MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na prezydenta w Grudziądzu

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Oficjalne wyniki wyborów do rady miasta i na prezydenta w Grudziądzu 2024
Oficjalne wyniki wyborów do rady miasta i na prezydenta w Grudziądzu 2024 Mariusz Kapala /GazetA LUBUSKA
PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4 zdobyli największe poparcie i otrzymali mandat radnego miasta oraz jaki rezultat uzyskali kandydaci na prezydenta Grudziądza. Poniżej przedstawiamy pełną listę. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy Twojego regionu.

Wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Grudziądzu

Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Grudziądzu podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:

  • GLAMOWSKI Maciej Jan - KWW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI: 68,2% (18 445 głosów)
  • KOSIŃSKI Krzysztof Roman - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 19,47% (5 266 głosów)
  • NOWAK Marek - KWW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA: 12,32% (3 333 głosów)

Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4

Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • JONIEC Miłosz: pozycja 1 : 3,05% (1 233 głosów)
    • WOŁOWSKI Tomasz Piotr: pozycja 2 : 3,05% (1 233 głosów)
    • MORCZYŃSKI Piotr Szymon: pozycja 3 : 3,05% (1 233 głosów)
    • OSSOWSKA-NEUMANN Małgorzata Katarzyna: pozycja 4 : 3,05% (1 233 głosów)
    • PŁAWIŃSKA-JASIŃSKA Teresa Małgorzata: pozycja 5 : 3,05% (1 233 głosów)
    • KACZERSKA Dominika Anna: pozycja 6 : 3,05% (1 233 głosów)
    • SULERZYCKI Krzysztof Andrzej: pozycja 7 : 3,05% (1 233 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • JEZIERSKI Piotr: pozycja 1 : 5,66% (2 291 głosów)
    • KOPKOWSKI Jakub Kornel: pozycja 2 : 5,66% (2 291 głosów)
    • KONIECZNA Judyta Gizela: pozycja 3 : 5,66% (2 291 głosów)
    • BIERNACKA-GRZANKA Izabela Magdalena: pozycja 4 : 5,66% (2 291 głosów)
    • CZERWIŃSKA Monika Anna: pozycja 5 : 5,66% (2 291 głosów)
    • CHYLEWSKI Rafał Piotr: pozycja 6 : 5,66% (2 291 głosów)
    • KUBALSKI Robert: pozycja 7 : 5,66% (2 291 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA:

    • GOSZKA Arkadiusz Krzysztof: pozycja 1 : 2,29% (926 głosów)
    • WRZOS Jacek Bolesław: pozycja 2 : 2,29% (926 głosów)
    • BORYŃ Jarosław Marek: pozycja 3 : 2,29% (926 głosów)
    • SARNOWSKI Roman Bernard: pozycja 4 : 2,29% (926 głosów)
    • SZCZEPANIAK Monika Maria: pozycja 5 : 2,29% (926 głosów)
    • GRACZKOWSKA Danuta Henryka: pozycja 6 : 2,29% (926 głosów)
    • ŁASIŃSKA Aleksandra: pozycja 7 : 2,29% (926 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI:

    • LEWANDOWSKA Róża Alina: pozycja 1 : 3,29% (1 334 głosów)
    • KULERSKI Piotr Marian: pozycja 2 : 3,29% (1 334 głosów)
    • ZIELIŃSKA Izabela Magdalena: pozycja 3 : 3,29% (1 334 głosów)
    • MALINOWSKA Anna Małgorzata: pozycja 4 : 3,29% (1 334 głosów)
    • GAWROŃSKI Krzysztof Janusz: pozycja 5 : 3,29% (1 334 głosów)
    • GAJEWSKI Bernard: pozycja 6 : 3,29% (1 334 głosów)
    • PIOTROWIAK Andrzej Alfons: pozycja 7 : 3,29% (1 334 głosów)

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • MAKOWSKA Marzena Maria: pozycja 1 : 3,24% (1 011 głosów)
    • POKORSKI Paweł: pozycja 2 : 3,24% (1 011 głosów)
    • KLEIN Grzegorz: pozycja 3 : 3,24% (1 011 głosów)
    • WIŚNIEWSKA Renata Bogumiła: pozycja 4 : 3,24% (1 011 głosów)
    • NALASKOWSKI Jacek Andrzej: pozycja 5 : 3,24% (1 011 głosów)
    • WIERZBICKI Jarosław: pozycja 6 : 3,24% (1 011 głosów)
    • SALAMON Karina: pozycja 7 : 3,24% (1 011 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • NAPOLSKI Paweł: pozycja 1 : 5,27% (1 646 głosów)
    • MISIEWICZ Krzysztof Roman: pozycja 2 : 5,27% (1 646 głosów)
    • AMBROSIUS-OKOŃSKA Małgorzata Daniela: pozycja 3 : 5,27% (1 646 głosów)
    • GRALAK Marcin: pozycja 4 : 5,27% (1 646 głosów)
    • SZYMCZYK Aleksandra Maria: pozycja 5 : 5,27% (1 646 głosów)
    • DEJEWSKA Katarzyna: pozycja 6 : 5,27% (1 646 głosów)
    • ŚLUSARSKI Przemysław: pozycja 7 : 5,27% (1 646 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA:

    • RÓŻYCKI Zenon Czesław: pozycja 1 : 1,44% (451 głosów)
    • ROMAŃSKI Paweł Krzysztof: pozycja 2 : 1,44% (451 głosów)
    • CHYŁA Wojciech Andrzej: pozycja 3 : 1,44% (451 głosów)
    • BIDUŁA Beata: pozycja 4 : 1,44% (451 głosów)
    • STEINKE Dorota: pozycja 5 : 1,44% (451 głosów)
    • BLAUZA Sylwia Anna: pozycja 6 : 1,44% (451 głosów)
    • SZYMAŃSKA Beata: pozycja 7 : 1,44% (451 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI:

    • GLAMOWSKI Maciej Jan: pozycja 1 : 4,34% (1 356 głosów)
    • DECKER Przemysław Marcin: pozycja 2 : 4,34% (1 356 głosów)
    • ROCŁAWSKI Szymon Filip: pozycja 3 : 4,34% (1 356 głosów)
    • LEWANDOWSKA Magdalena Joanna: pozycja 4 : 4,34% (1 356 głosów)
    • KUŹMAK Celina Dorota: pozycja 5 : 4,34% (1 356 głosów)
    • NOWAK Krystyna Barbara: pozycja 6 : 4,34% (1 356 głosów)
    • KUPIS Dorota: pozycja 7 : 4,34% (1 356 głosów)

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SZYMAŃSKI Sławomir Andrzej: pozycja 1 : 3,05% (1 301 głosów)
    • DZIEDZIC Krzysztof: pozycja 2 : 3,05% (1 301 głosów)
    • ORDON Elżbieta Maria: pozycja 3 : 3,05% (1 301 głosów)
    • WTOREK Jan: pozycja 4 : 3,05% (1 301 głosów)
    • BERTRAM Alicja Krystyna: pozycja 5 : 3,05% (1 301 głosów)
    • SZULC Arleta Dorota: pozycja 6 : 3,05% (1 301 głosów)
    • PAWŁOWSKA Danuta Bożena: pozycja 7 : 3,05% (1 301 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • OGONOWSKA Edyta Renata: pozycja 1 : 4,74% (2 020 głosów)
    • KEMPIŃSKI Robert Jan: pozycja 2 : 4,74% (2 020 głosów)
    • KOCIK Krzysztof Andrzej: pozycja 3 : 4,74% (2 020 głosów)
    • PORAZIK Krystyna: pozycja 4 : 4,74% (2 020 głosów)
    • KOWALSKA Hanna: pozycja 5 : 4,74% (2 020 głosów)
    • BERGMAŃSKI Wiktor Andrzej: pozycja 6 : 4,74% (2 020 głosów)
    • CIEŚLAKIEWICZ Mateusz: pozycja 7 : 4,74% (2 020 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA:

    • SZYMAŃSKI Tomasz Karol: pozycja 1 : 1,43% (608 głosów)
    • KOTEWICZ Aleksandra Maria: pozycja 2 : 1,43% (608 głosów)
    • DEMBOWSKA Małgorzata Agnieszka: pozycja 3 : 1,43% (608 głosów)
    • CZERWIŃSKI Wojciech: pozycja 4 : 1,43% (608 głosów)
    • TOKARSKA Magdalena Andżelika: pozycja 5 : 1,43% (608 głosów)
    • KASPEREK Małgorzata Barbara: pozycja 6 : 1,43% (608 głosów)
    • BALICKI Andrzej: pozycja 7 : 1,43% (608 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI:

    • KOWAROWSKI Łukasz Mariusz: pozycja 1 : 5,06% (2 157 głosów)
    • MIEDZIANOWSKI Grzegorz Jan: pozycja 2 : 5,06% (2 157 głosów)
    • DROZDECKA Aleksandra Ewa: pozycja 3 : 5,06% (2 157 głosów)
    • ADAMOWICZ Krzysztof Stanisław: pozycja 4 : 5,06% (2 157 głosów)
    • SZMIT-LASKOWSKA Elżbieta: pozycja 5 : 5,06% (2 157 głosów)
    • TREPKOWSKA Jolanta Maria: pozycja 6 : 5,06% (2 157 głosów)
    • SZYSZKA Stanisław: pozycja 7 : 5,06% (2 157 głosów)

Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • KOSIŃSKI Krzysztof Roman: pozycja 1 : 2,54% (2 648 głosów)
    • BRZOZOWSKI-OLEKSIAK Andrzej Marcin: pozycja 2 : 2,54% (2 648 głosów)
    • CZEPEK Marek Józef: pozycja 3 : 2,54% (2 648 głosów)
    • WITKOWSKI Andrzej Franciszek: pozycja 4 : 2,54% (2 648 głosów)
    • KACZERSKI Krystian: pozycja 5 : 2,54% (2 648 głosów)
    • DULEMBA Lucyna Maria: pozycja 6 : 2,54% (2 648 głosów)
    • ŁUKASIK-KUKUŁA Magdalena Stefania: pozycja 7 : 2,54% (2 648 głosów)
    • CZYŻ Władysława Stefania: pozycja 8 : 2,54% (2 648 głosów)
    • KORTAS Roman Andrzej: pozycja 9 : 2,54% (2 648 głosów)
    • KURMINOWSKA Julia Stefania: pozycja 10 : 2,54% (2 648 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • SMOLAREK Tomasz Jerzy: pozycja 1 : 4,28% (4 454 głosów)
    • POKORA Krzysztof Piotr: pozycja 2 : 4,28% (4 454 głosów)
    • ŻEBROWSKI Mariusz Arkadiusz: pozycja 3 : 4,28% (4 454 głosów)
    • SPICZAK-BRZEZIŃSKA Aleksandra Ewa: pozycja 4 : 4,28% (4 454 głosów)
    • REETZ Andrzej Kazimierz: pozycja 5 : 4,28% (4 454 głosów)
    • LEŚNIEWSKA Grażyna Jadwiga: pozycja 6 : 4,28% (4 454 głosów)
    • SIENKIEWICZ Jacek Kazimierz: pozycja 7 : 4,28% (4 454 głosów)
    • KASPROWICZ Malwina Agnieszka: pozycja 8 : 4,28% (4 454 głosów)
    • KOSIŃSKI Krzysztof: pozycja 9 : 4,28% (4 454 głosów)
    • DĄBROWSKA Ewelina: pozycja 10 : 4,28% (4 454 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA DROGA CZAS GRUDZIĄDZA:

    • ŁASIŃSKI Marcin Tomasz: pozycja 1 : 0,93% (964 głosów)
    • GOSZKA Anna Barbara: pozycja 2 : 0,93% (964 głosów)
    • KLECZEWSKA Teresa Maria: pozycja 3 : 0,93% (964 głosów)
    • BAŁKA Mirosław: pozycja 4 : 0,93% (964 głosów)
    • WYDRZYŃSKI Wiesław: pozycja 5 : 0,93% (964 głosów)
    • GRABOWSKA Monika: pozycja 6 : 0,93% (964 głosów)
    • RAMS Wiktor Władysław: pozycja 7 : 0,93% (964 głosów)
    • GRABOWSKI Paweł Marcin: pozycja 8 : 0,93% (964 głosów)
    • ŻURAWSKA Iwona Elżbieta: pozycja 9 : 0,93% (964 głosów)
    • SKOWROŃSKI Sławomir: pozycja 10 : 0,93% (964 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOJUSZ OBYWATELSKI GRUDZIĄDZ MACIEJ GLAMOWSKI:

    • GURBIN Szymon: pozycja 1 : 2,25% (2 339 głosów)
    • GBURCZYK Maciej: pozycja 2 : 2,25% (2 339 głosów)
    • ORZECHOWSKI Mateusz: pozycja 3 : 2,25% (2 339 głosów)
    • KACZOROWSKA Maria Ewa: pozycja 4 : 2,25% (2 339 głosów)
    • MELKOWSKA-LEMKE Kamila: pozycja 5 : 2,25% (2 339 głosów)
    • CZEPEK Jakub Arkadiusz: pozycja 6 : 2,25% (2 339 głosów)
    • FLACZYŃSKI Lech Wiesław: pozycja 7 : 2,25% (2 339 głosów)
    • MELLER-MURAWSKA Dorota Maria: pozycja 8 : 2,25% (2 339 głosów)
    • BETLEJEWSKA Wioleta: pozycja 9 : 2,25% (2 339 głosów)
    • TESZ Włodzimierz Marek: pozycja 10 : 2,25% (2 339 głosów)

Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Eurowybory 2024. Najważniejsze "jedynki" na listach

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na grudziadz.naszemiasto.pl Nasze Miasto