Młodzi grudziądzcy karatecy wywalczyli medale na zawodach w Płocku

OPRAC.: (DX)
Podopieczni Janusza Kalamarskiego na zawodach w Płocku
Podopieczni Janusza Kalamarskiego na zawodach w Płocku Nadesłane
Z XII Turnieju Karate Kyokushin w Płocku, grudziądzanie przywieźli aż pięć medali. Zobaczcie, kto je zdobył!

W weekend w Płocku młodzi karatecy z Grudziądza startowali w XII Turnieju Karate Kyokushin zorganizowanym z okazji niedawnego Dnia Dziecka.

W zawodach startowało 133 zawodników z: Malborka, Grudziądza, Włocławka, Płocka, Sztumu.

Reprezentacja Grudziądza wywalczyła 5 medali! Zdobyli je

• Laura Rekowska: 1. miejsce w kumite (kategoria do 35 kg, rocznik 2015), 4. miejsce w kata

• Iga Grabowska: 1. miejsce w kumite (kat. powyżej 35 kg, rocznik 2014) , 2. miejsce w kata

• Oliwia Łuszczewska: 1. miejsce w kumite (kat. powyżej 45 kg, rocznik 2011)

• Agata Samsel: 2. miejsce w kumite (kategoria junior, rocznik 2010)

- Debiutanci Oskar Skupiński i Agata Gumowska po dobrej walce przegrali, ale zdobyli cenne doświadczenie - podkreśla Janusz Kalamarski, trener grudziądzan.

Zawody sędziowali Łukasz i Artur Jankowscy.