
- BANOT Kinga Weronika: pozycja 4 : 1,56% (1 268 głosów)
- ŻERTKA Kazimierz Stanisław: pozycja 5 : 1,56% (1 268 głosów)
- STASZKIEWICZ Magdalena Janina: pozycja 6 : 1,56% (1 268 głosów)
- KOŻUSZNIK Danuta Maria: pozycja 7 : 1,56% (1 268 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA:
- WENGLORZ Michał Adrian: pozycja 1 : 0,83% (676 głosów)
- KAMIŃSKI Ryszard Stanisław: pozycja 2 : 0,83% (676 głosów)
- CIEŚLAR Katarzyna Maria: pozycja 3 : 0,83% (676 głosów)
- STARCZEW Barbara Izabela: pozycja 4 : 0,83% (676 głosów)
- OCHOCKI Kordian: pozycja 5 : 0,83% (676 głosów)
- GAŚ Jolanta Maria: pozycja 6 : 0,83% (676 głosów)
- MAŁYSZ Adam Łukasz: pozycja 7 : 0,83% (676 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu cieszyńskiego z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- MICHNIK Renata Anna: pozycja 1 : 4,06% (1 319 głosów)
- LOREK Angelika Karolina: pozycja 2 : 4,06% (1 319 głosów)
- KISIAŁA Artur Andrzej: pozycja 3 : 4,06% (1 319 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- MACHALICA Marian Zbigniew: pozycja 1 : 1,46% (475 głosów)
- SZOTEK Renata Ruta: pozycja 2 : 1,46% (475 głosów)
- WÓJCIK Renata Michalina: pozycja 3 : 1,46% (475 głosów)
- LANC Andrzej: pozycja 4 : 1,46% (475 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW:
- BODAK Jarosław Bronisław: pozycja 1 : 5,24% (1 702 głosów)
- LENKIEWICZ Tomasz Janusz: pozycja 2 : 5,24% (1 702 głosów)
- MIKRUT Helena: pozycja 3 : 5,24% (1 702 głosów)
- KOTELA Dorota Maria: pozycja 4 : 5,24% (1 702 głosów)
- GASZEK Sławomir Czesław: pozycja 5 : 5,24% (1 702 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO:
- WARZECHA Olaf Krzysztof: pozycja 1 : 2,41% (784 głosów)
- KULESZA Maria Jadwiga: pozycja 2 : 2,41% (784 głosów)
- SIKORA Patryk: pozycja 3 : 2,41% (784 głosów)
- KOHUT Gabriela: pozycja 4 : 2,41% (784 głosów)
- TRĄBAŁA Kamil Tomasz: pozycja 5 : 2,41% (784 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY POWIATU CIESZYŃSKIEGO:
- KUBICIUS Stanisław: pozycja 1 : 5,94% (1 930 głosów)
- SIKORA Jerzy: pozycja 2 : 5,94% (1 930 głosów)
- KARZEŁEK Patrycja Dorota: pozycja 3 : 5,94% (1 930 głosów)
- GLAJCAR Krzysztof Józef: pozycja 4 : 5,94% (1 930 głosów)
- GLAJC Agnieszka Maria: pozycja 5 : 5,94% (1 930 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO DLA POWIATU:
- CIEŚLAR Adam Antoni: pozycja 1 : 1,82% (590 głosów)
- KAŁUŻA Paulina Daria: pozycja 2 : 1,82% (590 głosów)
- SZALBOT Krzysztof Grzegorz: pozycja 3 : 1,82% (590 głosów)
- STUCHLIK Olga Karolina: pozycja 4 : 1,82% (590 głosów)
- JASZOWSKI Tomasz Szymon: pozycja 5 : 1,82% (590 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA:
- SETNICKI Wojciech Józef: pozycja 1 : 0,98% (319 głosów)
- CIEŚLAR Jolanta Maria: pozycja 2 : 0,98% (319 głosów)
- BRANNY Andrzej Józef: pozycja 3 : 0,98% (319 głosów)
- KARASIŃSKI Rafał Jerzy: pozycja 4 : 0,98% (319 głosów)
- SIKORA Beata Anna: pozycja 5 : 0,98% (319 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu cieszyńskiego z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KONIECZNY Grzegorz Władysław: pozycja 1 : 4,73% (2 460 głosów)
- CZUPIL Łukasz Damian: pozycja 2 : 4,73% (2 460 głosów)
- ROJEK Mariola Anna: pozycja 3 : 4,73% (2 460 głosów)
- MACURA Bożena Jadwiga: pozycja 4 : 4,73% (2 460 głosów)
- BUGAŁA Ewelina Maria: pozycja 5 : 4,73% (2 460 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- KREHUT Grażyna Irena: pozycja 1 : 2,03% (1 054 głosów)
- KUJAWA Krystian Adam: pozycja 2 : 2,03% (1 054 głosów)
- WOJACKI Tomasz Józef: pozycja 3 : 2,03% (1 054 głosów)
- ŚWIERCZEK Teresa Jadwiga: pozycja 4 : 2,03% (1 054 głosów)
- SZAJTER Łukasz Zdzisław: pozycja 5 : 2,03% (1 054 głosów)
- SIKORA Sylwia: pozycja 6 : 2,03% (1 054 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW:
- ŚLĘK Marcin Rafał: pozycja 1 : 3,18% (1 654 głosów)
- WĘGLARZY Aneta Maria: pozycja 2 : 3,18% (1 654 głosów)
- KRAWCZYK Joachim Grzegorz: pozycja 3 : 3,18% (1 654 głosów)
- GRZEBIEŃ Sylwia Lucyna: pozycja 4 : 3,18% (1 654 głosów)
- CZENDLIK Bolesław Jan: pozycja 5 : 3,18% (1 654 głosów)
- KUCIĘBA Dagmara Alina: pozycja 6 : 3,18% (1 654 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO:
- CHODURA Dawid Mieczysław: pozycja 1 : 2,01% (1 043 głosów)
- PARCHAŃSKA Anna Tatiana: pozycja 2 : 2,01% (1 043 głosów)
- LOSE Przemysław Marek: pozycja 3 : 2,01% (1 043 głosów)
- BUDZIŃSKA-DRĘŻEK Oliwia Halina: pozycja 4 : 2,01% (1 043 głosów)
- SZPIN Rafał Adam: pozycja 5 : 2,01% (1 043 głosów)
- KUBICA-ŻYŁA Ewelina Barbara: pozycja 6 : 2,01% (1 043 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY POWIATU CIESZYŃSKIEGO:
- KONDZIOŁKA Andrzej Marian: pozycja 1 : 2,75% (1 431 głosów)
- GODEK Sławomira Romana: pozycja 2 : 2,75% (1 431 głosów)
- WASCHUT Józef: pozycja 3 : 2,75% (1 431 głosów)
- HANZEL Joanna Jolanta: pozycja 4 : 2,75% (1 431 głosów)
- PIECZONKA Jarosław Adam: pozycja 5 : 2,75% (1 431 głosów)
- KOZŁOWSKA Joanna: pozycja 6 : 2,75% (1 431 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO DLA POWIATU:
- ANDRUKIEWICZ Mariusz Waldemar: pozycja 1 : 1,9% (988 głosów)
- BANOT Małgorzata Katarzyna: pozycja 2 : 1,9% (988 głosów)
- STRYCZEK Marcin Grzegorz: pozycja 3 : 1,9% (988 głosów)
- LEGIERSKA Joanna: pozycja 4 : 1,9% (988 głosów)
- WIŚNIEWSKA Monika Natalia: pozycja 5 : 1,9% (988 głosów)
- FOLTYN Sylwester Władysław: pozycja 6 : 1,9% (988 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA:
- MIZIA Tomasz Marcin: pozycja 1 : 0,85% (442 głosów)
- KRUPA Angelika Beatrycze: pozycja 2 : 0,85% (442 głosów)
- ZDZIECH Marcin Adam: pozycja 3 : 0,85% (442 głosów)
- SETNICKA Aleksandra Małgorzata: pozycja 4 : 0,85% (442 głosów)
- KARASIŃSKA Katarzyna Anna: pozycja 5 : 0,85% (442 głosów)
- WALICA Łukasz: pozycja 6 : 0,85% (442 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu cieszyńskiego z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- GMUZDEK Piotr Bronisław: pozycja 1 : 5,88% (2 659 głosów)
- KAJZAR Maria: pozycja 2 : 5,88% (2 659 głosów)
- PRZYBYŁA Jacek Piotr: pozycja 3 : 5,88% (2 659 głosów)
- WILCZKOWSKA Małgorzata Katarzyna: pozycja 4 : 5,88% (2 659 głosów)
- KRZEMPEK Sonia Jadwiga: pozycja 5 : 5,88% (2 659 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- KOZIEŁ Danuta: pozycja 1 : 0,87% (395 głosów)
- STAROŃ Jakub Klaudiusz: pozycja 2 : 0,87% (395 głosów)
- BRACHACZEK Natalia Monika: pozycja 3 : 0,87% (395 głosów)
- ŚWISZCZ Tomasz Piotr: pozycja 4 : 0,87% (395 głosów)
- MAMICA Piotr Jerzy: pozycja 5 : 0,87% (395 głosów)
- KACZÓWKA Małgorzata Teresa: pozycja 6 : 0,87% (395 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW:
- SALACHNA-BRZOZA Lilla: pozycja 1 : 3,07% (1 390 głosów)
- KAJSTURA Damian Marcin: pozycja 2 : 3,07% (1 390 głosów)
- HARUPA Anna Zofia: pozycja 3 : 3,07% (1 390 głosów)
- SALTARIUS Sławomir: pozycja 4 : 3,07% (1 390 głosów)
- BIAŁOWĄS Irena Ewa: pozycja 5 : 3,07% (1 390 głosów)
- MARKO Sebastian Jan: pozycja 6 : 3,07% (1 390 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO:
- MIKOŁAJCZYK Paweł Edward: pozycja 1 : 1,62% (734 głosów)
- ŁOWICKA Justyna: pozycja 2 : 1,62% (734 głosów)
- KUBOSZEK Paweł Marek: pozycja 3 : 1,62% (734 głosów)
- WAJSMAN Marcela Teresa: pozycja 4 : 1,62% (734 głosów)
- SUDOŁ Sebastian Jan: pozycja 5 : 1,62% (734 głosów)
- WISEŁKA Agnieszka Samanta: pozycja 6 : 1,62% (734 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY POWIATU CIESZYŃSKIEGO:
- STANIEK Mirosław Władysław: pozycja 1 : 3,16% (1 431 głosów)
- PODYMA Zbigniew: pozycja 2 : 3,16% (1 431 głosów)
- KULIŃSKA Anna: pozycja 3 : 3,16% (1 431 głosów)
- ZIENTEK Joanna Danuta: pozycja 4 : 3,16% (1 431 głosów)
- RAJWA Krzysztof Jarosław: pozycja 5 : 3,16% (1 431 głosów)
- SOBIK Izabela Małgorzata: pozycja 6 : 3,16% (1 431 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO DLA POWIATU:
- SKOWRON Cecylia Elżbieta: pozycja 1 : 2,1% (949 głosów)
- FERFECKA Dorota Irena: pozycja 2 : 2,1% (949 głosów)
- TUREK Paulina Patrycja: pozycja 3 : 2,1% (949 głosów)
- JAGIEŁA Jacek: pozycja 4 : 2,1% (949 głosów)
- SZCZYPKA Jan: pozycja 5 : 2,1% (949 głosów)
- DOMAGAŁA Tomasz: pozycja 6 : 2,1% (949 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA:
- MAŁYSZ Paweł Adam: pozycja 1 : 0,94% (424 głosów)
- MAŁEK Bogusław Michał: pozycja 2 : 0,94% (424 głosów)
- SETNICKA Marta: pozycja 3 : 0,94% (424 głosów)
- SIKORA Sandra Natalia: pozycja 4 : 0,94% (424 głosów)
- KILIAN Krzysztof Władysław: pozycja 5 : 0,94% (424 głosów)
- SZLĘK Dominika Patrycja: pozycja 6 : 0,94% (424 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu cieszyńskiego z okręgu nr 5
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- CHRAPEK Czesław Roman: pozycja 1 : 4,21% (2 288 głosów)
- SZCZYPKA Jan Sarkander: pozycja 2 : 4,21% (2 288 głosów)
- GEPFERT Ligia Janina: pozycja 3 : 4,21% (2 288 głosów)
- RAWLIK Natalia Jadwiga: pozycja 4 : 4,21% (2 288 głosów)
- GÓRNIAK Krzysztof Henryk: pozycja 5 : 4,21% (2 288 głosów)
- SZOTEK Halina Małgorzata: pozycja 6 : 4,21% (2 288 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- MACURA Beata Maria: pozycja 1 : 2,33% (1 267 głosów)
- RADWAN-KMIECIK Joanna: pozycja 2 : 2,33% (1 267 głosów)
- POPŁAWSKI Konrad Sebastian: pozycja 3 : 2,33% (1 267 głosów)
- DUDA Alicja Maria: pozycja 4 : 2,33% (1 267 głosów)
- PUZOŃ Robert Stanisław: pozycja 5 : 2,33% (1 267 głosów)
- SZCZERBAK Artur Daniel: pozycja 6 : 2,33% (1 267 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW:
- ŻAGAN Janina Maria: pozycja 1 : 4,65% (2 526 głosów)
- RUCKI Piotr Jan: pozycja 2 : 4,65% (2 526 głosów)
- GATNER Halina Anna: pozycja 3 : 4,65% (2 526 głosów)
- ORAWSKI Robert: pozycja 4 : 4,65% (2 526 głosów)
- WARSIŃSKA Jolanta Anna: pozycja 5 : 4,65% (2 526 głosów)
- KRUŻOŁEK Jan Jerzy: pozycja 6 : 4,65% (2 526 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO:
- WOJTYŁA-SIKORA Barbara: pozycja 1 : 1,88% (1 020 głosów)
- MIODOŃSKI Łukasz: pozycja 2 : 1,88% (1 020 głosów)
- GAJEWSKA Sara Konstancja: pozycja 3 : 1,88% (1 020 głosów)
- GAWLAS Błażej Jacek: pozycja 4 : 1,88% (1 020 głosów)
- BURY Angelika Anna: pozycja 5 : 1,88% (1 020 głosów)
- BĄCZEK Marcin Grzegorz: pozycja 6 : 1,88% (1 020 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY POWIATU CIESZYŃSKIEGO:
- BIENIEK Maciej: pozycja 1 : 1,81% (983 głosów)
- DEPERAS Iwona Bożena: pozycja 2 : 1,81% (983 głosów)
- GABZDYL Bartłomiej Marek: pozycja 3 : 1,81% (983 głosów)
- JANCARCZYK Ewa: pozycja 4 : 1,81% (983 głosów)
- STEBEL Jan Marian: pozycja 5 : 1,81% (983 głosów)
- KOCOŃ Dominika: pozycja 6 : 1,81% (983 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO DLA POWIATU:
- WRONA Agata Katarzyna: pozycja 1 : 1,58% (858 głosów)
- KOHUT Roman Rudolf: pozycja 2 : 1,58% (858 głosów)
- DELONG Czesław Franciszek: pozycja 3 : 1,58% (858 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA:
- CIEŚLAR Sławomir Jan: pozycja 1 : 1% (542 głosów)
- ŚLOZOWSKA Aleksandra Barbara: pozycja 2 : 1% (542 głosów)
- SWOBODA Wojciech Jan: pozycja 3 : 1% (542 głosów)
- GRUSZCZYK Danuta: pozycja 4 : 1% (542 głosów)
- MAŁEK Karolina Julia: pozycja 5 : 1% (542 głosów)
- SESAY Filip Hailli: pozycja 6 : 1% (542 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu cieszyńskiego z okręgu nr 6
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- RUDZICKI Michał Damian: pozycja 1 : 3,8% (2 637 głosów)
- KĘDZIERSKI Adam Wincenty: pozycja 2 : 3,8% (2 637 głosów)
- GREŃ Andrzej Franciszek: pozycja 3 : 3,8% (2 637 głosów)
- DYRDA Tomasz Jan: pozycja 4 : 3,8% (2 637 głosów)
- ORNOWSKA Teresa Agata: pozycja 5 : 3,8% (2 637 głosów)
- ZIERNICKA Anna Maria: pozycja 6 : 3,8% (2 637 głosów)
- WASILEWSKA Danuta Maria: pozycja 7 : 3,8% (2 637 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- HUBCZYK Elżbieta: pozycja 1 : 1,02% (708 głosów)
- BRACHACZEK Zdzisław Tomasz: pozycja 2 : 1,02% (708 głosów)
- TROSZOK-WARZECHA Wioletta: pozycja 3 : 1,02% (708 głosów)
- KOPEĆ Piotr Jan: pozycja 4 : 1,02% (708 głosów)
- ABRAM Krystyna Anna: pozycja 5 : 1,02% (708 głosów)
- TRYKA Sebastian Marcin: pozycja 6 : 1,02% (708 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW:
- ŚLEZIONA Dariusz Adam: pozycja 1 : 1,82% (1 262 głosów)
- GREŃ Seweryn Tomasz: pozycja 2 : 1,82% (1 262 głosów)
- KISIAŁA Olga: pozycja 3 : 1,82% (1 262 głosów)
- ORAWSKI Łukasz Paweł: pozycja 4 : 1,82% (1 262 głosów)
- PILCH Dorota Alicja: pozycja 5 : 1,82% (1 262 głosów)
- PROCNER Danuta: pozycja 6 : 1,82% (1 262 głosów)
- HOLEKSA Radosław Kazimierz: pozycja 7 : 1,82% (1 262 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO:
- JAWORSKI Christian Adrian: pozycja 1 : 2,45% (1 703 głosów)
- ZAJĄC Marta Magda: pozycja 2 : 2,45% (1 703 głosów)
- WALICZEK Konrad Paweł: pozycja 3 : 2,45% (1 703 głosów)
- MOSKAŁA Dagmara Gabriela: pozycja 4 : 2,45% (1 703 głosów)
- BURY Kinga Agnieszka: pozycja 5 : 2,45% (1 703 głosów)
- HOLEKSA Emilia Beata: pozycja 6 : 2,45% (1 703 głosów)
- MUSZER Szymon Jan: pozycja 7 : 2,45% (1 703 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY POWIATU CIESZYŃSKIEGO:
- MALINA Stanisław: pozycja 1 : 3,13% (2 170 głosów)
- SZAREK Iwona Elżbieta: pozycja 2 : 3,13% (2 170 głosów)
- BOJDA Adam Aleksander: pozycja 3 : 3,13% (2 170 głosów)
- NAWROTEK-ŻMIJEWSKA Barbara Roma: pozycja 4 : 3,13% (2 170 głosów)
- JANCARCZYK Mariusz Bronisław: pozycja 5 : 3,13% (2 170 głosów)
- HECZKO-RACKA Agata: pozycja 6 : 3,13% (2 170 głosów)
- SZARZEC Ireneusz Adam: pozycja 7 : 3,13% (2 170 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO DLA POWIATU:
- PILCH Jerzy Zdzisław: pozycja 1 : 1,87% (1 295 głosów)
- FIJAK Dorota Anna: pozycja 2 : 1,87% (1 295 głosów)
- MILDNER Magdalena Alicja: pozycja 3 : 1,87% (1 295 głosów)
- BUDNIOK Michał Marek: pozycja 4 : 1,87% (1 295 głosów)
- TRZECKA Gabriela Irena: pozycja 5 : 1,87% (1 295 głosów)
- STAŚ Krzysztof Piotr: pozycja 6 : 1,87% (1 295 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA:
- WALCZAK Joachim Krzysztof: pozycja 1 : 0,61% (421 głosów)
- PYZIA Sabina Weronika: pozycja 2 : 0,61% (421 głosów)
- BURAWA Natalia Katarzyna: pozycja 3 : 0,61% (421 głosów)
- CIEŚLAR Jan Sebastian: pozycja 4 : 0,61% (421 głosów)
- SETNICKI Piotr Antoni: pozycja 5 : 0,61% (421 głosów)
- WENGLORZ Bogusław Dariusz: pozycja 6 : 0,61% (421 głosów)
- MAŁYSZ Magdalena Maria: pozycja 7 : 0,61% (421 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu cieszyńskiego z okręgu nr 7
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- JUROSZEK Janusz: pozycja 1 : 5,39% (2 750 głosów)
- WAŁACH-KACZMARZYK Monika Irena: pozycja 2 : 5,39% (2 750 głosów)
- MICHAŁEK Marek Jan: pozycja 3 : 5,39% (2 750 głosów)
- BIELESZ Agnieszka Ewa: pozycja 4 : 5,39% (2 750 głosów)
- KUKUCZKA Bernardeta: pozycja 5 : 5,39% (2 750 głosów)
- MICHAŁEK Józef: pozycja 6 : 5,39% (2 750 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- GLUZA Czesław Tadeusz: pozycja 1 : 0,76% (390 głosów)
- SOLUCH-CIEŚLAR Edyta Katarzyna: pozycja 2 : 0,76% (390 głosów)
- WASZUT Regina: pozycja 3 : 0,76% (390 głosów)
- CIEŚLAR Jan Jerzy: pozycja 4 : 0,76% (390 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW:
- NOGOWCZYK Jerzy: pozycja 1 : 2,21% (1 129 głosów)
- OHL-SZULIK Olivia Anna: pozycja 2 : 2,21% (1 129 głosów)
- BRĄGIEL Paweł Mateusz: pozycja 3 : 2,21% (1 129 głosów)
- MICHAŁEK-PAŚ Karolina Anna: pozycja 4 : 2,21% (1 129 głosów)
- KOHUT Wanda Halina: pozycja 5 : 2,21% (1 129 głosów)
- CALIK Łukasz Piotr: pozycja 6 : 2,21% (1 129 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO:
- KILIAN Piotr Rafał: pozycja 1 : 0,74% (378 głosów)
- CIEŚLAR Sabina Agata: pozycja 2 : 0,74% (378 głosów)
- LEGIERSKI Przemysław Krzysztof: pozycja 3 : 0,74% (378 głosów)
- HELLER Angelika Julia: pozycja 4 : 0,74% (378 głosów)
- WITOS Krzysztof Mateusz: pozycja 5 : 0,74% (378 głosów)
- KRĘŻELOK Barbara Monika: pozycja 6 : 0,74% (378 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY POWIATU CIESZYŃSKIEGO:
- POLOCZEK Jan: pozycja 1 : 2,03% (1 035 głosów)
- MACOSZEK-DRAGON Ewa Sabina: pozycja 2 : 2,03% (1 035 głosów)
- KUKUCZKA Zbigniew: pozycja 3 : 2,03% (1 035 głosów)
- CIEŚLAR-ŚLIWKA Wioleta: pozycja 4 : 2,03% (1 035 głosów)
- KOCZWARA Anna Maria: pozycja 5 : 2,03% (1 035 głosów)
- GAZUREK Henryk Kazimierz: pozycja 6 : 2,03% (1 035 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO DLA POWIATU:
- LEGIERSKA Aneta Danuta: pozycja 1 : 5,29% (2 698 głosów)
- WANTULOK Karolina Zuzanna: pozycja 2 : 5,29% (2 698 głosów)
- BUJOK Leszek Jan: pozycja 3 : 5,29% (2 698 głosów)
- CIEŚLAR Alicja: pozycja 4 : 5,29% (2 698 głosów)
- KĘDZIOR Stanisław: pozycja 5 : 5,29% (2 698 głosów)
- CZYŻ Marek Andrzej: pozycja 6 : 5,29% (2 698 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA:
- MUZYKA Tymoteusz: pozycja 1 : 0,49% (252 głosów)
- SZKLORZ Wiktor Łukasz: pozycja 2 : 0,49% (252 głosów)
- BURY Angelika Anna: pozycja 3 : 0,49% (252 głosów)
- KAMIŃSKA Bogumiła Bernadeta: pozycja 4 : 0,49% (252 głosów)
- STOK Agata Magdalena: pozycja 5 : 0,49% (252 głosów)
- MAŁYSZ Piotr Jacek: pozycja 6 : 0,49% (252 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Jakie zadania ma rada powiatu?
Rada powiatu jest organem stanowiącym i kontrolnym samorządu terytorialnego. Radni są wybierani w wyborach samorządowych. Organem nadzorującym jest wojewoda. Rozpatruje on skargi na działania i kontroluje działalność rady powiatu.
Rada powiatu posiada swoje określone zadania. Są to m.in:
- uchwalanie budżetu powiatu,
- stanowienie aktów prawa miejscowego,
- wybór i odwołanie zarządu powiatu,
- ustalenie wynagrodzenia przewodniczącego zarządu powiatu,
- ustalanie kierunków działania zarządu powiatu,
- rozpatrywanie sprawozdań z działalności zarządu,
- rozpatrywanie raportu o stanie powiatu.
Może Cię zainteresować
Premier Izraela stanie przed Trybunałem w Hadze? Jest wniosek o areszt
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?