Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Olimpia Grudziądz na własnym boisku podejmuje Chojniczankę Chojnice. Relacja live, na żywo, online.

Olimpia Grudziądz 0:0 Chojniczanka Chojnice

Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel - Bartosz Jaroch, Michał Łabędzki, Sebastian Zalepa, Marcin Woźniak - Rok Elsner (71' Kamil Kurowski), Marcin Smoliński (60' Adam Cieśliński), Denis Popović, Maciej Rogalski (85' Patryk Skórecki), Marcin Kaczmarek - Arkadiusz Aleksander
Rezerwowi: Bartosz Fabiniak, Adam Banasiak, Dariusz Kłus, Kamil Kurowski, Patryk Skórecki, Robert Szczot, Adam Cieśliński

Chojniczanka Chojnice: Damian Podleśny - Daniel Chyła, Piotr Kieruzel, Michał Markowski, Marek Gancarczyk, Jakub Mrozik, Paweł Zawistowski, Rafał Grzelak (74' Krystian Feciuch), Łukasz Suchocki (70' Bartłomiej Niedziela), Wojciech Lisowski, Rafał Siemaszko (84' Przemysław Czerwiński).
Rezerwowi: Rafał Misztal, Przemysław Czerwiński, Krystian Feciuch, Damian Gałązka, Przemysław Laskowski, Bartłomiej Niedziela, Andrzej Rybski

90'+3 Koniec meczu. Olimpia remisuje z Chojniczanką
90' Spotkanie potrwa 3 minuty dłużej
89' Lisowski mocno z dystansu, ale minimalnie obok słupka
86' Łabędzki pewnie zatrzymuje groźną akcję gości
85' Skórecki zmienia Rogalskiego
84' Ostatnia zmiana w ekipie Chojniczanki. Czerwiński za Siemaszko
78' Po ładnej akcji piłka trafiła w pole karne do Cieślińskiego, który odegrał ją Popovicowi. Słoweniec strzelał z pierwszej piłki, ale nad bramką gości
75' Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Chojniczanki najwyżej wyskoczył Zalepa, i znów strzelił minimalnie obok prawego słupka
75' Po zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła do Zalepy, który oddał strzał blisko prawego słupka. Z trudem piłkę wybił Podleśny!
74' Feciuch za Grzelaka
72' Kaczmarek wrzucał w pole karne do Cieślińskiego. Szybki był jednak Podleśny, który złapał piłkę
72' Aleksander naciskał Kieruzela i zmusił go do wybicia piłki na aut
71' Kurowski za Elsnera
70' Niedziela zmienił Suchockiego
68' Elsner czystym wślizgiem zabrał piłkę rywalowi, ale sędzia dopatrzył się faulu
63' Groźna kontra Olimpii, ale źle zagrał Rogalski. Piłka trafiła jeszcze do Jarocha, który próbował wrzucić w pole karne, ale zrobił to za mocno
62' Kaczmarek ukarany żółtą kartką
60' Cieśliński zastąpił Smolińskiego. Olimpia zagra dwoma napastnikami
59' Zalepa zablokował piłkę podczas próby dośrodkowania. Rzut rożny dla przyjezdnych
59' Znowu inicjatywę ma Chojniczanka
58' Grzelak zmarnował rzut wolny. Przekombinował i strzelił lekko daleko od słupka
57' Sędzia dopatrzył się faulu grudziądzan przed polem karny. Goście będą mieli świetną okazję do strzału
54' Zawistowski w pole karne, ale piłkę pewnie chwycił Wróbel
53' Szybka wrzutka z autu do wybiegającego Aleksandra, który wygrał siłowy pojedynek z rywalem, dobiegł do narożnika i chciał dograć w pole karne, ale nie miał tam żadnego partnera do gry. Ostatecznie próbował podać nadbiegającemu Popovicowi, ale przeciął to gracz Chojniczanki
49' Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Chojniczanki. Szybko wyjaśnili przyjezdni, wybijając futbolówkę
49' Chyła faulował Kaczmarka 30 metrów od własnej bramki
47' Suchocki w świetnej sytuacji strzelił obok bramki Olimpii
46' Druga połowa właśnie się rozpoczęła

45'+1 Koniec pierwszej części spotkania
45'+1 Woźniak głową po wrzutce z rzutu rożnego. Ponad bramką
45' Po rzucie rożnym piłka trafiła do zamykającego akcję Woźniaka, który oddał mocny strzał, ale obił jeszcze rywala. Kolejny rzut rożny
43' Ogromne zamieszanie w polu karnym Olimpii. Piłka krążyła między zawodnikami, ostatecznie wybił ją Zalepa
40' Groźna akcja Grzelaka, którego strzał z trudem poza linię końcową wybił Wróbel
38' Suchocki jest dziś bardzo aktywny. Teraz strzelał z 20 metrów, ale ponad bramką Olimpii
35' Mrozik z dystansu obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Wróbla
34' Kaczmarek z prawej strony dogrywał w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Elsner, jednak nie sięgnął piłki
31' Smoliński popędził z piłką, oddał strzał sprzed pola karnego, ale zbyt lekki, by zaskoczyć Podleśnego
29' Co za akcja Olimpii! Jaroch zwiódł rywala z prawej strony, wrzucił w pole karne idealnie na głowę osamotnionego Rogalskiego, który źle trafił w piłkę głową i nie zdobył bramki z trzech metrów...
27' Woźniak wywalczył rzut rożny, którego sędzia nie odgwizdał. Słaba forma arbitra z Bydgoszczy
24' Jeden z zawodników Chojniczanki zagrał ręką we własnym polu karnym. Gwizdek sędziego jednak milczy
24' Jaroch jest już zdolny do gry
23' Jaroch ucierpiał w starciu z rywalem. Potrzebuje pomocy medycznej
23' Woźniak sfaulował Suchockiego w środku pola
21' Faul Rogalskiego na Suchockim przed polem karnym Chojniczanki
20' Suchocki mógł otworzyć wynik, ale świetnie w bramce spisał się Wróbel!
19' Elsnser świetnie zwiódł rywala i oddał dobry strzał, który pewnie wyłapał jednak Podleśny
17' Świetne odegranie Rogalskiego do wybiegającego Woźniaka. Obrońca Olimpii zmylił rywala przy polu karnym i wrzucił piłkę przed bramkę chojniczan. Nikt z jego kolegów nie zamykał tej akcji
17' Chojniczanka po stracie piłki bardzo szybko organizuje się w obronie. To utrudnia wyprowadzanie szybkich kontrataków przez Olimpię
15' Popović dogrywał w pole karne z rzutu wolnego. Zrobił to jednak zbyt lekko, piłka jeszcze skozłowała przed zawodnikiem Chojniczanki, ale żaden z grudziądzan tego nie wykorzystał
15' Rogalski faulowany przez Grzelaka przy lewej linii
13' Suchocki złapany na spalonym
11' Jaroch świetnym wślizgiem wybił piłkę Gancarczykowi
11' Aleksander z prawej strony boiska, blisko linii końcowej zwiódł rywala, chciał wyłożyć piłkę koledze z drużyny przed bramkę, ale Zawistowski dobrze to odczytał
10' Ładna wymiana piłki między graczami Chojniczanki, piłkę przed pole karne dostał Grzelak, przełożył sobie piłkę na lewą nogę i strzelił obok słupka
10' Suchocki przewrócił się w polu karnym Olimpii, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego
9' Żółta kartka dla Smolińskiego
7' Wrzutka w pole karne Olimpii i jeden z grudziądzan wybija głową piłkę poza linię końcową. Rzut rożny dla gości
7' Na razie to chojniczanie dominują na boisku
5' Wydawało się, że ręką przed własnym polem karnym zagrał jeden z zawodników z Chojnic, ale sędzia tego nie zauważył. Siemaszko wybiegł do groźnej kontry, dotarł z piłką w pole karne Olimpii i oddał mocny strzał w środek bramki, który odbił Wróbel
3' Faul Olimpii w środku pola
2' Gancarczyk wrzucał z lewej strony boiska, ale czujny był Woźniak, który wybił piłkę
2' Denis Popović popędził lewą stroną boiska, dograł do wybiegającego Rogalskiego, który na skraju pola karnego Chojniczanki zwiódł Markowskiego, ale nie poradził już sobie z Lisowskim
1' Rozpoczęli gracze Olimpii

12.28 Zaczyna się prezentacja! Wyjściowe jedenastki Olimpii i Chojniczanki już na boisku
12.20 Piłkarze zeszli już do szatni. Za dziesięć minut pierwszy gwizdek
12.10 Witamy ze Stadionu Centralnego w Grudziądzu! Zawodnicy obu drużyn już się rozgrzewają