Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Na zakończenie rozgrywek pierwszej ligi Olimpia Grudziądz zremisowała z Widzewem Łódź.

Olimpia Grudziądz: Bartosz Fabiniak - Bartosz Jaroch (76' Adrian Bielawski), Michał Łabędzki, Michal Piter-Bućko, Adam Banasiak - Rok Elsner, Marcin Smoliński (81' Patryk Szymański), Denis Popović, Marcin Kaczmarek, Patryk Skórecki (72' Maciej Rogalski) - Rafał Babul.

Rezerwowi: Michał Wróbel, Adrian Bielawski, Sebastian Zalepa, Maciej Rogalski, Patryk Urbański, Patryk Szymański, Oskar Trzepacz.

Widzew Łódź: Maciej Krakowiak - Kondrad Wrzesiński, Arkadiusz Kasperkiewicz, Szymon Zgarda, Kosuke Kimura, Mateusz Janiec, Maksymilian Rozwandowicz, Mariusz Rybicki, Velijko Batrović, Tomasz Lisowski, David Kwiek.

_Rezerwowi: _Matko Perdijić, Adrian Kralkowski, Kamil Wielgus, Damian Kozieł, Marcin Kozłowski, Bartosz Brodziński.

95' Koniec spotkania
94' Żółta kartka dla Pitera-Bućko
90' Sędzia do podstawowego czasu gry doliczył trzy minuty
90' Szymański obsłużony niezłym podaniem, był jednak kryty przez dwóch zawodników i nie miał miejsca na oddanie precyzyjnego strzału
89' Bielawski świetnie dograł w pole karne, ale znowu jeden z grudziadzan główkował ponad bramką
89' Faul na zawodniku Olimpii. Będzie dobra okazja do wrzutki
87' Tempo meczu wyraźnie spadło. Upał daje się piłkarzom we znaki
82' Rajd Rogalskiego w polu karnym Widzewa, ale zakończyło się stratą piłki
81' Szymański za Smolińskiego
78' Wrzutka Popovica w pole karne, główkował Piter-Bućko, ale minimalnie ponad poprzeczką
78' Kozłowski zmienia Jańca
77' Elsner świetnie zagrał do wybiegającego Popovica, którego strzał poza boisko wybił Krakowiak! Ależ akcja gospodarzy!
76' Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Jarocha zmienił Bielawski
75' Kasperkiewicz znalazł się sam na sam z Fabiniakiem! Górą tym razem jednak golkiper Olimpii!
72' Rogalski za Skóreckiego
63' Babul dostał podanie na skrzydło, świetnie na obieg ograł obrońcę i oddał mocny strzał, ale obok bramki!
61'Gooooool! Świetne podanie do Elsnera, który znalazł się sam na sam z bramkarzem Widzewa, oddał techniczny strzał, który Krakowiak jeszcze odbił, ale futbolówka wturlała się do bramki!
60' Popović sam na sam z Krakowiakiem, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i został ograny przez obrońców
59' Banasiak z dystansu minimalnie ponad poprzeczką Widzewa!
58' Mecz został wznowiony
53' Kibice Widzewa rzucają petardy i race na boisko. Jedna z nich zraniła sędziego liniowego. Kibole z Łodzi rzucali jeszcze petardy nawet, kiedy sędzia był opatrywany. Mecz na razie przerwany. Trwa narada z delegatem PZPN
49' Podanie do Jarocha, który w polu karnym obrócił się z piłką i oddał mocny strzał, ale obok bramki
47' Zamieszanie pod bramką gości. Piłka trafiła do Elsnera, który uderzył z półwoleja. Futbolówka zatrzymała się jednak na obrońcach, którzy stali w świetle bramki
46' Początek drugiej połowy

45' Koniec pierwszej części spotkania. Olimpia niespodziewanie przegrywa z Widzewem 0:1.
42' Pierwsza akcja Widzewa i od razu gol! Świetnie w tempo wyszedł Batrović, znalazł się sam na sam z Fabiniakiem i wpakował piłkę do siatki!
40' Przejęcie Popovica, ale chwilę później niecelnie podał i przy piłce znów łodzianie
34' Smoliński w sytacji sam na sam, ale trafił prosto w nogi Krakowiaka!
34' Wrzutka z rzutu wolnego, najwyzej wyskoczył Piter-Bućko, piłka minęła jednak poprzeczkę
30' Długie podanie Smolińskiego do Kaczmarka. Ten zszedł ze skrzydła do środka i oddał mocny strzał, który "na raty" chwycił Krakowiak
27' Strata Smolińskiego i z groźną kontrą wychodzili łodzianie. Jeden z nich źle zagrał piłkę, która wyszła poza linię boczną
25' Zakotłowało się w okolicach pola karnego Widzewa. Piłka trafiła przed pole karne do Elsnera, który zdecydował się na strzał. Pomylił się jednak o dobrych kilka metrów
23' Chwila przerwy na uzupełnienie płynów
22' Niezłe zagranie w kierunku Babula, szybszy był jednak Krakowiak
20' Kibice Olimpii odpalili race. Zadymiło się na stadionie w Grudziądzu
16' Popović ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego
15' Wrzutka Skóreckiego w pole karne, ale minęli się z nią wszyscy gracze
12' Ładna piłka "Popo" w kierunku Kaczmarka, w ostatniej chwili uprzedził go jednak Lisowski, wybijając futbolówkę poza boisko
11' Aaaaaj! Ależ Olimpia miała okazję! Babul przejął piłkę blisko bramki gości, świetnie "wypuścił" lewą stroną Popovica, który znalazł się sam na sam z bramkarzem Widzewa. Przymierzył lewą nogą, ale piłka trafiła tylko w słupek!
7' Łodzianin faulował w lewym narożniku boiska. Popović wrzucał z rzutu wolnego, ale zbyt mocno i piłka minęła poprzeczkę bramki Krakowiaka
6' Babul w niezłej sytuacji, ale jego strzał otarł się o przeciwnika. Rzut rożny dla Olimpii
5' Faul Skóreckiego na Zgardzie
3' Popović znalazł się na przeciwko stopera Widzewa, zaczął dryblować, ale zdążyli wrócić już pozostali obrońcy Widzewa. Słoweniec odegrał na prawą stronę do Kaczmarka, poradził z nim sobie jednak waracajacy gracz z Łodzi
3' Piter-Bućko przerwał kontrę gości
1' Rozpoczął Widzew

16:00 Obie jedenastki są już na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek
15:30 Rozgrzewają się już gracze Widzewa
15:00 Witamy ze Stadionu Centralnego w Grudziądzu! Już za godzinę rozpocznie się ostatni mecz w tym sezonie! Na swoje sektory wchodzą już powoli fani Olimpii i Widzewa