Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów [zapis relacji na żywo]

Łukasz Szalkowski
Kamil Zieliński
Olimpia od początku sezonu jest w poważnym kryzysie. Grudziądzanie tym razem przegrali z GKS Bełchatów.

Olimpia Grudziądz 1:3 GKS Bełchatów
6' Aghwan Papikjan
14' Michal Piter-Bućko
31' Vaclav Cverna
81' Aghwan Papikjan

Olimpia Grudziądz: Bartosz Fabianiak - Adrian Bielawski, Michał Łabędzki, Michal Piter-Bućko, Adam Banasiak, Rok Elsner, Marcin Smoliński (60' Dejan Zigon), Kamil Kurowski, Marcin Kaczmarek (70' Marcin Woźniak), Robert Szczot, Fabian Pawela (60' Donald Djousse).
Rezerwowi: Michał Wróbel, Paweł Kowalczyk, Wojciech Reiman, Marcin Woźniak, Dejan Zigon, Donald Djousse, Adam Cieśliński.

GKS Bełchatów: Paweł Lenarcik - Piotr Witasik, Seweryn Michalski, Vaclav Cverna, Mateusz Szymorek, Patryk Rachwał, Lukas Kuban, Bartłomiej Bartosiak, Dawid Flaszka, Aghwan Papikjan, Cezary Demianiuk (76' Hieronim Gierszewski)
Rezerwowi: Kamil Bruchajzer, Marcin Wdowiak, Szymon Zgarda, Paweł Zięba, Jakub Serafin, Szymon Stanisławski, Hieronim Gierszewski.

90'+3 Koniec spotkania. Olimpia, po dzisiejszym zwycięstwie Rozwoju Katowice, spadła na ostatnie miejsce w tabeli
90'+2 Niecelny strzał z rzutu wolnego
90'+2 Faul na Djousse, Będzie rzut wolny z 20 metrów
90' Mecz potrwa trzy minuty dłużej
88' Grudziądzanie stracili już chyba resztki nadziei na zdobycie choćby "oczka"
87' Djousse bardzo niedokładnie. Aut dla rywali
86' Djousse zwiódł rywali, zagrał przed pole karne do Szczota, który zamiast strzelać z pierwszej piłki, długo zwlekał i w końcu posłał piłkę wysoko ponad poprzeczką
81' Kontra gości i gol. Papikjan obsłużony świetnym podaniem, z wyjściem spóźnił się Fabiniak i mógł jedynie obserwować jak piłka wturlała się do siatki
78' Djousse przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, radząc sobie z dwoma defensorami rywali i wywalczył rzut rożny
76' Gierszewski zmienia Demianiuka
75' Kontra bełchatowian, Flaszka w niezłej sytuacji posyła piłkę obok lewego słupka bramki strzeżonej przez Fabiniaka
73' Strzał Szczota z kilkunastu metrów, piłka zatrzymała się na graczu GKS-u
72' Elsner minął dwóch rywali w środku pola, zagrał Kurowskiemu, który był faulowany
70' Kontuzja Kaczmarka. Zmieni go Woźniak
68' Błąd obrońców Olimpii, którzy zderzyli się przy próbie wybicia piłki. Nie skończyło się to jednak bramką dzięki dobremu powrotowi zawodników środka pola
66' Szczot zgrał piłkę Banasiakowi na lewym skrzydle. Dośrodkowanie gracza Olimpii było niecelne i od bramki rozpocznie Lenarcik
63' Grudziądzanie częściej są przy piłce, mają jednak problemy z pokonaniem szczelnej obrony GKS-u
60' Podwójna zmiana w ekipie Olimpii. Zigon zmieni Smolińskiego, a Djousse Pawelę
58' Łabędzki bardzo dobrze spisał się w obronie, sprytnie nabijając rywala
57' Żółta kartka dla Paweli
55' Piter-Bućko strzelał "z przewrotki", jednak ponad bramką
54' Olimpia stara się grać wysoko, goście bronią się jedna mądrze
52' Po rzucie rożnym zrobiło się małe zamieszanie w polu karnym gości, jednak żaden z graczy Olimpii nie oddał strzału
51' Grudziądzanie wymienili kilka podań w środku pola, uwolnił się Szczot, którego powstrzymał jednak rywal. Rzut rożny
50' Szczot ukarany żółtą kartką, mimo że faulu na rywalu raczej nie było
48' Banasiak dobrze włączył się do akcji i został faulowany przez Papikjana
47' Papikjan wrzucał w pole karne grudziądzan, jednak szybszy od rywali był Fabiniak. Sędzia dopatrzył się jeszcze faulu na jednym z obrońców Olimpii
46' Początek drugiej połowy meczu

45' Koniec pierwszej części spotkania
45' Kurowski poradził sobie w pojedynku biegowym z Kubanem, wycofał do Kaczmarka, który dośrodkował w pole karne gości. Piłka opuściła jednak boisko
44' Bardzo dobrze gra na razie Bielawski. Teraz w ciągu minuty zaliczył dwie bardzo ważne interwencje
43' Strata grudziądzan w środku pola, piłka trafiła do Demianiuka, który pobiegł w stronę bramki gospodarzy. Był jednak kryty przez dwóch grudziądzan i jego strzał nie zaskoczył Fabiniaka
43' Pawela jest już na boisku, wygląda na to, że wszystko jest z nim w porządku
41' Faul na Paweli w środku pola. Konieczna będzie chyba interwencja sztabu medycznego
40' Flaszka przewrócił się w polu karnym Olimpii, sędzia nie dopatrzył się jednak faulu na graczu GKS-u
38' Olimpia gra kombinacyjnie i przeważa na boisku. Nie przekłada się to na razie na gole
36' Żółta kartka dla Pitera-Bućko
35' Strzał z rzutu wolnego i w ostatniej chwili piłkę wybił jeden z graczy gości
35' Żółta kartka dla Cverny
34' Błąd Lenarcika, który wyszedł wysoko z bramki, piłka trafiła do Szczota, który "miękko" uderzał na pustą bramkę. Piłkę z linii wybił jeden z graczy GKS-u
33' Dobre dośrodkowanie w pole karne gości. Piłkę głową trącił Pawela, jednak to za mało, by zaskoczyć Lenarcika
33' Faul na Kurowskim w środku pola
31' Gol dla Bełchatowa. Cverna wykorzystał świetną wrzutkę z rzutu wolnego i z bliskiej odległości trafił do bramki
30' Faul Elsnera 40 metrów od bramki Olimpii
28' Wrzutkę Flaszki zatrzymał Elsner
27' Fabiniak sparował obok słupka kąśliwy strzał Rachwała
26' Bielawski faulował w środku pola
25' Dobra akcja Szczota z lewej strony, wycofanie do Paweli, jednak niedokładne
23' Olimpia inaczej rozegrała ten stały fragment gry. Połapali się w tym gracze z Bełchatowa, wybijając piłkę na aut
22' Kaczmarek wywalczył rzut rożny
20' Po dośrodkowaniu z narożnika boiska i strzale gracza Olimpii, piłka o centymetry minęła poprzeczkę brami GKS-u
19' Kolejna dobra wrzutka Banasiaka z rzutu wolnego, znowu jednak dobrze interweniowali goście, wybijając piłkę poza linię końcową
19' Dobre zgranie do Bielawskiego z prawej strony boiska, młodzieżowiec Olimpii został jednak podcięty przez Szymorka. Rzut wolny dla grudziądzan
18' Podanie do Bielawskiego, który nie dał się wyprzedzić rywalowi i dograł w pole karne. Tam najszybszy był Lenarcik, który chwycił futobolówkę
14' Grudziądzanie dopięli swego! Po kilku składnych akcjach piłka w końcu wpadła do bramki gości! Świetnego podania w głąb pola karnego nie wykorzystał jeden z graczy Olimpii, jednak w odpowienim miejscu był Michal Piter-Bućko, który z bliskiej odległości skierował piłkę do siatki!
13' Ależ sytuacja Olimpii! Świetnie w bramce zachował się jednak Lenarcik
12' Bielawski świetnie zauważył Smolińskiego wbiegającego w pole karne bełchatowian i zagrał do niego. Smoliński źle przyjął piłkę i odebrał sobie szansę na skuteczne wykończenie akcji. Zgrał jednak do tyłu, do Paweli. Piłka po mocnym strzale napastnika Olimpii minęła bramkę
11' Piłkę po wrzutce z rzutu rożnego pewnie chwycił Lenarcik
10' Groźne dośrodkowanie Banasiaka, ale piłkę poza boisko wybił Kuban. Rzut rożny dla Olimpii
10' Bielawski faulowany na połowie rywala
6' Gol dla gości! Po wrzutce z rzutu rożnego uderzał jeden z graczy GKS-u, jednaka dobrze interweniowali grudziądzanie. Piłka trafiła jeszcze do Papikjana, który wykorzystał zamieszanie i umieścił futbolówkę w siatce
5' Piter-Bućko faulował w okolicach narożnika boiska
4' Elsner faulował Kubana w środku pola
3' Grudziądzanie od początku grają wysokim pressingiem
2' Dobra wrzutka Banasiaka z rzutu wolnego, zabrakło niewiele, by jeden z graczy Olimpii dotarł do piłki
1' Rajd Łabędzkiego, który przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i został faulowany przez Bartosiaka
1' Rozpoczęli grudziądzanie!