Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz [relacja na żywo]

Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz [relacja na żywo] Łukasz Szalkowski
I-ligowcy wracają do gry po zimowej przerwie. Na inaugurację Flota Świnoujście podejmuje na własnym boisku Olimpię Grudziądz.

Flota Świnoujście 1:0 Olimpia Grudziądz
74' Łukasz Sołowiej

Flota Świnoujście: Sapela - Opałacz, Stasiak, Sołowiej, Margol, Bujok, Niewiada, Brud, Lisowski (68' Nwaogu), Reca, Kort.
Rezerwowi: Skrzeszewski - Wróblewski, Marynowski, Nwaogu, Kolendowicz, Siemko.

Olimpia Grudziądz: Wróbel - Jaroch, Piter-Bućko, Zalepa, Woźniak, Rogalski, Kurowski (82' Skórecki), Elsner, Popović, Kaczmarek (74' Szczot), Cieśliński (67' Aleksander).
Rezerwowi: Fabiniak - Łabędzki, Banasiak, Szczot, Kłus, Aleksander, Skórecki.

90'+3 Koniec meczu. Olimpia mimo, chwilami miażdżącej, przewagi nie potrafiła trafić do siatki rywali. Zdecydowanie można mówić o niespodziance.
90'+2 Popović dośrodkował pole karne, piłka trafiła na głowę Jarocha, który strzelił ponad poprzeczką
90'+2 Faul Niewiady na Popovicu. Nawet Wróbel popędził w pole karne Floty.
90' Sędzia doliczył trzy minuty
90' Wróblewski zastąpił Korta
89' Brud w kierunku Nwaogu, ale zagranie przeciął Wróbel
87' Szczot dośrodkował w pole karne. Tam do piłki dostał się Skórecki, który posłał ją głową ponad bramką
86' Piter-Bućko zablokował strzał Niewiady
85' Skórecki wrzucił futbolówkę w pole karne, do Szczota. W ostatniej chwili zadziałał Sapela i pozbył się zagrożenia sprzed swojej bramki
84' Olimpia prowadzi grę, ale nie oddaje strzałów na bramkę Sapeli. Mądrze bronią się gospodarze
82' Skórecki zastąpił Kurowskiego
80' Kort wrzucał w pole karne, ale piłkę chwycił Wróbel
79' Nwaogu minął Zalepę, zagrał do Korta. Skutecznie interweniował Piter-Bućko
77' Stasiak głową wybił wrzutkę Rogalskiego
75' Gol dla Floty! Sołowiej dopadł do piłki po wrzutce w pole karne, przyjął ją i strzelił nie do obrony
74' Szczot za Kaczmarka
73' Elsner dogrywał do Aleksandra, ale zbyt mocno i piłkę przejął Sapela
72' Wróbel pewnie chwycił piłkę po strzale Korta
72' Dośrodkowanie Bujoka w pole karne Olimpii. Nikt z jego kolegów nie zamknął jednak tej akcji
71' Kurowski niecelnie z 25 metrów
70' Piter-Bućko zobaczył żółty kartonik
68' Zmiana także w ekipie gospodarzy. Za Lisowskiego wszedł Nwaogu
67' Aleksander zmienia Cieślińskiego
65' Piter-Bućko popisał się świetnym wślizgiem, wybijając piłkę spod nóg Bruda
63' Sebastian Zalepa ukarany żółtą kartką
62' Kolejna kontrowersyjna decyzja sędziego. Grudziądzanie domagali się odgwizdania rzutu karnego po podcięciu Kaczmarka przez Recę, kiedy zawodnik Olimpii wychodził do sytuacji sam na sam z Sapelą
61' Kurowski dograł na skrzydło, do Rogalskiego, który dośrodkował w pole karne. Tam Cieślińskiego uprzedził Sapela
60' Co za akcja Olimpii! Grudziądzanie wyprowadzili świetną kontrę, Popović dograł do Rogalskiego, który zwodem zmylił Sołowieja i oddał strzał na bramkę Sapeli. Piłka minęła jednak słupek
57' Opałacz zablokował wrzutkę Kaczmarka, a piłkę zdołał jeszcze przechwycić Elsner, który zdecydował się na strzał. Próba Słoweńca jednak daleka od ideału
56' Teraz Popivić popędził prawym skrzydłem, wbiegł w pole karne i oddał strzał obok bramki Floty. Grudziądzanie coraz bliżsi objęcia prowadzenia
55' Świetnie Rogalski! Skrzydłowy Olimpii zszedł do środka boiska i oddał mocny, celny strzał na bramkę Wyspiarzy. Sapela musiał wyciągnąć się jak struna, by sparować piłkę
54' Popović zwiódł rywali o dograł w pole karne, ale nie było tam żadnego z jego kolegów
54' Olimpia atakuje raz za razem. W końcu zaczęła grać jak na faworyta przystało
53' Aktywny w ostatnich minutach Jaroch znów dał o sobie znać. Tym razem wrzucał w pole karne, ale poradzili sobie z nią defensorzy Floty, choć nie bez problemów
50' Kort próbował z dystansu zaskoczyć Wróbla, ale nie skierował nawet piłki w światło bramki
50' Popović dośrodkowywał w pole karne gospodarzy i... prawie zdobył bramkę. Margol wybił piłkę z linii bramkowej!
49' Dobry strzał Jarocha! Młody obrońca dopadł do piłki po rzucie różnym i huknął z dystansu. Piłka minęł spojenie słupka z poprzeczką. Było groźnie!
48' Woźniak dograł do Elsnera, który chciał dośrodkować, ale zagranie powstrzymali obrońcy Floty
46' Druga część spotkania właśnie się rozpoczęła

45'+1' Koniec pierwszej połowy. Po grze Olimpii można było spodziewać się więcej. Choć grudziądzanie przeważają, to nie stworzyli sobie groźnej sytuacji, poza tą z 20. minuty
45' Do podstawowego czasu gry sędzia doliczył minutę
44' Popović długo "holował" piłkę, a gdy w końcu zdecydował się na strzał, piłka poszybowała daleko od bramki strzeżonej przez byłego golkipera biało-zielonych
43' Strzał Bruda znów bardzo niecelny
42' Zakotłowało się w polu karnym gości. W dobrej pozycji do strzału byli Reca i Margol, ale żaden z nich nie skierował piłki w stronę bramki Wróbla
42' Olimpia na razie kontroluje grę, ale nie wypada rewelacyjnie
41' Rogalski dograł zbyt mocno do Woźniaka. To mogła być groźna akcja Olimpii
40' Elsner minął Niewiadę, który chwilę później musiał ratować się faulem na Słoweńcu
39' Dośrodkowanie Popovica zbyt mocne i do piłki nie zdołał dojść żaden z zawodników
37' Brud zagrał w pole karne do Recy, który oddał strzał "z woleja". Nie był jednak ani silny, ani celny i pełnie wyłapał go Wróbel
34' Faul Jarocha na Lisowskim. Ten szybko wznowił z rzutu wolnego, ale nie zdołał zmylić Pitera-Bućko, który przeciął podanie
32' Dobra, indywidualna akcja Woźniak. Zdołał minąć dwóch rywali i dograć w pole karne, ale piłka nie dotarła tam do żadnego z graczy Olimpii
31' Brud strzelał z kilkunastu metrów, ale wysoko ponad bramką Wróbla
29' Sołowiej dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale piłkę zatrzymali obrońcy Olimpii
27' Gospodarze opadli nieco z sił. Nie mogą zatrzymać Olimpii, która na stałe zadomowiła się na połowie rywali
26' Woźniak był bezpardonowo zatrzymywany w polu karnym Floty. Sędzia nie dopatrzył się jednak faulu
23' Znowu Kaczmarek dograł do Rogalskiego, który głową posłał piłkę ponad poprzeczką bramki gospodarzy
22' Zalepa zatrzymał groźnie zapowiadającą się kontrę wyspiarzy
211' Strzał Rogalskiego z 16 metrów wybronił Sapela
20' Elsner odebrał piłkę w środku pola, odegrał do Kurowskiego, który zwodem minął zawodnika Floty i zagrał na skrzydło do wybiegającego Kaczmarka. Skrzydłowy Olimpii dograł na dalszy słupek, gdzie świetnie odnalazł się Rogalski. Wykończenie akcji głową było już jednak dalekie od ideału
18' Olimpia znów przeważa. Konstruuje atak pozycyjny na połowie rywali
17' Jaroch dogrywa do Cieślinskiego, jednak niecelnie. Piłkę wyłapał Sapela
16' Na trybuny powoli wchodzą kibice Olimpii
16' Gracz Floty jest w stanie kontynuować grę
15' Na murawie leży Stasiak. Stoper gospodarzy ucierpiał podczas jednego ze starć w powietrzu
14' Kaczmarek dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, ale tam dobrze spisali się obrońcy, którzy wybili piłkę. Kontrę przerwał Popović
13' Dobra akcja Woźniaka, który wywalczył dla Olimpii rzut rożny
11' Opałacz zdołał ominąć mur, ale trafił w dobrze ustawionego Wróbla
10' Piter+Buko przed własnym polem karnym sfaulował Lisowskiego. Świnoujścianie będą mieli świetną okazję do strzału
7' Po początkowej dominacji Olimpii gospodarze uspokoili grę i coraz częściej goszczą na połowie grudziądzan
5' Dobra akcja gospodarzy. Bujok zagrał do Lisowskiego, który wycofał do Margola. Ten oddał strzał na bramkę Wróbla, jednak nie zdołał pokonać golkipera Olimpii
3' Jaroch "wrzucał" w pole karne Floty, ale Sapela złapał piłkę zanim zdołał do niej dotrzeć Piter-Bućko
2' Mocny początek Olimpii! Jaroch odebrał piłkę rywalowi, zagrał do Cieślińskiego, który w polu karnym chciał jeszcze odegrać do Rogalskiego, ale dobrze odczytali to obrońcy Floty
1' Początek spotkania!