Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wisła Płock - Olimpia Grudziądz [zapis relacji live]

Kamil Zieliński
Olimpia Grudziądz drugi w tym sezonie mecz wyjazdowy rozgrywała w Płocku. Tamtejsza Wisła plasuje się w "czubie" tabeli i była faworytem sobotniej potyczki.

Wisła Płock 3:0 Olimpia Grudziądz
44' Mikołaj Lebedyński
68' Jakub Bąk
90'+3 Patryk Stępiński

Wisła Płock: Seweryn Kiełpin, Cezary Stefańczyk, Bartłomiej Sielewski, Przemysław Sielewski, Marko Radić, Maksymilian Rogalski, Wojciech Łuczak, Damian Piotrowski (65' Jakub Bąk), Dimitar Iliev, Arkadiusz Reca (Patryk Stępinski), Mikołaj Lebedyński (87' Lukas Kubus)
Rezerwowi: Bartosz Kaniecki, Jakub Bąk, Maciej Kostrzewa, Dominik Kun, Lukas Kubus, Piotr Mroziński, Patryk Stępiński

Olimpia Grudziądz: Bartosz Fabiniak, Paweł Kowalczyk, Michał Łabędzki, Michal Piter-Bućko, Marcin Woźniak, Patryk Skórecki, Marcin Smoliński (62' Adam Banasiak), Wojciech Reiman (75' Fabian Pawela), Kamil Kurowski, Marcin Kaczmarek, Adam Cieśliński (46' Donald Djousse)
Rezerwowi: Michał Wróbel, Adam Banasiak, Adrian Bielawski, Donald Djousse, Arkadiusz Kasperkiewicz, Tomasz Lewandowski, Fabian Pawela

90'+4 Koniec meczu
90'+3 Kubus obsłużył Stępińskiego świetnym podaniem, a ten umieścił piłkę w siatce
90'+1 Kubus znalazł się w sytuacji sam na sam. Górą znowu golkiper Olimpii!
90' Sędzia doliczył cztery minuty do podstawowego czasu gry
88' Kaczmarek kontuzjowany. Trener Skowronek wykorzystał już wszystkie zmiany, więc grudziądzanie dokończą mecz w "dziesiątkę"
87' Kubus za Lebedyńskiego
80' Tempo meczu zdecydowanie spadło. Dziś na boisku niewiele się już chyba wydarzy
77' Łuczak strzelał z kilkudziesięciu metrów. Piłka minęła jednak bramkę Fabiniaka
75' Pawela zmienił Reimana
73' Stępiński za Recę
72' Piter-Bućko strzelał z dystansu z 18 metrów, ale nie zagroził bramce Kiełpina
68' Iliev obsłużył Bąka świetnym podaniem, a ten bez problemu wykorzystał dobrą sytuację
66' Reca znalazł się w sytuacji sam na sam z Fabiniakiem. Golkiper Olimpii wyszedł górą z tego starcia!
64' Woźniak znów świetnie w destrukcji. Dobrym wślizgiem zatrzymał Piotrowskiego
63' Woźniak zbyt mocno dogrywał w kierunku Reimana. Od bramki rozpocznie Kiełpin
62' Banasiak zmienił Skóreckiego
61' Skórecki z dystansu, zablokował to Stefańczyk i z groźną kontrą wyszli gospodarze. WOźniak jednak dobrze interweniował i pozbył się zagrożenia sprzed własnej bramki
59' Reiman wrzucał z rzutu wolnego, piłkę na oślep wybił Rogalski. Do futbolówki dopadł Kurowski, który uderzył celnie z 28 metrów, jednak zbyt lekko, by sprawić Kiełpinowi problemy
58' Smoliński strzelał z dystansu, piłka odbiła się od jednego z płocczan i opuściła plac gry
56' Reca nie zdołał minąć Kowalczyka na skrzydle
54' Reca zwiódł jednego ze stoperów Olimpii, dośrodkował ale Fabiniak chwycił piłkę
52' Reca główkował po wrzutce Stefańczyka, ale niecelnie
50' Djousse ukarany żółtym kartonikiem
49' Kaczmarek wrzucił na długi słupek do Skóreckiego, który nie zdołał jednak wykończyć akcji
48' Kaczmarek dobrze dograł w kierunku Djousse. Napastnik Olimpii był jednak na spalonym
47' Łuczak faulowany przez Woźniaka w środku pola
46' Początek drugiej części spotkania

45' Koniec pierwszej części spotkania
45' Kaczmarek z rzutu wolnego prosto w ręce Kiełpina
44' Gol dla Wisły! Reca ograł Kowalczyka, Fabiniak wyszedł do piłki, jednak nie zdążył jej przejąć. W tym czasie Reca dograł niepilnowanemu Lebedyńskiemu, który trafił do pustej bramki
43' Cieśliński z 15. metrów, z problemami piłkę łapał Kiełpin
40' Woźniak zszedł do środka, oddał strzał sprzed pola karnego, jednak wysoko ponad bramką płocczan
38' Reca popędził środkiem pola, dograł na skrzydło Piotrowskiemu, którego dośrodkowanie w pole karne okazało się niecelne
35' Strzał z rzutu wolnego. Rogalski jednak uderzył wprost w Fabiniaka
34' Smoliński dośrodkował w pole karne Wisły, piłkę musnął Reiman, jednak chwycił ją Kiełpin
32' Kaczmarek centrował z rzutu rożnego, jednak nie udało mu się zaskoczyć Kiełpina
31' Łuczak główkował po dograniu Stefańczyka, ale wysoko ponad bramką Fabiniaka
30' Kaczmarek zobaczył żółtą kartkę
30' Iliev obsłużony dobrym podaniem z głębi pola, nie zdołał jednak opanować piłki
27' Iliev sprzed pola karnego, ale obok bramki
25' Sielewski posłał długą piłkę w kierunku Recy, jednak zbyt mocno. Piłkę przechwycił Fabiniak
23' Kaczmarek próbował "szarpać grę" skrzydłem, jednak jego rajd powstrzymał Szymiński
20' Stefańczyk świetnie dograł Piotrowskiemu, którego strzał świetnie obronił Fabiniak
18' Reca był niepilnowany przez żadnego z grudziądzan, piłkę do niego posłał Piotrowski. Piłka po strzale głową minimalnie minęła słupek
16' W ostatnich minutach obie drużyny grają niedokładnie
14' Smoliński dograł przed pole karne do Reimana, który minął obrońcę i oddał strzał, jednak niecelny
11' Świetna interwencja Fabiniaka! Radić oddał dobry strzał po dośrodkowaniu Stefańczyka
8' Grudziądzanie rozegrali rzut rożny inaczej, krótkim podaniem. Kaczmarek wrzucił piłkę na dalszy słupek, tam był Skórecki, który chciał "wyłożyć" piłkę Cieślińskiemu, ale połapał się w tym wszystkim Kiełpin i pewnie chwycił futbolówkę
7' Reiman dobrze odegrał Skóreckiemu na prawe skrzydło, ten dograł Kowalczykowi, który próbował dośrodkować w pole karne, jednak dobrze interweniował Sielewski
4' Niebezpiecznie było po wrzutce z rzutu wolnego! Stefańczyk dograł idealnie na głowę Lebedyńskiego, który główkował minimalnie niecelnie
3' Woźniak fauluję Recę, będzie rzut wolny dla płocczan
2' Stefańczyk wrzucał piłkę w pole karne Olimpii, a tam przy próbie uderzenia na murawę upadł Reca. Sędzia nie dopatrzył się jednak faulu na graczu gospodarzy
2' Piter-Bućko zatrzymał rajd Lebedyńskiego
1' Początek spotkania. Rozpoczęli gospodarze