Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Olimpia Grudziądz: Fabiniak – Bielawski, Piter-Bućko, Łabędzki, Woźniak – Reiman (79' Cieśliński), Kurowski, Smoliński (71' Kasperkiewicz), Kaczmarek, Szczot – Djousse (84' Zigon).
Rezerwowi: Wróbel – Kowalczyk, Lewandowski, Kasperkiewicz, Skórecki, Zigon, Cieśliński.

GKS Katowice: Dobroliński – Pietrzak, Czerwiński, Wołkowicz (55' Bębenek), Pielorz, Kamiński, Leimonas (69' Burkhardt), Jurkowski, Frańczak, Trochim (46' Iwan), Ciechanowski.
Rezerwowi: Kuchta – Bębenek, Szołtys, Duda, Praznovsky, Burkhardt, Iwan.

90'+3 Koniec spotkania! Olimpia wygrała drugi mecz tego sezonu
90'+1 Burkhardt z rzutu wolnego wprost w Fabiniaka
90' Sędzia doliczył trzy minuty do podstawowego czasu gry
90' Faul na jednym z katowiczan tuż przed własnym polem karnym. GKS ma świetną okazję do wyrównania
89' Bębenek w niezłej sytuacji, jedna dograł fatalnie
87' Kontra grudziądza, mieli świetną okazję na strzał w polu karnym rywali, ale pogubili się w tym wszystkim i stracili piłkę
86' Wrzutka w pole karne grudziądzan i spokojne wybicie przez gospdarzy
85' Kaczmarek faulem zatrzymał groźną kontrę rywali
84' Dejan Zigon zastąpił Djousse
83' Ciechański główkował w polu karnym Olimpii, jednak piłkę pewnie chwycił Fabiniak
82' Iwan świetnie przyjął piłkę w polu karnym Olimpii, był w świetnej sytuacji do oddania strzału, ale piłkę w ostatniej chwili wygarnął mu Łabędzki
81' Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzał głową Djousse i piłka w rękawicach Dobrolińskiego
80' Dobra akcja Olimpii i jest rzut rożny
79' Kontuzjowanego Reimana zastąpił Cieśliński
78' Reiman doznał kontuzji. Zostaje znoszony na noszach
76' Dobrym podaniem obsłużony Djousse, który "wyłożył" piłkę Kaczmarkowi. Skrzydłowy Olimpii oddał niezły strzał, ale piłka przetoczyła się obok słupka
76' Bębenek "zawiesił" piłkę nad polem karnym Olimpii i chwycił ją Fabiniak
73' Piter-Bućko sfaulował Dobrolińskiego, zobaczył za to żółtą kartkę
73' Dobra piłka na wybieg do Pitera-Bućko, ale szybszy był Dobroliński, który wygarnął piłkę sprzed nóg stopera Olimpii
72' Burkhardt posłał "petardę" sprzed pola karnego, jednak wysoooooko ponad bramką
72' Iwan z dystansu, piłka odbiła się od jednego z gospodarzy i niemal wpadła "za kołnierz" Fabiniaka
71' Zmiana także w szeregach Olimpii. Kasperkiewicz wszedł za Smolińskiego
69' Ostatnia zmiana w ekipie gości. Burkhardt zmienił Leimonasa
66' Ciechański przy linii końcowej opierał się atakom Łabędzkiego, odegrał przytomnie do Leimonasa, którego wrzutka w pole karne Olimpii była daleka od ideału
65' Kurowski przepchnął rywala przy linii bocznej i sędzia odgwizdał faul
64' Kurowski z łatwością minął kilku rywali blisko pola karnego katowiczan, odegrał Bielawskiemu, który oddał anemiczny strzał sprzed pola karnego
63' Pielorz zagrał dugą piłkę do Bębenka, ten minął Szczota, jednak jego wrzutka w pole karne Olimpii była fatalna
62' Iwan oddał strzał, ale Fabiniak przeniósł piłkę ponad poprzeczką
60' Błąd Bielawskiego we własnym polu karnym. Wybijając piłkę nabił Frańczaka, jednak skrzydłowy GKS-u nie opanował piłki i wybił ją Łabędzki
59' Bębenek za Wołkowicza
57' Olimpia ma dziś bardzo dużo stałych fragmentów gry, jednak żadnego z nich nie potrafi wykorzystać
56' Zagranie Leimonasa do Frańczaka, któreg wypchnął Woźniak. Z piątego metra rozpocznie Fabiniak
55' Dobre dośrodkowanie Kaczmarka w pole karne, wysoko wyszedł Dobroliński i minął się z piłką, jednak bez konsekwencji, bo futbolówka opuściła boisko
54' Szczot faulowany 50 metrów od bramki katowiczan
53' Ciechański przewracał się w polu karnym Olimpii, jednak gwizdek sędziego milczy
52' Dobra akcja Woźniaka, który zakręcił rywalem na skrzydle i zagrał dobrą piłkę w pole karne rywali. Jurkowski minął się z piłką i w idealnej sytuacji znalazł się Djousse, jednak nie umieścił piłki w siatce
50' Woźniak poradził sobie na skrzydle z rywalem
50' Szczot faulowany na własnej połowie
47' Gra toczy się teraz spokojniej, żadna z drużyn nie forsuje na razie tempa
46' Atomowy strzał Iwana z narożnika pola karnego. Fabiniak z najwyższym trudem wybił piłkę poza boisko
46' Początek drugiej połowy
46' Zmiana w zespole z Katowic. Trochima zastąpił Bartosz Iwan

45'+2 Koniec pierwszej części meczu
45'+1 Bielawski zatrzymał Wołkowicza tuż przy linii bocznej. Młodzieżowiec Olimpii na razie radzi sobie dobrze po dłuższej przerwie od gry
45' Sędzia doliczył dwie minuty do podstawowego czasu gry
45' Kaczmarek ucierpiał w starciu z rywalem. Długo nie podnosi się z murawy, konieczna jest interwencja medyków
42' Łabędzki bliski straty na własnej połowie, ale zdołał wygarnąć piłkę Trochimowi
37' Goooooool! Kurowski przymierzył sprzed pola karnego idealnie przy lewym słupku. Dobroliński nie miał szans!
36' Co za interwencja Fabiniaka! Wyciągnął się jak struna po strzale głową Trochima i sparował piłkę poza pole karne niemal z linii bramkowej
35' Reiman ukarany żółtą kartką za faul na Pietrzaku 40 metrów od własnej bramki
30' Łabędzki lewą nogą sprzed pola karnego minimalnie obok słupka! Olimpia próbuje dziś strzałów z dystansu i faktycznie są one bardzo niebezpieczne
28' Faul taktyczny Trochima na Kaczmarku
26' Trochim faulowany w okolicach środka boiska i rzut wolny dla gości. Wrzutka w pole karne z rzutu wolnego minęła wszystkich i pewnie chwycił ją Fabiniak
24' Świetna kontra grudziądzan! Idealne podanie za plecy obrońców dostał Kurowski, którego strzał zablokował w ostatniej chwili Leimonas
22' Djousse świetnie przyjął piłkę posłaną przez Reimana, ograł dwóch rywali i popędził w pole karne katowiczan. Wywalczył rzut rożny
20' Wrzutka Bielawskiego na głowę Szczota, który nie zdołał jednak wygrać pojedynku w powietrzu z rosłym stoperem GKS-u
16' Seria strat obu drużyn w środku pola. Z kontrą wyszła Olimpia, jednak Kaczmarek zbyt mocno wrzucał piłkę w pole karne rywali
13' Co za dośrodkowanie Pietrzaka w pole karne Olimpii! Piłkę idealnie na głowę dostał Trochim, który strzałem głową nie pokonał jednak Fabiniaka
11' Reiman sfaulowany przez Jurkowskiego w środku pola
10' Czerwiński dobrze zagrał do wybiegającego prawym skrzydłem Frańczaka, ten dograł w pole karne do Ciechańskiego, który przyjął piłkę, jednak przy próbie ogrania obrońcy Olimpii stracił futbolówkę
9' Djousse znów spróbował swoich sił z dystansu i znowu było blisko bramki
8' Djousse uderzał sprzed pola karnego i brakowało naprawdę niewiele, by cieszył się z bramki. Bardzo groźna sytuacja grudziądzan!
6' Próba wrzutki w pole karne przez Kaczmarka, jednak głową zablokował jeden z graczy GKS-u. Chwilę później Kaczmarek "poprawił" z prawej nogi i Bielawski wywalczył rzut rożny
5' Kamiński dobrze zatrzymał Reimana przy linii końcowej
4' Pietrzak faulował Kaczmarka w środku pola
2' Żółta kartka dla Smolińskiego
1' Dobra interwencja Łabędzkiego przed własnym polem karnym
1' Rozpoczęli grudziądzanie