Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce Kamil Zieliński
O godz. 17 rozpocznie się mecz Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce.

Olimpia Grudziądz 0:1 Pogoń Siedlce
40' Carlos Monje Serrano

Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel - Adrian Bielawski (68' Patryk Szymański), Michał Łabędzki, Michal Piter-Bućko, Adam Banasiak - Dariusz Kłus (46' Kamil Kurowski), Rok Elsner, Denis Popović, Robert Szczot (39' Maciej Rogalski), Marcin Kaczmarek - Arkadiusz Aleksander.
Rezerwowi: Bartosz Fabiniak, Bartosz Jaroch, Maciej Rogalski, Kamil Kurowski, Sebastian Zalepa, Marcin Smoliński, Patryk Szymański.

Pogoń Siedlce: Andrzej Witan - Jan Grzesik, Marcin Paczkowski, Tomasz Lewandowski, Jarosław Ratajczak - Carlos Monje Serrano, Piotr Kosiorowski, Nicolas Chietino, Cezary Demianiuk, Antonio Calderon Vallejo - Donald Djousse.
Rezerwowi: Jacek Kozaczyński, Damian Guzek, Kamil Dmowski, Michał Ogrodnik, Piotr Krawczyk, Adrian Dziubiński, Dawid Dzięgielewski.

90'+7 Koniec meczu
90'+6 Ostry faul Dzięgielewskiego. Sędzia ukarał go żółtą kartką
90'+5 Strata Łabędzkiego, Dziubiński znalazł się sam na sam z Wróblem, znowu górą bramkarz Olimpii!
90'+3 Witan zobaczył żółtą kartkę za opóźnianie gry
90'+3 Gracze Pogoni co chwilę padają na murawę
90'+1 Spotkanie potrwa sześć minut dłużej
90'+1 Calderon schodzi z boiska. Zmieni go Guzek
87' Wróbel znów górą w sytuacji sam na sam! Tym razem wybił piłkę sprzed nóg Dziubińskiego
84' Łabędzki ukarany żółtą kartką
82' Było blisko wyrównania! Koronkowa akcja Olimpii. Popović "miękko" dograł idealnie na głowę Aleksandra, który przestrzelił z dwóch metrów
79' Djousse schodzi z boiska. W jego miejsce zagra Dziubiński
78' Co za akcja Olimpii! Grudziądzanie wymienili kilka podań, Aleksander odegrał do dobrze ustawionego Popovica, który uderzył z ostrego kąta. Piłka o centymetry minęła spojenie słupka z poprzeczką
76' Kontra Pogoni! Djousse znalazł się w sytuacji sam na sam z Wróblem, ale górą golkiper Olimpii!
75' Lewandowski ukarany żółtym kartonikiem
72' Serrano schodzi z boiska. Jego miejsce zajął Dzięgielewski
71' Rogalski ukarany żółtą kartką
71' Olimpia ma teraz ogromną przewagę nad rywalami
70' Piter-Bućko faulowany przez Djousse
68' Kaczmarek popędził prawą stroną boiska i ze skraju pola karnego uderzył minimalnie ponad poprzeczką
67' Ostatnia zmiana w drużynie Olimpii. Szymański zmienił Bielawskiego
65' Kaczmarek dośrodkowywał w pole karne. Żaden z grudziądzan nie zamykał jednak tej akcji
60' Faul na Rogalskim w polu karnym Pogoni. Sędzia znowu nie reaguje...
59' Rogalski uderzony w twarz podczas walki o piłkę przez Kosiorowskiego. Gracz Pogoni zobaczył żółtą kartkę
58' Na boisku zrobiło się bardzo gorąco. Przepychanki między zawodnikami Olimpii i Pogoni
54' Jeden z siedlczan zagrał ręką we własnym polu karnym. Żaden z sędziów tego nie zauważył. Ogromne pretensje grudziądzan do arbitrów, głośne gwizdy rozległy się ze strony trybun. Ewidentna pomyłka sędziów
52' Ależ sytuacja Pogoni! Po strzale jednego z graczy przyjezdnych
51' Serrano popędził z piłką kilkanaście metrów, oddał mocny strzał, jednak piłkę bez problemu wypiąstkował Wróbel
49' Dobra próba prostopadłego podania do Kurowskiego. W ostatniej chwili zagranie przeciął stoper Pogoni
47' Calderon z rzutu wolnego ponad bramką Wróbla
46' Olimpia ustawiona wysoko. Wszyscy gracze na połowie rywala
46' Początek drugiej połowy meczu
46' Kurowski zmienia Kłusa

45'+1 Koniec pierwszej części spotkania
45' Calderon z dystansu ponad bramką Olimpii
45' Sędzia doliczył minutę do podstawowego czasu gry
45' Rogalski walczył bark w bark z rywalem o piłkę. Sędzia dopatrzył się jednak z jego strony nieczystej gry
45' Chietino ostrym wślizgiem zaatakował Kłusa i zobaczył za to żółtą kartkę
43' Elsner zaatakował rywala pod polem karnym Pogoni. Nie zdołał jednak odebrać mu piłki
40' Gol dla Pokoni. Obrońcy Olimpii zagapili się, dobrym podaniem został obsłużony Serrano, który znalazł się sam na sam z Wróblem i umieścił piłkę pod poprzeczką
38' Dobra akcja Olimpii! Wrzutka Kaczmarka ze lewego narożnika boiska, Aleksandra uprzedził Witan, który wybił piłkę przed pole karne, tam był Elsner, który oddał mocny strzał, który zablokował jeden z graczy Pogoni. Piłka trafiła jeszcze do Aleksandra, który z ostrego kąta uderzył ponad poprzeczką
36' Djousse ucierpiał podczas walki o piłkę. Nie podnosi się z boiska. Konieczna jest pomoc lekarza
35' Bardzo solidnie prezentuje się Banasiak. Przerwał dwie groźne akcje rywali w krótkim czasie
33' Błąd Bielawskiego, który nie przyjął piłki na własnej połowie. Od autu zaczną goście
29' Djousse faulowany w środku pola
27' Djousse minął na lewym skrzydle Bielawskiego i wyłożył piłkę Kosiorowskiemu, który oddał niecelny strzał
25' Aleksander odegrał w polu karnym do Banasiak, który z bliskiej odległości oddał strzał na bramkę. Piłkę z linii wybił Ratajczak
20' Dobre podanie z głębi pola do wybiegającego Aleksandra. Napastnik Olimpii był jednak na spalonym
19' Kłus ukarany żółtą kartką
17' Djousse z dystansu, ale daleko od bramki
16' Świetna sytuacja Pogoni! Po zamieszaniu w polu karnym piłka odbiła się przed nogi Paczkowskiego, który nie trafił do siatki z dwóch metrów
12' Popović wrzucał piłkę z rzutu rożnego, po zamieszaniu trafiła do ustawionego z prawej strony pola karnego Banasiaka. Zawodnik Olimpii oddał strzał, futbolówka trafiła jednak w dobrze ustawionego Witana
11' Świetna wrzutka Popovica do Elsnera, którego strzał z wielkim trudem obronił Witan
9' Gra toczy się na razie głównie w środkowej strefie boiska
7' Serrano popędził prawą stroną boiska i dośrodkował ustawionemu na trzecim metrze Donalda Djousse. Kameruńczyk oddał strzał głową, ale ponad poprzeczką
7' Kosiorowski dopadł do piłki wybitej przed pole karne Olimpii i oddał strzał, jednak bardzo niecelny
4' Szczot odegrał na skrzydło, do wbiegającego Bielawskiego. Młody obrońca sfaulował jednak Demianiuka podczas walki o piłkę
2' Wrzutka Kaczmarka w pole karne, tam był niepilnowany Aleksander. Napastnik Olimpii nie zdołał jednak przeciąć podania i futbolówka opuściła boisko
1' Rozpoczęli siedlczanie!

17:00 Obie jedenastki wyszły już na boisko!